“Вам лист” – саме під такою назвою відбулася онлайн зустріч-знайомство з сучасною українською письменницею Анастасією Лавренішиною. Напередодні літніх канікул у Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки відкрила свої двері віртуальна Літня Бібліопошта.

У рамка програми «Зустрічі без прощань» листи-запрошення на зустріч з авторкою отримали справжні друзі бібліотеки, юні поціновувачі книг та читання, школярі ЗЗСО міста Херсона і області: Херсонської загальноосвітньої школи I-III ступенів №44, Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45, Херсонської гімназії №14 Херсонської міської ради, Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс “Школа гуманітарної праці”» Херсонської обласної ради та учні Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради Херсонської області.

Афіша зустрічі з Анастасією Лавренішеною

Читати далі.Після прочитання творів цієї молодої і талановитої авторки хочеться жити, любити і вірити в краще. Талант її багатогранний. Вона пише дитячі книги і жіночу прозу, створює фотоальбоми, ілюструє шкільні підручники і зошити. З-під її пера вийшло вже понад пів сотні казок та понад 25 книжок. А її ім’я відоме далеко за межами України. Знайомтесь – Ірина Мацко – майстриня сучасної казки, що є яскравим прикладом та обличчям сучасної української книжки в світі.

Малюнок - на зеленій травичці граються діти, над ними веселка, хмаринки на блакитному небі та різнокольорові метелики. Напис: Райдужний настрій від Ірини Мацко. виставка-дарунок

Ірина Мацко на зустрічі з читачами в бібліотеці імені Дніпрової Чайки. 2018 рік

Ірина Мацко на зустрічі з читачами в бібліотеці імені Дніпрової Чайки (2018 рік). Фотоархів бібліотеки.

Читати далі.10 травня в рамках бібліотечного проєкту «Зустрічі без прощань» відбулася «Розмова про книжки і перемоги» із сучасною дитячою письменницею Ольгою Купріян. На зустріч із авторкою Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки запросила учнів 5-х і 6-х класів Херсонського навчально-виховного комплексу № 15, Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 і Школи гуманітарної праці.

Читати далі.Дорогі читачі!
Хочемо познайомити вас із сучасною українською письменницею Ольгою Купріян, яка пише для дітей і підлітків терапевтичні історії.
Ольга Купріян – українська письменниця, літературна критикиня, літературознавиця, методистка Лабораторії дитячого читання «Мала академія наук України», редакторка сайту «BaraBooka. Простір української дитячої книги». Працює з дітьми, підлітками й дорослими у сфері неформальної літературної освіти як лекторка й ведуча практикумів у межах курсів Litosvita та «Наука БараБуки». Співзасновниця щорічного рейтингу «Критика: найкращі дитячі та підліткові книжки року».
Ми створили для вас медіаресурс, який включає в себе відеоогляд творчості письменниці та дві інтерактивні вікторини за її творами для молодших школярів і підлітків.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Молодший відділ, Новини, Письменники
info


Великою несподіванкою для дорослих та приємним сюрпризом для юних читачів міста Херсона стала зустріч із відомою українською письменницею, авторкою численних творів для дітей, перекладачкою, радіожурналісткою та членкинею Асоціації українських письменників Лесею Ворониною.
Зустріч-знайомство відбулася в рамках проєкту «Зустрічі без прощань», який багато років організовує Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки і який покликаний зробити відомих дитячих письменників сучасності ближчими до читачів. Захід під назвою «Книги для кмітливих та сміливих» понеділкового ранку об’єднав учнів 4-х та 5-х класів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 Херсонської міської ради, учнів 6-х класів Херсонської гімназії №16 Херсонської міської ради та шестикласників Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонської міської ради.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Новини, Письменники
info


Ганс Андерсен був майстром фантазії. Він умів створювати вражаючі світи та дивовижні персонажі, які змушують читачів мріяти та вірити у дива. Його казки це дивовижні сюжети, наповненні чаклунством та магією.
Зазирнути, хоча б одним оком, в цей фантастичний світ виявили бажання другокласники Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 50 ім. Романа Набєгова та Херсонського Таврійського ліцею, щоб доторкнутися до мудрості, глибоких почуттів та вічно життєвих цінностей.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Молодший відділ, Новини, Письменники
info


Всеукраїнський тиждень дитячого читання триває і фахівці Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки запросили на «зустріч без прощань» українську письменницю, журналістку, ілюстраторку Юлію Стахівську. Поспілкуватися із сучасною авторкою пощастило студентам І курсу Херсонського політехнічного фахового коледжу.

Читати далі.

info