Сьогодні фанати та любителі пригод, а це – хлопчики і дівчатка дитячої точки «Спільно» UNICEF Херсон, разом з Херсонською обласною бібліотекою для дітей ім. Дніпрової Чайки вирушили на пошуки ключа від Книжкового Королівства, де знаходилося справжнє багатство.
«Пересуваючись» у просторі і часі та, гортаючи сторінки улюблених казкових історій, «Читай-компанія» Таврійського мікрорайону проявили неабияку кмітливість, творчі, поетичні здібності, увагу, активну уяву, істотні знання не тільки українських народних казок, а й казок інших народів світу.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Молодший відділ, Новини
info


БІБЛІОТЕКА… Яке просте і всім зрозуміле слово, але, коли ми його чуємо, в наших думках відразу виникає багато образів і фантазій. Бібліотека – це сховище книг, храм знань, та водночас – точка доступу в Інтернет. Тільки тут можна знайти відповіді на абсолютно всі питання, зрозуміти всесвіт, розгадати таємниці людства, пізнати самого себе, відкрити для себе нові імена, познайомитися з новими персонажами… А ще це унікальна можливість спілкуватися з людьми, з книгою, з улюбленими героями.

Таким неповторним, незабутнім шансом потрапити онлайн на зустріч з книгою до Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки скористалися учні третіх класів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №53.


Читати далі.Ще з далекого дитинства кожен з нас пам’ятає, що книга – це основа знань. І що ті, хто багато читає, завжди будуть керувати тими, хто мало читає або не читає взагалі. Значущість книг неможливо описати словами, адже вони примушують нас вмикати свою уяву, розвивають пам’ять, розширюють кругозір та поповнюють словниковий запас.
Про важливість книг та читання для людства завжди говорили класики і продовжують говорити видатні особистості сучасності, про це спілкувалися і фахівці Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки з учнями третіх класів Херсонського Таврійського ліцею мистецтв.

Читати далі.Добра, мудра, чарівна… Вона завжди була в пошані. Її люблять усі: і діти, і дорослі, які зберегли пам’ять про дитинство. Вона буває різною: довгою і короткою, веселою і дивовижною, написаною автором чи складеною народом. КАЗКА… Як багато доброго, таємного та захопливого зберігає в собі це слово.
Велика кількість казок, пам’ятаєте, має незвичайно-магічне роздоріжжя декількох доріг? І опинившись на такому місці, герою або героям потрібно зробити вибір – вирішити куди йти далі. Саме на таке умовне перехрестя веселих, казкових забав потрапили дітлахи дитячої точки «Спільно» ЮНІСЕФ під час зустрічі з працівниками Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки.

Читати далі.Традиційно, у третю суботу вересня, херсонці святкують День міста, день його народження. В цьому році Херсону – 245 років! Незважаючи на складні обставини та на те, що цей особливий, для нашої рідної сторони день пройде без блискучих урочистостей і багато хто з нас буде святкувати його не вдома, всі мешканці від малого до великого пригадають своє місто дитячих мрій, зелених вулиць, старовинних будиночків, град на дельті Дніпра, який відрізняється надзвичайною красою та неповторністю.
Про місто незалежних, сильних та нескорених людей, місто, в якому головним надбанням і скарбом, на зараз, є чудовий, з великим серцем народ, пригадували і школярі 3-х, 4-х класів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №32 в тандемі з Херсонською обласною бібліотекою для дітей ім. Дніпрової Чайки.

Читати далі.

Мітки:
Опубліковано в рубриці Молодший відділ, Новини
info


У Херсон закохуються всі: ті, хто вивчає його історію і архітектуру; ті, хто їдять місцеві кавуни й томати; хто любить запах моря і свіжої зелені в парках; хто обожнює гул річкових портів. А любов кожного з нас, хто народився і живе у рідному містечку – безмежна і неосяжна, любов назавжди!
Саме тому, напередодні Дня міста, Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки разом з учнями 3-4-х класів Херсонської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 53 «збирали» букет привітань та побажань милому серцю місту.

Читати далі.«Яким повинен бути друг?» – запитаєте ви. Відповідь на це питання нескладна – друг має підтримувати, ділити з нами почуття, емоції, давати мудрі поради, залишатися вірним, бути поруч. З цієї точки зору, книга – справжній і надійний друг. Адже з самого дитинства вона супроводжує нас, наставляє на потрібний шлях, допомагає. У світі таких відданих друзів дуже-дуже багато і живуть вони під одним дахом, в одному місці – бібліотеці.
У таке незвичайне, майже чарівне місце, пощастило потрапити учням других класів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №32. Завдяки «квітці бажання» діти разом з бібліотекарем Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки, віртуально «пройшлись» коридорами книгозбірні та безпосередньо зазирнули і познайомилися з кожним її відділом.

Читати далі.

info