Це відомо навіть дітям, що гуртом веселіше, що разом легше і працювати, і відпочивати, а перші кроки у світ спорту дають розуміння дітям, що команда – це сила, єдиний організм, де від зусиль кожного залежить спільний результат.

У єдності наша сила - банер гри

Уміння працювати в команді – одна з найважливіших навичок сучасної людини, яку цінують найвідоміші роботодавці світу. Тож, аби підлітки в майбутньому були успішними, варто вчитися співпрацювати одне з одним ще у школі. Адже саме співпраця допомагає їм легше входити в соціальні групи та команди, вчить їх ефективно спілкуватися, слухати інших та долати конфлікти, що сприяє їх успішній реалізації та соціальній адаптації у майбутньому.

Читати далі.Читання – найшвидший шлях до успіху, а книги для підлітків – це яскраві історії успіху та приклади досвіду, якого бракує. А ми знаємо, як важливо для сучасних підлітків бути успішними, розумними, крутими і досягати поставленої мети! Саме для вас ми створили літній табір корисних навичок «PRO-читання» і поєднали читання з корисними порадами для тих, хто мріє досягати висот і прагне до розвитку корисних та дієвих особистісних навичок.
Сектор абонемента запрошує своїх користувачів, учнів 5-9 класів, читати сучасні твори і добре відомі бестселери за рекомендаційними списками «Що читати влітку» та здобувай навички сучасних підлітків. 12 тижнів – 12 навичок начитаних підлітків.

Читати далі.“Вам лист” – саме під такою назвою відбулася онлайн зустріч-знайомство з сучасною українською письменницею Анастасією Лавренішиною. Напередодні літніх канікул у Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки відкрила свої двері віртуальна Літня Бібліопошта.

У рамка програми «Зустрічі без прощань» листи-запрошення на зустріч з авторкою отримали справжні друзі бібліотеки, юні поціновувачі книг та читання, школярі ЗЗСО міста Херсона і області: Херсонської загальноосвітньої школи I-III ступенів №44, Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45, Херсонської гімназії №14 Херсонської міської ради, Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс “Школа гуманітарної праці”» Херсонської обласної ради та учні Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради Херсонської області.

Афіша зустрічі з Анастасією Лавренішеною

Читати далі.День слов’янської писемності й культури – свято, яке щорічно відзначається 24 травня, саме в день вшанування пам’яті святих рівноапостольних Кирила й Мефодія, що заклали основу слов’янської писемності.
Для здобувачів освіти, учнів 5-9-х класів, Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради Херсонської області, працівниками Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки було проведено захід «Шляхами писемності та культури. Лінгвістична машина часу».

Читати далі.Вже не одне століття чай зігріває серця багатьох людей на всій планеті. Це напій з багатою та цікавою історією, яка триває багато років, і корінням веде в давнину. І хто тільки з літературних героїв не пив чай у світовій літературі, роблячи цей напій по-казковому особливим? До Міжнародного дня чаю на «літературне чаювання» зібрались учні 5-х класів Херсонської гімназії №14 Херсонської міської ради, під час пізнавального заходу «Історія однієї чашки. Літературне чаювання», проведеного співробітниками Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Новини, Сектор абонемента
info


Українська вишиванка – це сімейний оберіг, символ, який пройшов крізь покоління. Шанована святиня усього роду – унікальна і автентична вишита сорочка, зуміла зберегти свій первісний вигляд і пронести його крізь століття, попри численні утиски української культури. Українська вишиванка – це генетичний код народу, духовна броня українців, яка вирізняє нас і згуртовує — по всьому світу.
Чудове свято – День вишиванки, згуртувало сьогодні справжніх патріотів, юних херсонців, учнів Херсонської гімназії №16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради та учнів 6-х класів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради, на патріотичному заході «Вишиваю долю України. Рушник мрій і побажань», проведеного працівниками Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Новини, Сектор абонемента
info


Напередодні такого теплого, родинного і важливо свята, Дня матері в Україні, для учнів 9-А класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 імені Романа Набєгова Херсонської міської ради, та для учнів 5-х класів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44, працівниками Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки, був проведений розважально-пізнавальний захід «Мами, що дарують крила. Салон краси і сили».

Читати далі.

Мітки:
Опубліковано в рубриці Новини, Сектор абонемента
info