От і середина літа, пройшла перша половина занять “Майстерні контент-мейкера”. Сьогодні ми підіб’ємо підсумки вивченого матеріалу.

Логотип Майстерні контент-мейкера - в рамках Програми літніх читань

Спочатку ми займались пошуком матеріалів для роботи. З цим нам допоможуть сайти, що розповсюджують матеріали за ліцензією Creative Commons. Компанія Creative Commons займається створенням ліцензій для контенту, що вільно розповсюджується та може використовуватись будь-ким для створення власного контенту.

Читати далі – у блозі Інтернет-центру бібліотеки.Всі знають, як з’являються метелики? Гусінь стає лялечкою, лялечка – прекрасним метеликом. А ще, метелики теж можуть перетворюватися! Адже вони мають чарівну здатність втілюватися у турботу, захист, пам’ять, любов і надію. Як це відбувається, дізналися маленькі жителі села Інженерне під час майстер-класу в креативній лабораторії «Творчий простір» Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

Учасники майстер-класу сидять за круглим столом і виготовляють з різнокольорового паперу своїх метеликів

Читати далі.Здатність нестандартно мислити, вигадувати нові ідеї та знаходити незвичайні рішення називають креативністю. Поряд із критичним мисленням, креативність – база для розвитку будь-якої особистості, важлива навичка, яка допомагає дивитися на речі під іншим кутом. І вже ні для кого не секрет, що креативність – це не вроджений талант, а навичка, яку варто розвивати сучасним дітям.

Стимулювання креативності у дітей – це важлива частина їхнього розвитку. Це може допомогти їм розвивати свою уяву та інтелектуальні здібності, підвищувати самооцінку та допомагає виявити свій талант.

Ідея на мільйон, постер

Як виявити й «прокачати» свою креативність та чим вона відрізняється від творчості, дізнавайся за посиланням у розділі «12 навичок PRO-читача», а ще шукай ідеї для свого креативного читацького щоденника.

Читати далі.Літературно-краєзнавча подорож «Намистинки на блакитній стрічці Дніпра» продовжує відкривати для юних херсонців нові сторінки історії та культури рідного краю. Відвідування кожного міста надає юним мандрівникам разом з фахівцями Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки унікальну можливість зануритися в культурну спадщину міст, розташованих по обидва береги величної річки. Одним з таких міст став славетний велетень Дніпро, колишній Катеринослав, що заворожує своєю величчю та сучасністю.

Бібліотекарка розповідає дітям про визначні пам'ятки міста Дніпро

Читати далі.Привіт, друзі! Сьогодні ми пропонуємо вам продовжити подорож у захоплюючий світ дитячих книг, де кожна сторінка – це запрошення у пригоди та мрії батьків. В рамках нашої програми читання “ЛІТО_МРІЙ” пропонуємо дізнатись, які саме батьківські мрії найчастіше зустрічаються у книжках для дітей.

Велика подорож за мріями, постер інтерактивного вебресурсу

Читати далі.З раннього дитинства барвистий і фантастичний світ казок розпалює дитячу уяву, заманюючи можливостями знайти вихід зі складних ситуацій, бути сміливими і стійкими, відстоювати добро. Діти часто вибирають для себе героїв, які їм подобаються, і прагнуть бути схожими на них у реальному житті. Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки завітала до малечі в одне з укриттів міста, щоб, створивши позитивну атмосферу творчості, перенести дітей з наших суворих реалій у казку.

Діти-учасники заходу грають в укритті

Читати далі.Літо триває, і подорожі продовжуються! Цього разу працівники Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки знайомили відвідувачів укриття з містом-героєм Миколаєвом. Насамперед, розгадавши кросворд, діти дізналися назву міста, до якого вирушили у мандрівку.

Учасники віртуальної мандрівки до Миколаєва виконують ігрове завдання - разом складають пазл

Читати далі.