Найактивніші читачі сектору абонемента Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки нарешті завітали до нашого клубу, щоб здійснити цікаву та неперевершену подорож до однієї з найбільших країн світу, під час якої вони змогли блиснути своїми знаннями і, звісно, дізнатися щось нове та цікаве… Куди ж вирушать цього разу наші книжкові мандрівники?
А запрошуємо ми до Сполучених штатів Америки! Чому саме США, спитаєте ви? Відповідь дуже проста. Саме в цій країні народилися незвичні для нас свята, про які мало хто знає, але які дуже вплинули на наше з вами життя.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2021/09/20210919_130142-1-1024x576.jpg)