Напередодні 243-ої річниці із дати народження нашого міста працівники відділу Інтернет-послуг Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки провели цикл краєзнавчих заходів у школах міста.
Школярі познайомилися із історією рідного міста, згадали як імена його засновників, так і людей, причетних до його розбудови.
Оскільки наше місто – місто суднобудівників, а рідний край – царина двох морів: Чорного та Азовського, доречною під час заходів стала гра «Морський бій». Граючи, діти познайомилися із видатними херсонцями – спортсменами, письменниками і співаками.
![](https://www.library.kherson.ua/lw/wp-content/uploads/2021/09/IMG-5fcaba3a40473b0e6072403c6d67d17d-V-1-1024x768.jpg)