Крилатий кіт

Казка

Сталося це у маленькому містечку Магнолія. У цьому містечку жила родина Хартфілія. У них була одна донька на ім’я Діва. Дівчинка з дитинства мріяла про котика, але батьки не мали коштів, щоб його придбати. Неподалік від будиночка був парк, Діва полюбляла проводити там час.

Одного дня, коли вона з родиною пішла до парку, дівчинка присіла біля улюбленого дерева відпочити. Та раптом усе застигло, з’явився густий туман, дівчина злякалась, але у тумані виднівся чийсь силует, то був старий дідусь. У його руках було велике синє яйце.

Він простягнув руки до Діви та промовив: “Оберігай це яйце, після того, як сонце вийде з-за обрію, станеться диво. Про мене ніхто не повинен знати”. Коли дідусь пішов все, стало як зазвичай.

Дівчинка показала батькам її знахідку. Батьки не розуміли, звідки це яйце, та чому воно синє. Пояснивши батькам, що це яйце вона знайшла під древом, Діва запитала: “Чи можна взяти його додому?” Батьки дозволили.

Сонце вийшло з-за обрію, сталося диво, про яке говорив дідусь. Коли Діва прокинулась, вона побачила у кошику замість яйця кошеня. Але тваринка була незвичайною, у неї на спині було два горбики. Діва так зраділа кошеняті, що відразу не помітила ці два горбики. Покликавши батьків, вона розповіла, що з яйця вилупилося кошеня. Та батьки одразу помітили ці два горбики.

Тато зауважив: “Щось з ним не так”. Але Діва не хотіла нічого чути, оскільки він їй дуже сподобався. Кошеня було синього кольору, як і яйце. Дівчинка поцікавилася у батьків: “Як ми його назвемо?” “Гарфільд”, – запропонував батько. “Адамс”, – радісно промовила мати. “Беррі! ” – скрикнула Діва. Та несподівано кошеня відреагувало на це ім’я.
“Ура!” – зраділа дівчинка.- “Ми назвемо його Беррі”.

Минали дні та ночі. Беррі ріс, разом із ним росли ці два горбика. Та ось у День народження Діви, коли вона прокинулася, побачило перед собою гарного, з великими крилами, Беррі. У неї відібрало мову.
“З Днем народження, моя улюблена Діва!” – промовив Бері, – “Не бійся мене, я не простий кіт. Я з планети Едолас”.
“А що це за планета?” – запалали очі дівчинки від цікавості.
“Це планета магії. Мій подарунок на твій День народження – це те, що я тебе і твоїх батьків заберу до Едоласу. Там на вас чекає здійснення мрій та щасливе життя.”
Почувши ці слова, юначка дуже зраділа та хотіла покликати батьків, але вона не знала, що вони за її спиною все чули. Беррі намалював на стіні портал та запросив їх до казкового світу.

У Едоласі було все незвичайним, кіт повів їх до замку, у якому був той дідусь, який приніс яйце Діві. Дід був королем в їхньому світі. Підійшовши до родини Хартфілів, промовив: “За те, що ви пройшли це випробування, я вас запросив до свого світу, щоб запропонувати вам опанувати магію та посісти моє місце, як мене не стане. Ви не відмовились від котика, який вам здавався дивним на вигляд, тому ви є одними з претендентів на престол”.
Родина, довго не думаючи, погодилась та була дуже рада, що в їхньому житті сталося таке диво.