Дорогі читачі Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки, учасники акції «У кожного свої зірки», ви – НЕЙМОВІРНІ, НЕПЕРЕВЕРШЕНІ та НАЙКРАЩІ!
Ось і настав час підбити підсумки конкурсу малюнків до 100-літнього ювілею бібліотеки, що стартував 1 лютого в день народження нашої книгозбірні. Ми щиро вдячні всім вам за ваші вітання, кожна ваша робота – це витвір мистецтва.
За умовами конкурсу всі надіслані вітальні листівки були розміщені на онлайн ресурсі Padlet, де кожен бажаючий до 29 березня мав можливість підтримати своїми «вподобайками» здібних, обдарованих і талановитих дітей, які взяли участь у акції.


Читати далі.

Опубліковано в рубриці Конкурси, Новини, ХОБД - 100
info


Любий читачу!
Цього року Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки відзначає свій ювілейний день народження – їй виповнилося 100 років.
Із такої нагоди 1 лютого стартувала святкова акція «У кожного свої зірки» у форматі дошки привітань – конкурсу малюнків до 100-літнього ювілею бібліотеки, під час якої ви привітали свою улюблену бібліотеку з днем народженням, створивши свою «Вітальну листівку».
Всі вони розміщені на онлайн ресурсі Padlet, де кожен бажаючий до 29 березня зможе підтримати своїми «вподобайками» здібних, обдарованих і талановитих дітей, які взяли участь у акції.

Конкурс проводився дистанційно з використанням сучасних інформаційно-комунікативних технологій і ресурсів, роботи приймалися у вигляді малюнку з 1 лютого по 22 березня 2024 року.
Підбиття підсумків відбудеться 1 квітня – у Всесвітній день сміху, під час зум-вечірки «У кожного свої зірки».Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки 100 років. У межах людського життя – це ціла вічність, сповнена великих поривань і звершень, плідної праці, напружених, але радісних буднів. У межах історії – це вік поважний і солідний, який дає підстави говорити про гідний щонайвищої оцінки досвід, але водночас – це вік ще зовсім юний, сприятливий для впевненого кроку вперед, стрімкого лету до нових перемог! Ми щиро вітаємо нашу книгозбірню з ювілеєм. Бажаємо нових звершень, стрімких злетів, блискавичних перемог і щасливого майбутнього. До вашої уваги презентуємо ювілейне видання «100 років незламності: працюємо заради дітей».Сьогодні там, де кожна книга – це не просто слова на папері, а історія поколінь, віддзеркалення суспільства, джерело та простір невичерпного натхнення дитини – СВЯТО. 1 лютого 2024 року одна з найстаріших спеціалізованих бібліотек для дітей в Україні, справжнє культурне серце нашого міста та області, інтелектуальний оазис народження ідей та інновацій – Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки святкує великий ювілей – 100 років з дня заснування.
За своє столітнє існування бібліотека пройшла шлях поступового розвитку, пережила безліч історичних подій та культурних змін, пристосовуючись до реформ у суспільстві та новітніх технологій і стала одним з лідерів у бібліотечній галузі, яскравим та помітним закладом-феноменом в Україні.
Головну дитячу книгозбірню Херсонщини з Днем народження завжди тепло вітали читачі різних поколінь, колеги, друзі, письменники та гості і нинішнє свято не стало винятком, навіть в умовах воєнного стану.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Новини, ХОБД - 100
info


Любий читачу! Сьогодні Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки відзначає свій день народження – їй виповнюється 100 років.
Із такої нагоди стартує святкова акція «У кожного свої зірки» у форматі дошки привітань – конкурсу малюнків до 100-літнього ювілею бібліотеки. Ти можеш привітати свою улюблену бібліотеку з днем народженням створивши свою «Вітальну листівку з ювілеєм».

Читати далі.