Монстрик Фред

Жив у чарівній фентезі-країні маленький монстр Монстрик Фред. Він був дуже сміливим і завжди мріяв про великі пригоди. Але, на жаль, у Монстрика Фреда не було друзів, бо всі інші монстрики боялися його вигадок.
Одного разу, коли Монстрик Фред гуляв у лісі, він натрапив на Диво-кота Дима. Це, на перший погляд, був  звичайний сірий кіт з крихітною білою цяткою на десятку ворсинок (вітіліго-згадка про пережите минуле), але Диво-кіт Дим був незвичайним, бо вмів змінювати свій колір на будь-який, який тільки захотів. Він був дуже добрий і завжди готовий допомогти іншим.
Монстрик Фред і Диво-кіт Дим стали найкращими друзями. Вони разом вигадували найцікавіші історії, які дивували всіх мешканців фентезі-країни. Але одного разу, коли вони гуляли у лісі, вони натрапили на злого монстра Жира.

Монстр Жир був великим і жадібним. Він завжди хотів мати все найкраще для себе і не думав про інших. Він вирішив позбутися Диво-кота Дима і Монстрика Фреда, щоб самому стати найвеличнішим монстром у фентезі-країні.
Він підступно підійшов до них і сказав: “Диво-кіт Дим і Монстрик Фред, я викличу вас на поєдинок! Хто переможе, той буде правити усією фентезі-країною!”

Диво-кіт Дим і Монстрик Фред згодилися на поєдинок, але вони знали, що самі не зможуть перемогти злого монстра Жира. Тому вони вирішили знайти допомогу у Чарівної Відьмочки Спайсі.

Відьмочка Спайсі була дуже розумною і могутньою. Вона згодилася допомогти Диво-коту Диму і Монстрику Фреду, але вони повинні були виконати її завдання.

“Щоб перемогти злого монстра Жира, вам потрібно знайти Чарівний Камінь. Він знаходиться у найглибшій печері нашої фентезі-країни. Але печера повна небезпек, і вам доведеться пройти через багато випробувань, щоб дістатися до каменю”, – сказала Відьмочка Спайсі.

Диво-кіт Дим і Монстрик Фред відправилися у небезпечну подорож. Вони зустрілися з великими павуками, які намагалися їх ув’язнити, але Диво-кіт Дим змінив свій колір на яскраво сліпучий і відволік павуків.

Потім вони потрапили до лабіринта, де ледь не загубилися. Але Монстрик Фред знайшов вихід, бо він був дуже розумним. Диво-кіт Дим, за порадою друга, лишав кігтиками подряпини  на стінах та підлозі лабіринта, і так вони швидко вибралися.

Нарешті Диво-кіт Дим і Монстрик Фред дісталися до найглибшої печери, де знаходився Чарівний Камінь. Але перед ними з’явився злий монстр Жир.

“Ви не зможете перемогти мене!” – кричав він.

Тоді Диво-кіт Дим змінив свій сірий колір на сліпучо яскравий і обеззброїв монстра Жира, бо той змушений був покинути зброю і закривати жахливими лапами свої витрішкуваті очі – таке сяйво було від Диво-кота. Монстрик Фред тим часом уразив ворога загостреним шматком Чарівного Каменя. І сталося диво – Жир увесь витік, став просто рідиною, яка досить швидко була поглинена ґрунтом.

Ось так друзі перемогли злого монстра Жира і забрали Чарівний Камінь. Потім вони повернулися до Відьмочки Спайсі, яка була дуже щаслива і раділа їхній перемозі.

“Ви довели, що дружба і розум можуть перемогти навіть найсильніших ворогів. Тепер ви стали героями фентезі-країни і заслужили повагу всіх її мешканців”, – сказала Відьмочка Спайсі.

Диво-кіт Дим і Монстрик Фред стали найвідомішими героями усієї фентезі-країни. Вони зовсім не запишалися від своєї перемоги, а завжди були готові прийти на допомогу іншим монстрикам.