Керівник бібліотеки

Ольга КРИЖАНОВСЬКА виконує обов’язки директора бібліотеки з 16 листопада 2023 року.

1985 року народження, освіта вища спеціальна (магістр), громадянка України.

Крижановська О.В. до обласної бібліотеки для дітей прийшла на роботу у грудні 2005 року, обійнявши посаду бібліотекаря відділу мистецтв. У вересні 2007 року була переведена на посаду завідуючої сектором абонементу, згодом очолила відділ естетичного виховання.

У жовтні 2013 року була призначена на посаду заступника директора з організації бібліотечного обслуговування. На цій посаді реалізувала та очолювала як грант-менеджер низку проєктів: «Локальний центр громадянської освіти» (робота з родинами переселенців із Криму та зони АТО, 2015-2017 рр.), авторський проєкт міжрегіонального професійного обміну “Херсон-Рівне-Херсон”, реалізований у 2017 р. до Дня незалежності України; проєкт «БібліоКемп лідерів читання», реалізований Херсонською обласною бібліотекою для дітей ім. Дніпрової Чайки у 2018 році, та проєкт «Ігри патріотів Херсонщини: обласний дитячий фестиваль», над яким бібліотека працює в 2020 році – обидва за підтримки Українського культурного фонду.

У 2023 році, після деокупації Херсона та відновлення діяльності бібліотеки у гібридному форматі (офлайн і дистанційно), Ольга Володимирівна працювала як тренер розмовного клубу українською в рамках проєкту “Єдині”; ініціювала та організувала реалізацію програм та проєктів бібліотеки «Мандрівний хаб стійкості» (виїзні заходи для дітей у громадах правобережної Херсонщини – за підтримки Департаменту реалізації гуманітарної політики ОДА, у партнерстві з проєктом «Психологи на війні»), «Бібліотека спільно зі «Спільно» (співпраця з дитячими точками «Спільно» ЮНІСЕФ – Херсон); проведення Першого дитячого бібліотечного молитовного сніданку – за ініціативи та підтримки Департаменту реалізації гуманітарної політики ОДА.