В епоху постправди та постжурналістики об’єктивні факти та авторитетні джерела новин часто ігноруються на користь емоцій та особистих переконань. Це явище впливає на політику, медіа та особистісні переконання, створюючи середовище, в якому істина стає розмитою та піддається суб’єктивному інтерпретуванню.
Тож під час чергового тренінгу проведеного сертифікованим медіатренером Іриною Срібною для педагогічного колективу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №57 з поглибленим вивченням іноземних мов ХМР розглянули з освітянами тему “Нові акценти у важливих питаннях МІГ”.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Вчителям
info


Що таке медіа? За якими законами вони працюють? Як конкурують за нашу увагу, формуючи світогляд? Саме ці питання, вже другий рік поспіль, досліджують учасники клубу з медійної та інформаційної грамотності, у співпраці з КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» ХОР та з КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки» ХОР.
Учасники тренінгу познайомилися з новими прийомами та термінами в медіаграмотності, разом з тренером, всебічно аналізуючи медіапростір, формували нові погляди, відкривали головні інсайти, долучалися до ігор та вправ з аналізом та висновками.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Вчителям
info


Співпраця між бібліотекарями та вчителями в сучасній освітній системі сьогодні стає все більш важливою та цінною. Вона відкриває нові можливості для покращення навчання та розвитку дітей, а також забезпечує більш ефективне використання бібліотечних ресурсів у навчальному процесі. Одним із ключових аспектів цієї співпраці є обмін знаннями та досвідом між бібліотекарями та вчителями.
28 березня КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради було організовано обласний науково-практичний семінар для вчителів початкових класів (молодих спеціалістів) за темою «Педагогічні методики, що активізують освітній процес та мотивують учнів», в якому охоче взяли участь фахівці бібліотечної справи відділу дошкільників та читачів-учнів 1-4 класів КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради.

Читати далі.

Мітки:
Опубліковано в рубриці Вчителям, Новини
info


Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки 100 років. У межах людського життя – це ціла вічність, сповнена великих поривань і звершень, плідної праці, напружених, але радісних буднів. У межах історії – це вік поважний і солідний, який дає підстави говорити про гідний щонайвищої оцінки досвід, але водночас – це вік ще зовсім юний, сприятливий для впевненого кроку вперед, стрімкого лету до нових перемог! Ми щиро вітаємо нашу книгозбірню з ювілеєм. Бажаємо нових звершень, стрімких злетів, блискавичних перемог і щасливого майбутнього. До вашої уваги презентуємо ювілейне видання «100 років незламності: працюємо заради дітей».



Чат-боти вже давно стали невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Вони як консультанти-помічники, онлайн-агенти на різноманітних сайтах намагаються допомогти нам у всіх питаннях: підказати розклад роботи закладу, продемонструвати асортимент послуг, дати логічні відповіді на актуальні питання. А як же взаємодіяти із текстовими чат-ботами на основі ШІ? Які особливості вони мають? Чим відрізняються від звичайних кнопкових чи вбудованих чат-ботів – з’ясовували сьогодні під час тематичного медіатренінгу разом із учнями 9-10-х класів Херсонської гімназії №6 ХМР.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Вчителям, Підліткам
info


7 лютого вчителі початкових класів Херсонської області, вже за традицією, зібралися в онлайн-форматі на тренінг в рамках роботи клубу з медійної та інформаційної грамотності, у співпраці з КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» ХОР та КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки» ХОР.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Вчителям
info


От і завершилося навчання за відкритим оновленим експрес-курсом “Школа МІГ для вчителів”, організованого працівниками Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки для слухачів з Херсонської та Волинської областей.
Упродовж 6 тематичних занять учасники разом із тренером курсу Іриною Срібною дізнавалися секрети та родзинки використання різноманітних інтерактивних платформ серед яких: Canva, Padlet, Wordwall, Mentimeter та інші; досліджували можливості використання ШІ у роботі педагога, а ще – обмінювалися важливим досвідом.
Під час фінального заходу учасники поділилися власними розробками, які вони створили саме на тих інтерактивних платформах, які вивчали упродовж занять. Тож, усі присутні із великим задоволенням дослідили “Українські фразеологізми”, скуштували “Десерти світу”, співставили себе зі “Стравою сьогодення”, “Зігріли серце Грінча”, прогулялись ”Книжковим королівством Галини Пагутяк”, занурились у “Передчуття дива” та стали справжніми “Літературними детективами”.

Читати далі.

Мітки:
Опубліковано в рубриці Бібліотекарям, Вчителям
info