Завершився цикл онлайн-тренінгів по створенню екологічної гри «Сортування рятує планету”,  організований ГО «Зростання» в партнерстві з Інтернет-центром  Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки. Ця подія відбулася у межах ініціативи Meet and Code, що фінансується корпорацією SAP та Федеральним міністерством внутрішніх справ Німеччини. В Україні Meet and Code впроваджується Ресурсним центром ГУРТ у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH.

Упродовж чотирьох тижнів юні програмісти-екологи навчалися працювати в інтерактивному середовищі Scratch. Учасники проекту вивчали модулі та типи алгоритмів, засвоїли основи Scratch, навчилися створювати скрипти для об’єктів, формувати завдання та переводити його у код.  Усі ці навички діти використали для створення своєї еко-гри  «Сортування рятує планету”.  

На фінальному презентаційному занятті, яке відбулось на платформі ZOOM, діти  разом із організаторами аналізували власні розробки, вносили кінцеві правки, намагаючись максимально модифікувати  свої проекти. Дипломами за кращі екологічні ігри були нагороджені:

І  місце –  Іщук Дмитро за гру-флайтер «Flying garbage»;

ІІ місце – Добрянський Володимир –«Сортування з песиком Дотом»;

ІІІ місце – Середа Катерина – «Чиста планета».

Відеозаписи усіх уроків можна знайти на YouTube-каналі відділу Інтернет-послуг: https://cutt.ly/wRs1bRf

Бережіть природу і себе, програмуйте та будьте екологічно свідомими. Бажаємо успіхів!

#meetandcode , #SAP4Good  , #CodeWeek , #GURT4CodeComments are closed.