23 вересня в Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки знову стартувала програма «Кібершколярики»!
До нашої книгозбірні завітали учні третіх класів школи №28. Для юних користувачів були проведені вступні заняття за програмою комп’ютерної та інформаційної грамотності і читацької компетентності. Як і у попередні роки, заняття у “Кібершколі” проводять бібліотекарі трьох відділів – інтернет-послуг, обслуговування учнів 1-4 класів та естетичного виховання.






Рік Дніпрової Чайки на Херсонщині
Сторінка бібліотеки на Facebook
“Магічний скарб емоцій”, комікс
“Спочатку погляд – потім крок”, гра з мінної безпеки