“Активний спорт ми полюбляємо і у футбол завзято граємо!”
Саме під таким гаслом пройшло футбольне паті «Грають УСІ!», присвячене Всесвітньому дню дитячого футболу, який щорічно відзначають 19 червня.

Читати далі.“День мандрівок у бібліотеці” у відділі Інтернет-послуг пройшов за роботою у TinkerCAD. Діти моделювали різні книжки, створюючи книжку своєї мрії. 

Читати далі.Не знаєте, як провести вільний час під час канікул? А Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки знає, адже підготувала різноманітні заходи на кожен день протягом усього літа.

Тож сьогодні, 18 червня, юні користувачі нашої книгозбірні завітали до сектору документів іноземними мовами на VR-квест «Незвідані куточки книгозбірні». Під час заходу наші читачі дізналися про незвичайні бібліотеки світу, переглянувши пізнавальне відео та розповіли, що саме їм найбільше подобається у нашій.

Читати далі.Перехрестя веселих забав, калейдоскоп рекомендацій, інформ-хвилинки та караван новітніх книжок чекали на малюків спеціалізованої школи №12 з поглибленим вивченням французької мови у Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки.

Читати далі.Сьогодні у секторі періодичних видань Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки День настільних ігор, в рамках програми літніх читань «Канікули з книгою». Настільні ігри дуже корисні, адже вони розвивають у дітей логіку, уважність, моторику, тренують зорову пам’ять, а також стратегічне і тактичне мислення.

Читати далі.З початком літа розпочинається весела пора відпочинку і, звичайно, кожен мріє в цей час опинитися у казці, отримати багато яскравих емоцій та спогадів.
Так, у дитячому садку №35 відбувся справжній казковий аншлаг. А влаштували його бібліотекарі відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки. Діти разом з героями казок повинні були здійснити захоплюючу мандрівку, сповнену чудес, загадок, пісень, танців зі сміхом і жартівними бешкетами.

Читати далі

Опубліковано в рубриці Молодший відділ, Новини
info


Теплий, літній час – це особливий, надзвичайний, дивний час; це сезон, наповнений яскравими подіями і приємними спогадами, які запам’ятовуються всім більше всього на світі. Та що може бути прекраснішим ніж літній день в бібліотеці? Бібліотека влітку – це розваги, забави, ігри, конкурси, турніри, захоплюючі зустрічі, карколомні мандри та море неймовірних книжок.
Пересвідчитися в цьому мали змогу вихованці Школи гуманітарної праці, які завітали та поринули у світ запаморочливих пригод разом з Херсонською обласною бібліотекою для дітей імені Дніпрової Чайки.

Читати далі

Опубліковано в рубриці Відділи, Новини
info


Учасники літніх читань «12 лайфхаків для екстремалів» цього разу обрали водний туристичний маршрут та були здивовані тим, що тільки в Україні існує 55 річок для екстремальних подорожей – сплаву на байдарках, рафтах і катамаранах. А найбільша річка країни – Дніпро відмінно підходить для першого знайомства з байдаркою. Навчитись керувати байдаркою можна в лічені хвилини. Але треба бути обережними: швидкісні катери женуть велику хвилю, до якої байдарку краще розгортати носом. В таку подорож обов’язково потрібно прихопити рятівний жилет.

Читати далі

Опубліковано в рубриці Новини, Читальна зала
info


Його називають по-різному: «зелені легені планети», «природний кондиціонер», «комора здоров’я». Він запобігає повеням і посухам, захищає врожаї на полях, очищує повітря і допомагає у боротьбі зі збудниками хвороб. Усі ці «супергеройські» здібності має його величність Ліс. Саме до цього дива природи і вирушили юні натуралісти, зустрівшись у молодшому відділі Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

Читати далі

Опубліковано в рубриці Молодший відділ, Новини
info


Літо – час активного відпочинку, засмагати на березі морі та відправитися у нові подорожі. Ми пропонуємо своїм маленьким читачам віртуальні подорожі до далеких країн, під час яких вони зможуть познайомитися з найкращими туристичними принадами європейських країн. Наш перший туристичний маршрут пройшов Німеччиною, де ми познайомилися з найбільш привабливими для туристів замками та фортецями.

Читати далі

Опубліковано в рубриці Іноземний відділ, Новини
info