От і середина літа, пройшла перша половина занять “Майстерні контент-мейкера”. Сьогодні ми підіб’ємо підсумки вивченого матеріалу.

Логотип Майстерні контент-мейкера - в рамках Програми літніх читань

Спочатку ми займались пошуком матеріалів для роботи. З цим нам допоможуть сайти, що розповсюджують матеріали за ліцензією Creative Commons. Компанія Creative Commons займається створенням ліцензій для контенту, що вільно розповсюджується та може використовуватись будь-ким для створення власного контенту.

Читати далі – у блозі Інтернет-центру бібліотеки.Травень – місяць передчуття літа. Він є особливим для школярів, які чекають на канікули як на час і для відпочинку, і для творчості та саморозвитку. Вихованці літературної студії “Контур” вирішили провести цей час із користю і почали писати оповідання, замальовки та есе на Всеукраїнський дитячий літературний конкурс “Творчі канікули”, який щойно стартував з початком літа!

напис творчі канікули творчих дітей, літературна студія Контур, фото керівниці студії Юлії Чернієнко та дітей-учасників

Читати далі – у блозі літературної стадії “Контур”.Бажаєте гарно провести час зі своєю дитиною за читанням цікавої книжки? Прагнете розширити літературні та мовні горизонти? Сектор документів іноземними мовами Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки пропонує відкрити для себе та своїх дітлахів яскравий та веселий світ пригод від Магорзати Стрзаковскої  – польської письменниці, поета, автора та ілюстратора  дитячих книг.

Польський клуб запрошує!


Опубліковано в рубриці Блоги, Іноземний відділ, Клуби, Книги
vbpi


Усіх активних, життєрадісних та творчих читачів, учнів 5-9 класів, запрошуємо приєднатися до команди Бібліотечних волонтерів Херсонщини, щоб:
– просувати читання як цікаве та корисне заняття для дітей та підлітків,
– розвивати свої лідерські якості,
– отримати можливість читати найкращі книги з усього світу,
– приймати активну участь в бібліотечних заходах.

Все це та багато іншого ви отримаєте, ставши справжніми друзями Бібліотеки – волонтерами.
За більш детальною інформацією звертайся до сектора абонемента Херсонської обласної бібліотеки ім. Дніпрової Чайки вже цієї неділі!

Запрошуємо на блог “Бібліотечні волонтериХерсонщини”
… “пролунав” сьогодні у системі підвищення кваліфікації шкільних бібліотекарів Херсона.

Здавали залікові роботи і отримували сертифікати за підсумками навчання учасники двох спеціальних курсів – “Школа інтернет-навігатора” (залікова робота – тематичний вебліографічний список або покажчик) та “Основи створення і ведення блогу шкільної бібліотеки” (на платформі Blogger).

Читати далі…

 


Опубліковано в рубриці Бібліотекарям, Блоги, Новини
vbpi