Осінь – сумна пора року, точніше “Унылая пора!”, як сказав Олександр Пушкін.
Дійсно, осінь буває похмурою: з монотонними дощами, низькими сірими хмарами, холодним вітром. Але ніяка інше пора не може зрівнятися з яскравими фарбами золотої осені – “Очей очарованье!”
Рік Дніпрової Чайки на Херсонщині
Сторінка бібліотеки на Facebook
“Магічний скарб емоцій”, комікс
“Спочатку погляд – потім крок”, гра з мінної безпеки