Любий читачу!
Цього року Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки відзначає свій ювілейний день народження – їй виповнилося 100 років.
Із такої нагоди 1 лютого стартувала святкова акція «У кожного свої зірки» у форматі дошки привітань – конкурсу малюнків до 100-літнього ювілею бібліотеки, під час якої ви привітали свою улюблену бібліотеку з днем народженням, створивши свою «Вітальну листівку».
Всі вони розміщені на онлайн ресурсі Padlet, де кожен бажаючий до 29 березня зможе підтримати своїми «вподобайками» здібних, обдарованих і талановитих дітей, які взяли участь у акції.

Конкурс проводився дистанційно з використанням сучасних інформаційно-комунікативних технологій і ресурсів, роботи приймалися у вигляді малюнку з 1 лютого по 22 березня 2024 року.
Підбиття підсумків відбудеться 1 квітня – у Всесвітній день сміху, під час зум-вечірки «У кожного свої зірки».Патріотичний марафон організовує Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки за підтримки Департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської ОДА, з метою надання моральної підтримки воїнам ЗСУ, розвитку почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє своєї держави у дітей, підтримки здібних, обдарованих і талановитих дітей.

Читати далі.Національна бібліотека України для дітей звернулась із закликом до дитячих бібліотекарів: провести Всеукраїнський тиждень дитячого читання – 2022 під гаслом «НАЦІЯ, яка ЧИТАЄ – НЕПЕРЕМОЖНА!» і долучитися до Національної акції на підтримку дитячого читання, що пройде з 23 березня по 1 квітня у тих бібліотеках країни, які зараз можуть відчинити двері для читачів, а також онлайн – на профілях бібліотек у соціальних мережах.

#тижденьдитячогочитання2022 #ЗкнигоюДоПеремоги

Джерело: https://chl.kiev.ua/Default.aspx?id=10156Зазвичай у Міжнародний день дарування книг, який співпадає з Днем Святого Валентина,  багатьма  книгозбірнями оголошується акція «Подаруй бібліотеці книгу!». Молодший відділ Херсонської обласної бібліотеки для дітей долучився до свята та вирішив порадувати першого відвідувача цього дня, подарувавши книгу йому!

А щасливицею стала учениця 3-Г класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 Злата Пайкова, яка одразу після шкільних онлайн-занять прийшла до бібліотеки повернути прочитані книги та підібрати нові. 

Читати далі.На Херсонщині завершується обласна Творча акція «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви», – саме у такому форматі в умовах карантину відбувся VІІ обласний фестиваль виконавської майстерності.
І етап тривав з лютого по 30 березня у територіальних громадах області, а ІІ, фінальний, відбуватиметься 7 квітня 2021 року, в Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки.

Журі напрямку “художнє декламування”.

Усі учасники Фестивалю та глядачі зможуть долучитися до Гала-концерту та урочистої церемонії нагородження лауреатів, приєднавшись до глядацької аудиторії на офіційному каналі бібліотеки в YouTube: https://www.youtube.com/c/LibraryKsUa/

Учасники Творчої акції 2021 року – жителі Херсонської області віком від 12 років, презентували твори Ліни Костенко або авторські твори, пов’язані з її поетичним доробком, у п’яти напрямах виконавської майстерності, а саме:
1) художнє декламування поезії Ліни Костенко;
2) написання та виконання авторських поезій за мотивами творів Ліни Костенко та віршів-присвят;
3) виконання вокальних творів на слова Ліни Костенко та пісень із творчої спадщини Марусі Чурай;
4) літературно-музичні композиції та інсценівки за творами Ліни Костенко;
5) художні ілюстрації до поетичних творів Ліни Костенко.

Журі напрямку “літературно-музичні композиції” за роботою.

Протягом 2-5 квітня працювали обласні журі кожного з напрямків, до складу яких запрошені авторитетні професіонали, знані в нашому краї митці.

Читати далі


Михайло Линецький, директор Департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської обласної державної адміністрації, запрошує долучатись до Всеукраїнської акції #читай_досягай , організованої Міністерством культури та інформаційної політики України та Українським інститутом книги, і ділиться своїм читацьким досвідом і рекомендує книги, які варто прочитати старшокласникам.

Читайте і досягайте успіху з книгою!

Опубліковано в рубриці Акції, Книги, Новини
vbpi


Дорогі читачі! Пропонуємо вам долучитися до Національної піар-акції з нагоди відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання 2021 «Коло читання», що проводиться за ініціативи Національної бібліотеки України для дітей.

Херсонщина презентує у цій акції творчість молодої авторки Юлії ЧЕРНІЄНКО.

Акція проходить під гаслом «Книга єднає Україну» з 24 березня по 2 квітня 2021 року. Щоб взяти в ній участь, вам необхідно виконати декілька умов:
1) переглянути відео про херсонську письменницю Ю.Чернієнко.

2) прочитати публікації про письменницю на сайті Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки: “Знай наших!..” та “Читання з присмаком кохання”.

3) дати відповіді на 5 запитань інтерактивної вікторини за творчістю авторки:

  1. https://learningapps.org/display?v=p87ecavna21
  2. https://learningapps.org/display?v=p5tof3juc21
  3. https://learningapps.org/watch?v=pohma0b1a21
  4. https://padlet.com/sribnajaira/91o9et8nlkx0n693
  5. https://padlet.com/sribnajaira/barvn03nc63cpg40

Долучитися до піар-акції можна на сторінці Національної бібліотеки України для дітей у Фейсбуці.

Опубліковано в рубриці Акції, Новини, Письменники
vbpi