Якщо у дитини розвинені навички критичного мислення, вона не сприйматиме інформацію за чисту монету, а перевірятиме її і дізнаватиметься більше про поняття і ситуації, з якими стикається.
Сьогодні, в ігровій формі, креативно, вчилися розвивати свої навички в онлайн-форматі учні 3-х класів Львівського ліцею Бериславського району в Херсонській області під час медіа-уроку «Казкова подорож у світ інформації», підготовленого медіацентром КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей ім.. Дніпрової Чайки».

Читати далі.

Мітки:
Опубліковано в рубриці Медіа-центр, Новини
info


Маніпуляції з інформацією в умовах війни набувають особливої гостроти, змінюється і медіаспоживання громадян.  В Академії Української Преси триває тренінговий проєкт «Протидія дезінформації в контексті російсько-української війни, як інструмент подолання розриву довіри», учасниками якого стали й бібліотекарі нашої бібліотеки – медіатренери Ірина Ковач та Ольга Крижановська.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Медіа-центр
info


Усе літо відвідувачі дитячих точок “Спільно” UNICEF Херсон разом з працівниками Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки мандрували рідним краєм за допомогою краєзнавчих ігор із серії «Ігри патріотів Херсонщини».
І ось сьогодні фінальна гра – краєзнавча екомандрівка на «Зеленому експресі».

Читати далі.Ось і розпочалися перші уроки в новому навчальному році. І за традицією, Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки проводить патріотичні заходи про нашу країну, про почуття гордості й приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу.
Сьогодні ми зустрілися з нашими юними читачами з Херсонської області, навчальний заклад яких, на жаль, знаходиться зараз в окупації. Але це не завадило нашій зустрічі. Так для учнів 3-х класів Опорного закладу «Академічний ліцей» Скадовської міської ради онлайн-зустріч відбулася під гаслом «Ми – українці: честь і слава незламним!».

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Медіа-центр, Новини
info


Де поділася зима, знають учасники розвиваючої студії для дошкільників «Бібліомалята» Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки.
У кожного є своя улюблена пора року, але всі знають напевно, що кожна з них чарівна і неповторна. Зима – казкова, сповнена безліччю зимових ігор та забав і так важко з нею прощатися, але спостерігаючи за ознаками погоди юні читачі визначили, що на порозі вже весна. І як би їм не хотілося затримати зиму, весна потихеньку вступає в свої права. Щоб, як слід підготуватися до її зустрічі, перш за все потрібно добре з нею познайомитись.

Читати даліЩо краще, дивитися чи читати? Для користувачів Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки це не проблема, адже ми можемо задовольнити найвимогливіші потреби як книголюбів, так і кіноманів. І навіть коли це поєднується в одній особі – в бібліотечному Медіа-центрі можливе все! На будь-який смак, від документальних фільмів та аудіо книг сучасних українських авторів до екранізації улюблених творів, – також і в 3D форматі.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Медіа-центр, Новини
vbpi


Читачі Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки справжнісінькі “гурмани читання”. Адже сьогодні в дитячій бібліотеці можна знайти не лише неймовірну кількість книг на різноманітну тематику, включно із найсвіжішими новинками сучасних дитячих авторів, а й різноманітні та численні клубні об’єднання створені з думкою про дітей та відповідно до їх потреб та зацікавлень.
Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки – сучасний дозвіллєвий центр, де можна відвідувати безліч тематичних занять та майстер-класів чи взагалі, просто відпочивати.

Читати далі

Опубліковано в рубриці Медіа-центр, Новини
info