Керівник

Бардашевська Анна Іванівна, 1957 р. н., родом з Новотроїцького району Херсонської області. Громадянка України.

У 1975 р. закінчила з відзнакою Херсонське культурно-освітнє училище за спеціальністю «Бібліотечна справа». У 1979 р.  закінчила навчання у Харківському державному інституті культури за спеціальністю «Бібліотекознавство і бібліографія» та отримала диплом «з відзнакою».

Трудову діяльність розпочала 6 серпня 1979 року бібліотекарем патентного відділу на той час Херсонської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені О.М.Горького (нині імені Олеся Гончара). У цій бібліотеці пропрацювала 12 років на різних посадах: бібліотекар, старший бібліотекар, головний методист, в.о. завідуючої науково-методичним відділом, заступник директора з наукової роботи.

З 1989 року працює в Херсонській обласній бібліотеці для дітей, спочатку на посаді  заступника директора з наукової роботи (1989-1993; 1994-2000 рр.), з грудня 2000р. – директором цього закладу, який з 2013 року має назву: Комунальний заклад «Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради.

У квітні 2017 року за підсумками конкурсу Бардашевську А.І. знову було призначено за контрактом на посаду керівника Комунального закладу «Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради. Винагорода за роботу керівникові закладу встановлена згідно з умовами контракту, затвердженим у чинному порядку штатним розписом закладу, діючим Колективним договором.

Анна Іванівна активно й успішно займається науковою та громадською діяльністю. Є автором ряду публікацій у наукових та професійних виданнях. Активно долучалась до підготовки низки літературних та фахових видань як член редколегії .

Відомості про її фахову діяльність включено до довідника «Дитячі бібліотекарі України. 100 кращих» (Київ, 2012).

Бардашевська А.І. входить до складу Координаційної ради у справах дітей при Херсонській обласній державній адміністрації (з 2007 р.), науково-методичної ради КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради (з 2012 року), з 2013р. очолює секцію «Фахові комунікації та інноваційний розвиток» Української асоціації працівників бібліотек для дітей; з 2016 р. є членом секретаріату Національної секції України Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги (IBBY).

Заслужений працівник культури України (2005 р.).