Колектив Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки продовжує активно розширювати свої навички цифрової грамотності. Чергове заняття організоване для колег-бібліотекарів відбулось у форматі коворкінгу. Першу тему – корисну інтерактивну платформу Google Meet учасникам презентувала завідувачка відділу бібліотечного прогнозування та інновацій, сертифікований медіатренер – Ірина Срібна.

Читати далі



Відповідь на це запитання знають співробітники Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки, що пройшли курси онлайн-навчання 1-2 грудня в рамках програми «Стійкість до впливів та безпека журналістів: як працювати в еру інформаційного безладдя». Дводенне навчання було організоване Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів ( IREX ) та Академією Української Преси, і матиме своє продовження 15 грудня.

Читати далі

Опубліковано в рубриці Новини


Мікс естетичного виховання, художньої культури та англійської мови підготували для учнів 6-А та 6-Б класів Херсонської гімназії №14 бібліотекарі сектору документів іноземними мовами Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки.
Неймовірні шедеври французьких імпресіоністів у поєднанні з чудовою музикою відомих композиторів розвивають абстрактне і логічне мислення, вміння аналізувати та висловлювати свої власні думки та враження англійською мовою.

Читати далі

Опубліковано в рубриці Іноземний відділ, Новини


Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки активно долучилася до “Місяця цифрової грамотності”, ініційованого Міністерством цифрової трансформації України, який тривав з 1 по 30 листопада поточного року. Сертифікований медіатренер Ірина Срібна провела для колег-бібліотекарів тематичне навчання щодо освоєння і активного використання платформи «Дія. Цифрова освіта».

Читати далі

Опубліковано в рубриці Бібліотекарям, Новини
info


Наприкінці осені – на початку зими всесвітня спільнота відзначає серію дат, які тісно пов’язані із дитиною та її правами:
16 листопада – Міжнародний день толерантності;
20 листопада – Всесвітній день дитини;
10 грудня – Міжнародний день прав людини.
Щоб відзначити ці важливі дати, читальна зала бібліотеки провела серію тематичних заходів: «Стоп, булінг! Відверта розмова з Юлією Чернієнко», та їх учасниками стали семикласники зі школи № 44 та шестикласники зі школи №34. Усього в заходах було задіяно 78 учнів.

Читати далі

Опубліковано в рубриці Новини, Підліткам, Читальна зала
info


Сьогодні, 30 листопада працівники Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки провели фахове навчання для учасників обласних курсів підвищення кваліфікації працівників бібліотек закладів загальної середньої освіти м. Херсон та області на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти».
Учасникам очної навчально-тренінгової програми було представлено чотири актуальних теми.

Читати далі

Опубліковано в рубриці Бібліотекарям, Новини
info


До Міжнародного дня людей з інвалідністю, який відзначається щорічно 3 грудня, відділ естетичного виховання Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки підготував особливим читачам – дітям «дощу» – цікаву незабутню зустріч. Головними героями якої стали коні на клички Атлант-Рижик, Ізабель, Кірсана.
На заняттях з групою дітей, які займаються в бібліотеці за програмою «Під парасолькою добра», бібліотекарі часто розповідають про тварин, знайомлять з їхніми особливостями та повадками. Серед них був і кінь. А наживо зустрітися особливим дітям з кіньми випала нагода зараз завдяки запрошенню ХМ ГО «Федерація кінного спорту» в особі директора Артура Валерійовича Орла.
Спілкування дітей з дивовижними красенями – кіньми – викликали інтерес до тварин, діти із задоволенням частували їх яблуками, морквою і цукром.

Читати далі



Сьогодні Міжнародний День Інформації. День присвячений усім видам інформації, її носіям та способам зберігання-передачі.
Відділ Інтернет послуг Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки приєднується до святкування та нагадує усім про наші ресурси, що присвячені розповсюдженню інформації.
Перед входом до відділу Інтернет послуг розташовано Прес-зону бібліотеки. Тут користувачі можуть дізнатися про новини бібліотеки з брошур та побачити книжкові новинки, у тому числі з ІТ-сфери.

Читати далі

Опубліковано в рубриці Інтернет-центр, Новини, Про бібліотеку
info


Цей вислів належить відомому у всьому світі письменнику-фантасту Нілу Гейману. І з цим дійсно важко не погодитись. Адже сучасним світом рухає саме інформація. Тому, аби вказати на всю важливість її передачі в суспільстві, Міжнародною академією інформатизації у 1992 році на першому міжнародному форумі з інформаційних технологій та міжнародного співробітництва в галузі інформатизації було ініційовано запровадження Всесвітнього дня інформації, який щорічно відзначається саме 26 листопада.

Читати далі

Опубліковано в рубриці Молодший відділ, Новини
info


Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки долучилась до «Місяця цифрової грамотності», який проходить в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації «Дія. Цифрова освіта».
Медіатренер презентувала для учасників «Школи медіаграмотності» покрокові інструкції щодо використання сучасних онлайн-сервісів для бібліотекарів.
Учасниками пізнавального тренінгу стали шкільні бібліотекарі із Корабельного та Дніпровського районів м.Херсон. Упродовж заняття вивчали «Веб-застосунок Mentimeter: створення інтерактивів до різноманітних онлайн і офлайн заходів».

Читати далі

Опубліковано в рубриці Бібліотекарям, Новини
info