Про безпечні літні канікули та перебування вдома без батьків, про дотримання основних та простих правил, які допоможуть не зашкодити життю і здоров’ю нагадували бібліотекарі молодшого відділу Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

Спільне фото маленьких учасників заходу з правил безпеки для дітей разом з бібліотекаркою.

Читати далі.Дитячі мрії – це безцінний скарб, що зберігає у собі найчистіші й найсвітліші сподівання. Вони наповнені магією, яку не зруйнують навіть найжорстокіші реалії світу дорослих. Вони – це ті паростки, які можуть вирости у величезні, квітучі дерева, якщо ми, дорослі, будемо ставитися до них з належною увагою та розумінням.

Діти - учасники заходу в укритті.

Мрії дітей народжуються з різних джерел: казок, книжок, фільмів, історій, розказаних батьками. Але найбільше на них впливають реальні життєві ситуації та оточення. В рамках програми «Канікули з книгою – 2024» – ЛІТО_ МРІЙ молодший відділ Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки влаштував літературну тусу, на якій присутні хлопчики та дівчатка спостерігали за героїчними вчинки казкових героїв, грали в ігри та виконували усілякі завдання.

Читати далі.Корисний відпочинок з книгою на літературній локації «Під парасолькою», від Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки, розпочався анонсом програми «Канікули з книгою – 2024», а саме – з літературної візитівки «ЛІТО_МРІЙ», присвяченої мріям казкових персонажів та героїв дитячих книжок.

Діти - учасники програми грають з бібліотекарем і знайомляться з новими книжками

Читати далі.Уявіть світ, де кожна дитина може здійснити найзаповітніші мрії і відправитися у неймовірні пригоди, не виходячи з дому. Вітаємо вас у світі уявних пригод – місці, де казкові малята створюють власні історії, відкривають нові світи та зустрічаються з незвичайними героями.

Заставка огляду-презентації дитячих книжок

Ласкаво просимо до чарівного світу, де уява не знає меж! Темою нашої першої подорожі стане “Уявні пригоди: про що мріють казкові малята”. За допомогою Dreams навігатора ви зануритесь у дивовижні світи дитячих фантазій, де кожен крок – це захоплива пригода, а кожна мрія – початок великої історії.

Читати далі.03 червня 2024 року стартувала VII Всеукраїнська літня онлайн-школа «Освітні ініціативи – 2024» від КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради. Літня школа, яка вперше розпочала свою діяльність у 2016 році, проводилася тоді в місті Скадовську на базі ОЗСНВК «Академічна гімназія» Скадовської міської ради. Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки впродовж всіх років є постійним співорганізатором та учасником Літньої школи, презентуючи свої новітні наробки та ділячись досвідом роботи під час виступів наших спікерів та майстер-класів.

Банер Всеукраїнської літньої онлайн-школи "Освітні ініціативи-2024"
Учасники Літньої онлайн-школи в Zoom.

В цьому році наша книгозбірня долучилася до роботи у двох секціях – “Початкова школа” та “Дошкільна освіта”. 

Читати далі – в блозі методичної служби бібліотеки.Кожен день літа – це маленька пригода, яку хочеться пережити на повну, і саме тому цього літа Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки пропонує своїм маленьким читачам перетворити літні канікули на веселу подію під назвою #«ЛІТО_МРІЙ», під час якої малі романтики будуть дізнаватися про що мріють книжкові персонажі, самі будуть вчитися мріяти та здобувати знання задля досягнення бажаного.

Діти - учасники заходу програми "Літо мрій", разом з бібліотекаркою.

Читати далі.Мрії та книжки завжди були невід’ємною частиною дитинства. Кожна дитина має свої особливі мрії: хтось хоче стати астронавтом і подорожувати космосом, хтось мріє бути художником і створювати неймовірні картини, а дехто уявляє себе сміливим лицарем чи чарівною принцесою…

Книжки допомагають розвивати уяву та здійснювати мрії хоча б у своїх думках. Вони відкривають двері в чарівні світи, де можливо все. Кожна нова історія – це маленька пригода, яка вчить доброти, сміливості та наполегливості.

А літо – це час для нових пригод і захоплюючих відкриттів. Тож ми раді запросити вас до нашої особливої літньої програми читань “ЛІТО_МРІЙ”, присвяченої мріям казкових персонажів та героїв дитячих книжок.

Читати далі.