Осінь – найкраща пора для читання книг, а якщо ці книги ще і з терапевтичним ефектом, то від такого читання подвійна користь.
Сьогодні для учнів сьомих класів Херсонської гімназії №14, завідувачка сектором абонемента Наталія Кацарська провела бібліотерапевтичну зустріч із херсонською письменницею Юлією Чернієнко. Під час заходу “Книжкові історії, які змінюють життя” діти дізналися про величезну користь читання у житті людини, і особливо сконцентрували увагу на чарівній лікувальній дії книг.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Новини, Сектор абонемента
info


Місто, у якому ми народилися, місто, де зростаємо, вчимося, відпочиваємо і за яке переживаємо усім серцем, – наше рідне місто. І де б сьогодні не перебували наші діти, для них це місто – Херсон. Сьогодні школярів Херсонської спеціалізованої школи I- III ступенів №27 , учнів 4-х та 5-х класів об’єднала любов до рідного міста, теплі згадки про мирний час, та звісно ж, знання історії рідного краю.
Бібліотечний захід «Місто моєї мрії. Краєзнавчі пазли» був проведений завідувачкою сектору абонемента, Кацарською Наталією Юріївною. Захід був приурочений до 245-ї річниці міста-героя Херсона та пройшов у ігровій формі.

Читати далі.У рамках Всеукраїнського Олімпійського тижня, з метою популяризації здорового способу життя та позитивного ставлення до спорту, для учнів 6-х, 8-х класів Херсонської спеціалізованої школи №27 був проведений патріотичний захід «Народжені перемагати: історії спортивного Олімпу України».

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Новини, Сектор абонемента
info


Дорогі друзі…На старт! Увага! Руш! Перегони до школи набирають обертів: зошити, підручники, канцелярія, одяг …і дорослі, і малі, і вчителі, усі у передчутті шкільної атмосфери, адже за декілька днів розпочнеться новий навчальний рік. Ми сподіваємось, що ви встигли відпочити, оздоровитися, набратися сил і підрости, а ще ми впевнені, що ви багато всього цікавого прочитали і дізнались під час бібліотечних заходів і змагань.
Тому пропонуємо вам ще трохи пограти. Беріть участь у нашій експрес-вікторині онлайн «12 балів: перегони до школи», в залежності від вашого віку. Згадайте, що вчили протягом минулого навчального року, про що дізнались, читаючи влітку, перевірте свої знання, і можливо, щось цікаве ще дізнаєтесь.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Новини, Сектор абонемента
info


23 серпня, напередодні Дня Незалежності України, вже протягом двадцяти років, в Україні офіційно святкують День Державного Прапора. Український прапор – це символ свободи і боротьби за незалежність.
Історія становлення жовто-блакитного стягу є віддзеркаленням усього історичного розвитку держави. Упродовж тисячолітньої історії прапор був символом боротьби за національні й соціальні права українського народу, а за часів незалежності став Державним Прапором України. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, гідність, честь, краса та багатство рідної землі.

Читати далі.Бути юним українцем сьогодні – це сміливо і гордо йти вперед, бути чесним, чуйним, активним і допитливим патріотом своєї держави. Бути юним українцем – це з завзятістю боронити рідну батьківщину на різних фронтах: допомагати батькам, «волонтерити», добре вчитися, читати книги, займатися спортом, вивчати українську мову і історію, мати цікавість і повагу до культурної спадщини України. Адже нам усім, справді, є чим пишатися. Так склалось, що за роки незалежності, з утвердженням свободи слова та розповсюдженням Інтернет-мережі, нам здебільшого відомі сучасні герої України, та деякі, що творили багато років тому і власним трагічним життя заплатили за відданість батьківщині та бажання бути вільними, є не заслужено забуті.
Запрошуємо вас до перегляду віртуальної промо-виставки для справжніх юних патріотів – «Дивовижні українці».

Читати далі.Цей різновид пригодницької літератури з’явився більше ніж 180 років тому, і сьогодні не втратив своєї актуальності. Допитливий читач виступає повноправним учасником карколомних подій, інтриг і загадок, і зрештою, він точно знає, що розум і логічне мислення переможе, і кожен злочин в кінці книги буде розкрито. Детектив – окремий материк в літературі, і більшість бестселерів, неодмінно, за жанром детективи.
Усім відомо, що сучасні діти і підлітки, здебільшого – покоління візуалів, вони легко і залюбки сприймають смайлики, іконки, символи та різні зображення, це їх друга мова спілкування. Тому запрошуємо наших читачів до «Ліги любителів детективів» на кроссенс-змагання.

Читати далі.