Чат-боти на основі ШІ стають все більш популярними в сучасному освітньому середовищі через свою здатність забезпечувати індивідуальну, доступну та ефективну підтримку у навчанні. Як же працювати з чат-ботами, як формувати запити, як дотримуватись правил академічної доброчесності? Відповіді на усі ці важливі запитання з‘ясували сьогодні з учнями 10-го класу Часовоярського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №17 Часовоярської міської ради Донецької області під час тематичного тренінгу “Чат-боти на основі ШІ.”

Читати далі.У важкий для України час інші країни надають нам таку важливу підтримку: техніку, гуманітарну і фінансову допомогу, прийняли та опікуються вимушеними переселенцями.
Варто відзначити, що така співпраця українців та інших народів закорінена в нашій історії. Зокрема, південні землі нашої країни підтримують дружні стосунки із іншими націями ще з давніх часів. Цю історію варто знати і вивчати. Тому головна бібліотекарка читальної зали запросила вихованців Херсонського Таврійського ліцею взяти участь у онлайн квесті-орієнтуванні «Як європейці Херсонщину будували».

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Новини, Читальна зала
info


Національна бібліотека України для дітей запрошуємо всіх дітей країни до участі в Національному читацькому марафоні «Діти України читають захисникам», який проводиться в рамках грандіозного свята дитячої книги – Всеукраїнський тиждень дитячого читання – 2024.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Новини
info


24 лютого 2022 року – день, який назавжди увійшов в історію і залишиться в пам’яті українців датою із траурним обідком, бо цього дня розпочалося повномасштабне вторгнення на територію нашої держави.
Щоб підвести підсумки за два роки незламності і підтримати ментальне здоров’я та дух оптимізму херсонських школярів для учнів ЗЗСО№45, 50 і 52, головна бібліотекарка читальної зали Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки, провела серію патріотичних заходів, в яких розповіла про хроніку окупації та визволення українських міст.

Читати далі.Повномасштабне вторгнення в Україну 2022 року змінило життя кожного українця. Кожен з нас великий і маленький знає, що таке боротьба та шлях до перемоги. Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки займає активну позицію боротьби на культурному фронті нашої держави. Так, оберігаючи мовний форпост рідної мови, для учнів 3-4 класів Херсонської спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов був проведений захід, присвячений Міжнародному дню рідної мови, щоб вшанувати важливість української мови, яка є основою нашої національної ідентичності та культури.

Читати далі.Напередодні Міжнародних свят – Дня дарування книг та Дня рідної мови Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки отримала приємний подарунок – сюрприз від друзів та партнерів: Національної бібліотеки України для дітей та благодійного фонду “Nova Ukraine” – блискучу добірку нових, сучасних книжок, що не лише мають різноманітну тематику, але й сприяють розвитку української мови.
Серед книжок більшість художньої літератури для різного віку наших читачів – художня проза українська та зарубіжна, вічна класика, гучні бестселери та мотивуючі твори на будь-який смак, які обов’язково знайдуть свого читача та принесуть насолоду від читання.

Читати далі.

Мітки:
Опубліковано в рубриці Новини
info


Сьогодні українська мова – форпост української незалежності та державності, маркер ідентичності, промовиста і гостра зброя проти ворога. Як і багато років тому українська мова проходить важкий шлях відродження і розвитку, тому популяризація, захист і впровадження її – найважливіше питання у виховані молодого покоління українців.
Для старшокласників міста Херсона: учнів 9-х класів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №44 , учнів 8-Б класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №50 імені Романа Набєгова, учнів 7 хо класу Херсонського Таврійського ліцею та учнів 11-го класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №36, було проведено захід присвячений Міжнародному Дню рідної мови – “Я на сторожі коло їх поставлю слово». Мовний форпост.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Новини, Підліткам, Сектор абонемента
info