У мандрівку «Чернігів: волелюбні та мужні» відправилися відвідувачі укриття – учасники Програми літніх читань – разом з Херсонською обласною бібліотекою для дітей імені Дніпрової Чайки.

Діти-учасники заходу разом з бібліотекарем переглядають відео на екрані ноутбука.

Бібліотекарка розповіла, звідки походить назва міста, історію його створення та про те, коли воно отримало статус «Місто-герой України».
Діти переглянули мультфільм «Україна. Нескорені міста. Правдива історія. Чернігів», із якого дізналися коротку історію Чернігова з давнини до сьогодення, про його визначні архітектурні та історичні пам’ятки.

Читати далі.Мандрівний хаб стійкості продовжує радувати юних херсонців позитивним настроєм, надихає до творчості та реалізації своїх планів. Одним із таких натхненних заходів стала бібліовікторина “Казкова країна”, організована Херсонською обласною бібліотекою для дітей імені Дніпрової Чайки. Цей захід об’єднав дітей та дорослих у чарівній подорожі по світу казок, сприяючи розвитку уяви, комунікативних навичок та креативності.

Діти-учасники заходу "Казкова країна" - в бібліотеці в укритті.

Читати далі.Розгорнувши карту літніх читань, фахівці Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки разом із юними херсонцями вирушили у бібліомандрівку до міста, що розкинулось по обидва береги величного Дніпра, до серця України – Києва. Вибір столиці для цієї захоплюючої подорожі був не випадковим: Київ, зі своєю багатою історією та культурою, вабить і дорослих, і дітей, даруючи незабутні враження та надихаючи на нові звершення.

Бібліотекарка спілкується з дітьми - учасниками заходу

Читати далі.Краще пізнати рідну країну та дізнатися про міста-герої України запросили юних відвідувачів укриття працівники Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.
У галереї слави «Міста-герої України» розташовано декілька залів, кожен з яких присвячений одному з міст, нагородженому цією почесною відзнакою.

Діти-учасники заходу "Міста-герої України" розгадують кросворд з назвами міст, який бібліотекарка проєктує на екран.

Читати далі.Продовжуючи подорож по річці Дніпро, фахівці Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки вирішили влаштувати для юних херсонців літературний відпочинок під назвою «Поетичні береги Дніпра». Занурюючись у поетичний світ, діти не лише насолоджувалися красою українського слова, але й дізнавалися більше про значення Дніпра в житті та творчості українських письменників.

Діти-учасники заходу разом з бібліотекаркою

Відпочиваючи, відгадували авторів поетичних творів, добирали рими, та спробували відтворити акровірш. Атмосфера творчості підштовхнула дітей до читання віршів і отримати купу емоційного настрою, який підтримали у рухливій грі «Перетни річку».

Читати далі.Завітавши до бібліотеки, читачі зазвичай віддають перевагу літературним творам. Однак існує безліч книжок, які допомагають розвинути творчість та навчитися робити цікаві й корисні речі. Саме з такою літературою ознайомили фахівці Херсонської бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки, запросивши учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов №57 на бібліомайстерклас під назвою “Бібліотека і творчість: разом до успіху”.

Згенероване ШІ зображення: діти за столом працюють з олівцями, ножицями, клеєм, кольоровим папером; на фоні в стилі анімації книжка тисне руку олівцеві

Читати далі.Літо тільки почалося, а пригоди вже кличуть у дорогу. До фахівців Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки надійшов лист з проханням врятувати літні канікули, які вкрав у дітей злий чаклун. На допомогу бібліотекарі запросили учнів початкових класів Херсонської загальноосвітньої школи № 4 і разом з ними відправилися у квест-пригоду «Рятуємо канікули».

Рятуємо канікули, квест-пригоди - банер онлайн-заходу.

Читати далі.