Саме під такою назвою пройшло чергове заняття для учнів третіх класів ЗОШ №14, які продовжують працювати за програмою «Кібершколярики».
Сьогодні діти знайомилися із творчістю дитячої письменниці з Умані, книгами якої захоплюються діти та навіть дорослі в різних куточках України – Марини Павленко.


Рік Дніпрової Чайки на Херсонщині
Сторінка бібліотеки на Facebook
“Магічний скарб емоцій”, комікс
“Спочатку погляд – потім крок”, гра з мінної безпеки