У світі сучасних технологій діти про можливості глобальної мережі дізнаються значно раніше за своїх батьків. Невміння орієнтуватися в онлайн-просторі навіть порівнюють із невмінням писати та читати.
“Академія кібербезпеки” – це проєкт спрямований сформувати у дітей навички безпечної поведінки в Інтернеті та складається з 4 занять: вивчення та закріплення нового матеріалу – 3 заняття та 1 підсумкове заняття.
Учасниками першого заняття проєкту 22 лютого були учні 4 класу, 23 лютого – учні 3 класу Володимирівського ліцею Лазурненської селищної ради Скадовського району Херсонської області.

Читати далі

Опубліковано в рубриці Іноземний відділ, Новини
info


Сьогодні чудовий день! І не тільки тому що яскраво світить сонечко і вже відчувається запах весни, а й тому що до Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки завітали вихованці 3-Б класу херсонської школи №25, щоб пограти у мовознавчу гру присвячену Міжнародному Дню рідної мови – «Мов джерельна вода, рідна мова моя!»
Учні поринули у чудовий і прекрасний світ нашої рідної мови. Вона пройшла нелегкий шлях, однак, попри всі перешкоди, для багатьох мільйонів людей українська мова була і є рідною. Діти стверджували, що кожна людина повинна знати свою мову, любити її, цінувати, збагачувати та берегти.

Читати далі

info


Учасники трьох німецькомовних клубів, що діють у нашій бібліотеці, різні за віком, мають різні професії, навчаються у різних навчальних закладах, проживають у різних містах нашої країни та навіть за її межами.
Усіх поєднує бажання вивчити німецьку мову та познайомитися з культурою німецькомовних країн. Ми радо допомагаємо усім учасникам наших клубів у реалізації бажань та мрій.
Знайомство із культурою країни починається із читання. Саме читання творів художньої літератури та казок надає можливість дізнатися більше про менталітет жителів країни, мову якої вивчають. На наших недільних засіданнях ми активно знайомимося із класичними та сучасними творами німецькомовної літератури.

Читати далі

Опубліковано в рубриці Іноземний відділ, Новини
info


Гра може розвивати не лише фізичні якості, а й інтелект. Навчальні ігри сприяють розвитку творчого мислення, вчать швидко реагувати у навчальному процесі, спостерігати, порівнювати, класифікувати та є ефективним засобом у навчальному процесі. Викладачі німецької мови нашого міста також активно використовують рухливі та навчальні ігри у навчальному процесі, і тому зібралися у Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки, щоб поділитися власним досвідом використання ігрових методів навчання на уроках іноземної мови та познайомитися з новими.

Читати далі«Хто це там, у кущах?» – «Дива». – «А що вони там роблять?» – «Як і належить дивам – трапляються».

В Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки також трапилося диво – ігрова зала книгозбірні перетворилася на Країну Чудес, до якої завітали вихованці 3-В класу Херсонської гімназії №20. 190 років від дня народження Льюїса Керрола, автора книг «Аліса в Країні Див» та «Аліса в Задзеркаллі» – ось яка подія зібрала в нашому королівстві юних читачів.

Читати далі

Опубліковано в рубриці Іноземний відділ, Новини
info


14 січня у стінах Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки лунали неймовірні українські колядки та щедрівки у виконанні учнів приватної школи «Школа життя». Отримавши смаколики від колективу бібліотеки, діти вирушили на ознайомлювальну екскурсію книгозбірнею та стали учасниками пізнавальних заходів, які підготували бібліотекарі.

Читати далі

Опубліковано в рубриці Іноземний відділ, Новини
info


Традиційно, щонеділі Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки радо зустрічає своїх читачів та їх батьків, які приходять сюди, аби провести разом свій вихідний день. І початок такого дня завжди відрізняється від початку минулого, бо на малюків чекають заняття, ігри та розваги у різноманітних клубах, а на батьків – інформаційно–консультативні куточки, виставки, стенди та презентації нових надходжень.
Яскраво і незабутньо провести свій останній день у таборі відпочинку «Сонечко» вирішили і його вихованці, які завітали до книгозбірні аби почути про знаменні дні січня місяця.

Читати далі