Чи зможеш упізнати видатного українця лише за ім’ям та кількома фактами з біографії? Саме таке нестандартне завдання отримали учні 6-8 класів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №36 Херсонської міської ради та Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради під час онлайн-заходу загадкова візитівка «Алея слави України», який провели фахівці Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

Скріншот екрану заходу онлайн

Ідею цієї чудової гри бібліотекарі «придбали» ще минулого року у Центральної бібліотеки для дітей міста Ізмаїла (Одеська область) під час Міжрегіонального ярмарку бібліотечних інновацій «БібліоКре@тив»-2024.

Читати далі.



У дитячому просторі ГО «Успішна жінка», що діє за підтримки UNICEF, фахівці Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки провели пізнавально-розважальний батл персонажів під назвою «Хто крутіший?». Захід зібрав юних читачів, які отримали змогу не лише весело провести час, а й перевірити свої знання літератури, а ще кмітливість і спритність.

Учасники батлу перед екраном, на якому бібліотекарка демонструє презентацію

Читати далі.



Розширити уявлення школярів про роль жінок у розвитку науки та техніки – саме таку мету мав пізнавальний квест «Видатні винаходи жінок», який провели фахівці Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки для учнів 7-8 класів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №38. Захід відбувся у цікавому інтерактивному форматі, що поєднав пізнавальні факти з ігровими елементами.

Скріншот екрану заходу онлайн у Zoom

Читати далі.



У сучасному світі цифрових технологій надзвичайно важливо з раннього віку формувати у дітей навички безпечної поведінки в інтернеті. Саме з такою метою фахівці Медіацентру Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки провели медіа-навігатор «Твоя безпека в цифровому світі» для учнів 6-х класів Херсонської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №38.

Скріншот екрану онлайн-заходу

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Медіацентр, Новини
vbpi


Медіа-урок «Інтерв’ю з книжкою», організований фахівцями Медіацентру Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки, відбувся для юних читачів – відвідувачів дитячого простору ХОЦ «Успішна жінка», що працює за підтримки UNICEF. Захід став інтерактивною подорожжю у світ слова, книги та пізнання, що допомогла дітям краще зрозуміти, як виникло письмо і яка роль книги в історії людства. Діти дізналися, як зароджувалась писемність, якими були перші книжки, з чого їх створювали і про що вони розповідали людям у давнину.

Діти-учасники медіа-уроку та бібліотекарка, яка демонструє на екрані презентацію

Читати далі.



Фентезі – це не просто жанр літератури, це захоплива подорож у чарівні світи, де добро бореться зі злом, а неймовірні пригоди чекають на кожному кроці. Саме у таку подорож вирушили учні 5-6 класів Херсонського Таврійського ліцею та Зеленівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №38 Херсонської міської ради через книжковий портал «Чарівні двері у світ фентезі», який провели фахівці Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

Скріншот екрану заходу  онлайн "Чарівні двері у світ фентезі"

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Медіацентр, Новини
vbpi


Світ книги з дитинства відкриває перед нами двері у безмежні простори фантазії, дарує незабутні емоції та формує внутрішній світ. Читач сам уявляє героїв, місця подій, голоси персонажів – і саме в цьому чарівність літератури. А коли книга оживає на екрані, з’являється можливість порівняти власну уяву з баченням режисера, побачити знайомий сюжет під новим кутом. Така зустріч двох мистецтв – читання та кінематографа – завжди викликає цікавість, особливо в юних поціновувачів обох форматів.

Учасники заходу - перед великим екраном, на якому переглядають презентацію за темою зустрічі

Інтерактивний батл «Світ книги чи кіно: що обираєш ти?», проведений фахівцями Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки у Дитячому просторі UNICEF, став захопливою подією для учасників.

Читати далі.