Інтернет для освіти

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наші читацькі об`єднання

Театр-студія "Чеширський кіт"

Дорогий друже!

Якщо ти любиш театр так, як його любимо ми;
якщо цікавишся історією театру і творчою долею великих артистів
якщо відчуваєш бажання вийти на сцену і заволодіти увагою глядачів, ми запрошуємо тебе. детальнодетальнодетально

the cat

Польський клуб "Przyjaźń"

Клуб започатковано зовсім недавно - у лютому 2006 року.

Всіх, хто цікавиться історією та культурою наших західних сусідів, бажає вивчати польську та читати книги цією мовою, хоче спілкуватись із своїми однолітками в Польщі, дітей та підлітків польської громади Херсонщини запрошуємо до нас! детальнодетальнодетально

English club

English club

працює в бібліотеці вже третій рік. Його започаткував волонтер Корпусу Миру США в Україні Скотт Філіпс, а підтримав добре починання колектив сектору літератури іноземними мовами.

Програма клубу різноманітна й насичена, а охочих взяти участь в його роботі виявилось так багато, що довелося розділити їх на групи - за віком та рівнем володіння англійською. Адже головна родзинка клубу - його заняття відбуваються саме цією мовою: і конкурси та вікторини, і програми читання англомовної книги, і спілкування за різноманітними темами, і навіть серйозні дискусії.

Клуб має свій проект на сайті - "Дітям - вікна в Америку". Наразі клубівці очікують прибуття свого нового наставника в оволодінні англійською та спілкування нею. детальнодетальнодетально

Арт-салон "Естет"
відділу мистецтв
Емблема

В Арт-салоні читачі бібліотеки зустрічаються з митцями та творчими людьми нашого міста. Відвідують художні вернісажі, ювелірний салон, дефіле сучасної моди. Знайомляться з новинками кіно, театру, телебачення та мають нагоду для творчого спілкування. І все це - у бібліотеці!

Працює з січня 2006 року, і за цей час у салоні відбулося кілька зустрічей:

 

Клуб
"Бестселер"

Юні друзі!

Ви знаєте, що таке "бестселер"? Читачам нашої бібліотеки добре відомо, що "бестселер" в перекладі з англійської мови означа - книга, яка користується великим попитом у читачів, видається великими тиражами чи просто - популярний літературний твір. Читають і обговорюють бестселери на засіданнях клубу, який так і називається "Бестселер".

31.10.08 - Засідання клубу. Презентація книги Генріха Сенкевича "В дебрях Африки"

Девіз: "Вчасно прочитана книга - величезна удача!"    

Літературна студія
"Контур"

Новини та заходи літературної студії "Контур" віднині читай на блозі   

  Шукаємо талановитих і обдарованих!

Це не фабрика і не кастинг!
Але якщо ти мрієш, щоб твоє ім`я знало все місто, твоя країна, а згодом, може, й увесь світ, почни з літературної студії “Контур”.
Це реальна можливість стати відомим письменником. Приходь, не втрачай свій шанс! Ми знаємо, майбутнім Шекспіром чи Бальзаком можеш стати саме ти!

14.03.10 р. - "Експромти, ще експромти". Творча майстерня для обдарованих

13.09.09 р. - засідання студійців після літнього відпочинку

Креатив студійців

Вітаємо з "Яскравим образом!"
Вікторія Федоренко брала участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої поетичної творчості "Джерельце" і стала кращою у номінації "Яскравий образ!" Натхнення і неповторних ідей!

ДАЛІ БУДЕ!

Дата оновлення: 03.05.2012