22-24 вересня в м. Київ відбувся Фестиваль для дітей та підлітків «NEOсвітній Арсенал. Різні разом». Це проєкт для створення безпечного, безбар’єрного освітнього простору, де навчання, а також занурення у мистецькі досвіди, відбувається через творчість і гру. Цьогоріч учасником фестивалю стала Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки, створивши у себе на локації простір вільної взаємодії через культуру, літературу і мистецтво.
Фахівці книгозбірні під час стендової презентації представили найкращі видання бібліотеки, серед яких настільні ігри серії «Ігри патріотів Херсонщини».

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Новини
info


Сьогодні фанати та любителі пригод, а це – хлопчики і дівчатка дитячої точки «Спільно» UNICEF Херсон, разом з Херсонською обласною бібліотекою для дітей ім. Дніпрової Чайки вирушили на пошуки ключа від Книжкового Королівства, де знаходилося справжнє багатство.
«Пересуваючись» у просторі і часі та, гортаючи сторінки улюблених казкових історій, «Читай-компанія» Таврійського мікрорайону проявили неабияку кмітливість, творчі, поетичні здібності, увагу, активну уяву, істотні знання не тільки українських народних казок, а й казок інших народів світу.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Молодший відділ, Новини
info


Осінь – найкраща пора для читання книг, а якщо ці книги ще і з терапевтичним ефектом, то від такого читання подвійна користь.
Сьогодні для учнів сьомих класів Херсонської гімназії №14, завідувачка сектором абонемента Наталія Кацарська провела бібліотерапевтичну зустріч із херсонською письменницею Юлією Чернієнко. Під час заходу “Книжкові історії, які змінюють життя” діти дізналися про величезну користь читання у житті людини, і особливо сконцентрували увагу на чарівній лікувальній дії книг.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Новини, Сектор абонемента
info


У всіх українців є спільна мрія. Одна на всіх. Ось уже 1,5 роки ми щогодини і щохвилини мріємо, молимося, працюємо і йдемо на фронт, щоб наблизити мир для нашої коханої Батьківщини і всіх її незламних людей.
21 вересня ми і всією країною, і всім світом святкуємо Міжнародний день миру. До цього свята головна бібліотекарка читальної зали провела для п’ятикласників школи 50 флешмоб миру під назвою “Щоб моя рідна серцю Україна не знала більше пострілів війни!”, а для молодших школярів гімназії 16 урок казкотерапії “Казка про рідне місто”.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Новини, Читальна зала
info


21 вересня в усьому світі вже 41 рік поспіль відзначається Міжнародний день миру (International Day of Peace). Цей день присвячений просуванню миру та зменшенню конфліктів у всьому світі. Існує багато традицій святкування. В Організації Об’єднаних Націй цей День щорічно розпочинається спеціальною церемонією біля Дзвону миру. Генеральний секретар ООН, перш ніж ударити у дзвін, виступає із спеціальним зверненням і закликає народи всього світу задуматися на мить над значенням миру для всіх людей. Щороку в цей день люди більш ніж у 100 містах в усьому світі беруть участь у Ході, висловлюючи безумовну підтримку роботі, спрямованій на збереження миру.
А в Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки сьогодні відбулась відеоконференція «Українські жінки, які прагнуть миру», учасниками якої стали учні трьох сьомих класів гімназії № 6 м. Херсона. Історії жіночих доль та дій розповідала головний бібліотекар читальної зали Вікторія Сломчинська. Мова йшла про жінок різних професій, які мають різні таланти і вподобання, але є те, що їх об’єднує – це прагнення до миру.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Новини, Читальна зала
info


Сьогодні, у Міжнародний день миру, Росія вкотре продемонструвала своє варварське походження та неповагу до норм і звичаїв світової спільноти. Цей ранок українські діти зустрічали не в теплих ліжечках, а в бомбосховищах, адже сигнал тривоги, збудив їх ще вночі. На фоні цих складних життєвих подій українські діти, як і вся наша нація, постають просто незламними, адже продовжують здобувати знання в цих складних умовах.
В такий символічний і значимий для України день завідуюча відділом бібліотечного прогнозування та інновацій Ірина Срібна провела для учнів 1 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №37 ім. В. Дробота Херсонської міської ради виховну годину “Хай буде мир на всій Землі!”

Читати далі.Відділ Інтернет-послуг Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки продовжує навчати дітей комп’ютерній грамотності.
Сьогодні для учнів 6-х класів Херсонської загальноосвітньої школи №53 було проведено заняття, присвячене роботі з Windows.
Діти познайомились з багатьма програмами та їх інтерфейсами, дізналися багато нового про операційну систему Windows: про її структуру, що таке шлях та розширення файлу, як створювати ярлики та правильно структурувати папки та файли, а також завітали до каналів бібліотеки в Інтернеті.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Інтернет-центр
info