Краще пізнати рідну країну та дізнатися про міста-герої України запросили юних відвідувачів укриття працівники Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.
У галереї слави «Міста-герої України» розташовано декілька залів, кожен з яких присвячений одному з міст, нагородженому цією почесною відзнакою.

Діти-учасники заходу "Міста-герої України" розгадують кросворд з назвами міст, який бібліотекарка проєктує на екран.

Читати далі.Корисний відпочинок з книгою на літературній локації «Під парасолькою», від Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки, розпочався анонсом програми «Канікули з книгою – 2024», а саме – з літературної візитівки «ЛІТО_МРІЙ», присвяченої мріям казкових персонажів та героїв дитячих книжок.

Діти - учасники програми грають з бібліотекарем і знайомляться з новими книжками

Читати далі.Дорогі читачі! Продовжуючи тревел-тур “Україна моя – унікальна земля!”, пропонуємо вам зануритись в тематичну історичну розвідку через дослідження державних символів України. Що ж це за символи? Скільки їх у нашої держави? Яким документом їх затверджено?

Постер "Державні символи України. Історична розвідка": Прапор, Гімн, Герб

Читати і грати – далі.Сучасний бібліотекар – не тільки професіонал у своїй справі, провідник у світ книги і читання, але й людина, яка вміє працювати з читачами та оперативно реагувати на виклики часу. Викликом останнього часу для всіх нас стала підтримка ментального здоров’я наших читачів.

Постер майстер-класу Як створити терапевтичну казку

Тому 13 червня в рамках проєкту читальної зали «Літо без тривог» відбувся літературний майстер-клас «Як створити терапевтичну казку».

Читати далі.Уміння планувати свій час і розподіляти завдання за пріоритетами, а ще вчасно виявити «пожирачів» часу — це одна з основних навичок, необхідних для реалізації будь-яких планів та втілення усіх задумів. Що раніше діти навчаться раціонально організовувати свій час, то спокійніше і ефективніше пройдуть їхні шкільні роки і більш радісне, насичене і наповнене подіями життя їх чекатиме у майбутньому.
Які ж найпопулярніші секрети, методи тайм менеджменту сьогодні радять спеціалісти підліткам, які книжки варто читати з цієї теми та які вправи є дієвими та ефективними, дізнавайтесь, перейшовши за посиланням на інтерактивну платформу «12 корисних навичок начитаного читача».

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Новини
info


Жага до нових вражень, мрії про незвідані, незнайомі землі є одвічними супутниками дитячих та юнацьких років, особливо, коли вже пролунав останній дзвоник у школах і попереду вільний час – літні канікули!

Розмалювати дозвілля дітей яскравими фарбами, залишити неймовірні спогади, пробудити допитливість вирішили працівники Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки, завітавши з творчою акцією до дітей одного з населених пунктів Херсонщини.

Діти з бібліотекаркою грають у настільну гру "50-зірковий Ігроленд"

Дітям була запропонована гра-карта «50-зірковий Ігроленд», створена в бібліотеці імені Дніпрової Чайки в рамках проєкту “Вікно в Америку дітям”. Це мандри 50-ма штатами Сполучених Штатів Америки. Адже це далекий від нас, українців, континент зі своєю історією, природою, звичаями та цікавими вражаючими фактами. 

Читати далі.Продовжуючи подорож по річці Дніпро, фахівці Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки вирішили влаштувати для юних херсонців літературний відпочинок під назвою «Поетичні береги Дніпра». Занурюючись у поетичний світ, діти не лише насолоджувалися красою українського слова, але й дізнавалися більше про значення Дніпра в житті та творчості українських письменників.

Діти-учасники заходу разом з бібліотекаркою

Відпочиваючи, відгадували авторів поетичних творів, добирали рими, та спробували відтворити акровірш. Атмосфера творчості підштовхнула дітей до читання віршів і отримати купу емоційного настрою, який підтримали у рухливій грі «Перетни річку».

Читати далі.