День усіх закоханих – це чудове свято, коли дорослі та діти дарують одне одному приємні подарунки, “валентинки” з добрими побажаннями. Саме напередодні 14 лютого працівники Херсонської обласної бібліотеки для дітей запросили любителів читання на зустріч у «Бібліокафе».

Читати далі.Найтаємничіше та найочікуваніше свято для українців – Різдво. Воно має такі цінності і традиції, що поєднують покоління, а тепло і затишок родинного свята в пам’яті залишається назавжди.  

Читати далі.

Мітки:
vbpi

Опубліковано в рубриці Новини, Свята
vbpi


Вітаю бібліотеку для дітей ім. Дніпрової Чайки

Книжкові летять лелеки
Крізь хмари і крізь роки,
В найкращу бібліотеку
На крилах несуть книжки.


Тут душі дітей і чакри,
І цілий навколо світ
Відкриє “Дніпрова Чайка”,
Відправить серця в політ.


Тут затишно древнім грекам,
Ученим і козакам.
Отаман – бібліотекар,
Красуні з серцями мам.


Не просто в фейсбуці лайкну –
Я серце тобі віддам,
Єдина “Дніпрова Чайка”,
Що крила дарує нам.


Щиро ваш
Анатолій Марущак

30.09.2020

Опубліковано в рубриці Свята
vbpi


У переддень свята Незалежності України в читальній залі Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки розпочала свою роботу Школа юних турагентів. Діти сформували два туристичних агентства: «Україна» і «Таврія».

Юні турагенти пройшли випробування на знання рідної країни, зупиняючись на станціях: «Державні символи», «Природнича», «Історична», «Мовні скарби», «Серце України», «Мала Батьківщина». Експертом заходу став Михайло Годованюк – триразовий переможець обласного турніру «Ігри патріотів Херсонщини» та володар звання «Найкращий читач України» 2017 року.

Читати далі.Талант-шоу напередодні відбулося в Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки. Свій виступ творчі діти Херсонщини, читачі бібліотеки дарують рідній Україні – до Дня Незалежності.

Запрошуємо переглянути відеорепортаж зі свята, який підготували журналісти “Українського Півдня”:

Відеорепортаж зі свята від медійної компанії “Український Південь”

Читати далі.Минулого тижня стартував патріотичний відеочелендж «З Днем народження, країно!» Його організували відділ естетичного виховання та відділ інтернет-послуг Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

14 днів – 14 відеовикликів, які вже прийняли наші бібліотекарі та користувачі бібліотеки – https://cutt.ly/VfwIlf5. Всі вони бажають Батьківщині миру, добра і процвітання. Слідкуйте за новинами, ставте “уподобайки”, запрошуйте до перегляду друзів.

Микита Калюжний вітає свою країну зі святом
і передає виклик Катерині Середі

А ти вже придумав, як привітаєш свою країну з Днем Народження? Якщо ні – то поспішай і передавай виклик своїм рідними і друзям! Слава Україні!