Вітаємо вас, наші маленькі Суперчитачі!
Швидко промайнули “Канікули з книгою – 2023”. Ви пройшли цікавий і нелегкий шлях довжиною в Супергеройське читацьке літо. Протягом цього часу у вас відбулося багато знайомств з казками, новими книжками і героями. Ви читали, слухали аудіокниги, переглядали мультфільми та огляди літератури. А ще виконували багато цікавих завдань та брали участь у інтерактивних іграх, аби здобути і для себе суперздібності справжніх героїв читання. Кожен з вас вже є Суперчитачем, адже дійшов до фінального випробування.
Пропонуємо сьогодні пригадати усе що ви дізналися протягом літа та пройти Суперчитацький марафон “Шлях до перемоги”.

Читати далі.Вітаємо вас, наші Суперчитачі! Літні читання наближаються до завершення. Сьогодні ми підготували для вас останній блок ігрових цікавинок за змістом книжок, які рекомендували до читання минулого тижня. Впевнені, ви переконались у тому, що звичайні люди можуть дуже багато зробити для перемоги добра над злом. І не обов’язково для цього володіти суперздібностіми і магічними предметами, або мати чарівних друзів.
А ще кожен із вас теж може мати силу, яка подолає “ворога”. Ви – СУПЕРЧИТАЧІ, і ваш фронт – читання і література. А ваша “зброя” – це знання українських казок, українських супергероїв, українських письменників минулого та сьогодення. Адже герої їхніх творів вчать, як можна долати негаразди та ворогів навіть без надздібностей.
Готові прокачати свою суперсилу читання?

Читати далі.За останні 10 років в Україні з’явилася ціла плеяда молодих талановитих авторок, які пишуть у жанрі фантастики і фентезі. І створюють романи і навіть цілі серії книг, які за змістом, стилем, образами героїв і масштабами тем і проблем, які в них підіймаються, можна поставити на високий щабель із подібними жанровими книгами світової літератури.
Сьогодні ми познайомимо вас із деякими цими письменницями та їхніми фантастично захопливими та майстерними творами. Й оскільки у вас, любі читачі, ще майже місяць літніх канікул попереду, ви зможете обрати ту книгу, який вас найбільше зацікавить, і поринути разом з нею у захопливу книгопригоду.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Новини, Програма літніх читань
info


Безмежне море, безкраї простори, підводні мешканці, яхти, човни та кораблі – все це об’єднує та асоціюється з сонячним, літнім, канікулярним часом та відпочинком.
Саме тому юні прихильники морських пригод Дитячої точки «Спільно» разом із Херсонською обласною бібліотекою для дітей ім. Дніпрової Чайки із задоволенням вирушили у подорож неоглядними та незвичайними, на цей раз математичними широтами, шукаючи кораблі та розв’язуючи різноманітні завдання.

Читати далі.Цей різновид пригодницької літератури з’явився більше ніж 180 років тому, і сьогодні не втратив своєї актуальності. Допитливий читач виступає повноправним учасником карколомних подій, інтриг і загадок, і зрештою, він точно знає, що розум і логічне мислення переможе, і кожен злочин в кінці книги буде розкрито. Детектив – окремий материк в літературі, і більшість бестселерів, неодмінно, за жанром детективи.
Усім відомо, що сучасні діти і підлітки, здебільшого – покоління візуалів, вони легко і залюбки сприймають смайлики, іконки, символи та різні зображення, це їх друга мова спілкування. Тому запрошуємо наших читачів до «Ліги любителів детективів» на кроссенс-змагання.

Читати далі.Хто є кращим українознавцем: хлопці чи дівчата? Бібліотекарем Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки було організоване та проведене народознавче лото «Українограйчики» для юних українців, у якому хлопці та дівчата мали змогу позмагатися за звання найрозумніших та добре підготуватись до свята, яке незабаром відзначатимемо – Дня Української Державності.

Читати далі.За традицією щоліта працівники Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки реалізують програму підтримки дитячого читання для юних херсонців.
Зараз, в екстремальних умовах воєнного часу, в нашому місті у декількох пунктах незламності створені умови для дітей, які відпочивають, розважаються, пізнають та почуваються безпечно в Дитячих точках «Спільно» UNICEF Херсон. Тож наша книгозбірня запропонувала Центру пізнавальні програми з використанням власних розробок серії «Ігри патріотів Херсонщини».

Читати далі.