В історії кожної нації є події, які визначають її подальший шлях і формують національну ідентичність. Однією з таких подій для України стало прийняття Конституції. Цей документ не лише закріпив права та обов’язки громадян, а й став символом державного суверенітету та незалежності.

Як Україна отримала Конституцію - постер веб-гри

Читати далі.

vbpi


Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки організувала для маленьких херсонців свято з нагоди Дня Конституції України. Урочисте дійство розпочалося із виконання Державного Гімну нашої країни. А потім на свято несподівано завітала іноземка Кет, яка перебуває зараз у Херсоні. Вона хотіла дізнатися, чи знають маленькі патріоти свої конституційні права і обов’язки. Учасники святкової програми, завдяки конкурсам і розвагам, залюбки розповіли гості не тільки про права українських дітей, а й про права та обов’язки батьків, вчителів, лікарів… – усіх громадян України.

День Конституції України - дитяче свято в укритті

Читати далі.Щороку 1 червня в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, бібліотекарів, вихователів, вчителів, волонтерів.
Сьогодні це свято набуває особливого значення, адже, на превеликий жаль, в Україні є діти, яким у час війни бракує тепла, дружнього спілкування з однолітками, і всім – справжнього дитинства і мирного неба над головою.
Саме в цей день Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки створила для херсонських дітей свято з особливою атмосферою, де кожний присутній відчув себе у центрі уваги та усвідомив, що його розуміють, підтримують, оберігають та піклуються про нього.

Учасники свята в укритті до Дня захисту дітей.

Читати далі.Захист дітей є однією з найважливіших соціальних задач, що стоять перед суспільством, бо вони – це маленька, залежна від дорослих, частина населення, яка потребує особливої уваги та турботи. Саме тому щороку 1 червня весь світ об’єднується навколо однієї спільної мети – захисту дітей.

В цей день у різних країнах світу організовуються численні заходи, спрямовані на забезпечення добробуту малечі та їхнього щасливого дитинства. Фестивалі, концерти, конкурси, різноманітні виставки наповнюють міста яскравими барвами і дитячим сміхом.

Учасники свята відкриття Програми літніх читань 2024 року

“Мандрівний хаб стійкості” Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки вирушив із святом надії та турботи до одного з населених пунктів Херсонської області. Мета цього бібліошоу – розфарбувати дитячі плани і мрії на майбутнє, запросити малюків до участі у Програмі літніх читань «Канікули з книгою – 2024».

Читати далі.Правовий лекторій «Орієнтир» активно працює в Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки і продовжує орієнтувати учнівську молодь у правовому полі, популяризувати літературу з правознавства та знайомити з юридичними професіями.
На чергове засідання лекторію фахівці книгозбірні запросили учнів 9-х класів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №55. Старшокласники стали учасниками правового лабіринту «Перехрестя мудрого Закону».

Читати далі.4 грудня по всій державі стартував Всеукраїнський тиждень права, метою якого є підвищення рівня освіченості громадян у своїх правах та виховання поважного ставлення до прав інших. У ці дні пригадують свої права і діти, не зважаючи на те що світ прав людини величезний і складний. Цей тиждень нагадує всім, що кожна дитина, незалежно від свого соціального, етнічного чи економічного статусу, має право на гідне та щасливе дитинство.
Про щасливе дитинство дітей та їх права вела розмову Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки з учнями третіх та четвертих класів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №53.

Читати далі.Проєкт “Мамо, я бачу війну” запрошує до участі дітей і батьків з усього світу. Його ціль – створити маніфест-колаж із дитячих малюнків про війну в Україні, який залишиться назавжди в цифровій мережі за допомогою технології NFT, а зібрані кошти будуть перераховані у фонд гуманітарної допомоги дітям, які постраждали від війни росії проти України.

З детальними умовами участі можна ознайомитися на сайті проєкту: https://momiseewar.com .