Друзі, запрошуємо вас знайомитись із електронною збіркою творів переможців цьогорічного відкритого літературного конкурсу творів у жанрі фантастики та фентезі.

Як написав у зверненні до фіналістів конкурсу Анатолій Петрович Марущак, член журі конкурсу і один із найвідоміших журналістів і письменників Херсонщини, “Побачити світи, зазирнути за земний горизонт не кожному дано. Але письменник, який пише фантастику чи фентезі, повинен не тільки побачити, а й передати в слові, оригінально і вишукано, це побачене. Таким талантом володіють учасники чергового конкурсу «ФантФест».
Отож, перегорніть сторінки нової збірки і переконайтесь – в українській літературі зростає нова генерація: талановита, одухотворена, креативна, сповнена мрій про майбутнє й укорінена в рідній землі й рідному слові. Приємного вам читання!
Збірка – у електронній бібліотеці.
__________