25. Янголи та Демони

Колись давно Демони захоплювали людські душі, перетворювали людей на безжальні істоти. Володарі темряви керували ними мов роботами, наказували творити зло та шкодити іншим.  На захист тих людей, що не пускали всередину агресію, зберігаючи почуття добра, щирості, співчуття, доброзичливості — стали Янголи.
Світло й Тьма зійшлися у страшному двобої. Землю почав огортати морок. Головному Янголу терміново потрібно було віднайти джерело живлення. Він зібрав у долоні дитячі посмішки та материнську любов.

Це дало йому можливість розщепити темряву та світло на невеличкі шматочки, які розсипалися по Землі. Кожна людина ввібрала у себе частинки Добра й Зла.

На місці цієї битви виросла квітка, неймовірної краси. Її назвали Трояндою. Ця квітка мала незвичайну особливість: відчувала людську сутність. Коли до неї наближалися з добрими намірами – Троянда сяяла. Як поряд опинялася людина, душа якої була оповита темрявою – квітка намагалася подарувати подорожньому свою красу та аромат під дією яких людина всміхалася й наповнювалася любов`ю. Навколо Троянди зеленіла трава, навіть взимку, протікав струмочок зі смачною водою, виростали дерева, які дарували охочим затишок та апетитні плоди. Усі хто зупинявся на відпочинок, мали вдосталь води та їжі. Тому в долині панували злагода й спокій. Отриману гармонію мандрівники під захистом Ангелів-Хранителів зберігали та дарували іншим. Таким чином у світі ставало дедалі більше добрих, щасливих людей.

Демони не могли змиритися з такою чарівною силою квітки. У відкриту боротьбу вступати не намагалися, бо не були впевнені у своїх силах. Тож вони створили школу злих Духів. В ній навчали Демонів хитрощам, завдяки яким вони могли відвертати людей від світла Троянди. Квітка ж ставала яскравішою, гарнішою. Про її чудесний аромат та чудову красу мешканці планети переповідали один одному, приїздили сім`ями.

Слуги Зла вигадували нові виверти. Завдяки підбурюванням лиходіїв, люди вирубували ліси, засмічували водойми, вбивали тварин та пташок. Людей охоплював страх та бажання заволодіти чудодійною рослиною. Багато хто байдуже спостерігав за спробами інших знищити красу. І хоч Ангели для захисту наділили Троянду колючками, вона не захищалася. Терпляче будила в душі кожного лиходія промінці радості та щастя

Одного разу одному учневі школи Демонів вдалося торкнутися Троянди й через це порушився баланс між Добром та Злом…