Незабаром стартує Програма літніх читань “Канікули з книгою”. Кожен відділ бібліотеки підготував для своїх користувачів нові літні читацькі пригоди, – на всі смаки! А от бібліотечний Інтернет-центр запрошує до участі у своїй програмі тих, хто мріє стати справжнім творцем цифрового контенту. Знайомтесь із планами на літо та приєднуйтесь до команди учасників “Майстерні контент-мейкера”!

Дізнатись більше про програму.Сучасні діти проводять дуже багато часу в Інтернеті. Це можуть бути ігри, соціальні мережі, форуми і, звісно, шкільне та позашкільне навчання.
Тому, завжди актуальна тема – безпека в Інтернеті – сьогодні стала головною під час бібліотечного уроку для учнів 3-4 класів Херсонської загальноосвітньої школи №53. Було розглянуто, як загальновідомі правила, на кшталт “не розмовляти з незнайомцями” або “не публікувати свою повну адресу”, так і декілька технічних правил.

Читати далі.Відділ Інтернет-послуг Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки продовжує навчати дітей комп’ютерній грамотності.
Сьогодні для учнів 6-х класів Херсонської загальноосвітньої школи №53 було проведено заняття, присвячене роботі з Windows.
Діти познайомились з багатьма програмами та їх інтерфейсами, дізналися багато нового про операційну систему Windows: про її структуру, що таке шлях та розширення файлу, як створювати ярлики та правильно структурувати папки та файли, а також завітали до каналів бібліотеки в Інтернеті.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Інтернет-центр
info


Де поділася зима, знають учасники розвиваючої студії для дошкільників «Бібліомалята» Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки.
У кожного є своя улюблена пора року, але всі знають напевно, що кожна з них чарівна і неповторна. Зима – казкова, сповнена безліччю зимових ігор та забав і так важко з нею прощатися, але спостерігаючи за ознаками погоди юні читачі визначили, що на порозі вже весна. І як би їм не хотілося затримати зиму, весна потихеньку вступає в свої права. Щоб, як слід підготуватися до її зустрічі, перш за все потрібно добре з нею познайомитись.

Читати даліЮні фанати популярної гри Minecraft учора були в захопленні, адже, працюючи у програмі MagicaVoxel, вони відчули себе справжніми гейм-дизайнерами!
Відвідавши чергове заняття у 3D-лабораторії Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки, дітлахи моделювали будиночки і простих тваринок та “насаджували” квіти й дерева вокселями, тобто кубічними частинками.

Читати далі

Мітки:
Опубліковано в рубриці Інтернет-центр, Клуби, Новини
info


Правду кажуть, що рідні стіни душу гріють. Особливо, якщо ви виросли в цьому будинку, робили перші кроки, переживали найщасливіші миті життя. Для кожної людини рідний дім – це місце, де можна відпочити від турбот, це відчуття підтримки близьких людей, їхнє тепле, ласкаве слово. Не дарма давнє прислів’я говорить, що будинок людини – це його фортеця. Саме дім виступає надійним укриттям від негараздів.
Кожна людина облаштовує свій будинок під себе, щоб їй було комфортно, зручно, затишно. Саме тому друге у 2022 році засідання розвиваючої студії для дошкільнят «Бібліомалята» було присвячено темі «Дім».

Читати далі9 січня у відділі Інтернет-послуг відбулось перше у цьому році заняття клубу CodeClub.Ks. Загальною темою цього року стане створення комп’ютерних ігор у Roblox Studio.Roblox – популярної платформи, що об’єднує у собі ігровий рушій, студію та магазин ассетів. Платформа створена для дітей, що вивчають програмування, 3D-моделювання, анімацію, level дизайн та інші напрямки gamedev-у і дозволяє дітям створювати власні ігри та проєкти. Слоганом студії є «Powering Imagination», що перекладається як «потужність уяви».

Читати далі

Мітки:
Опубліковано в рубриці Інтернет-центр, Клуби, Новини
info