№ 7. Чарівні речі

1. Олівці

Нещодавно я з батьками переїхала в дуже чудове місто. Воно було чарівне, але я спочатку про це не здогадувалася. Одного разу я сіла за стіл у своїй кімнаті і почала малювати. Спочатку на папері з’явилась маленька пташка. В неї було жовте-зелене пір’ячко, на крилах і хвості – чорні цяточки, рожевий дзьоб і блакитні оченятка.

Тут мама покликала мене обідати. Коли я повернулася до кімнати, там літала Пташка! Спочатку я подумала, що вона потрапила сюди через відкрите вікно, але потім уважно її роздивившись, зрозуміла – це саме та пташка, яку я намалювала. Я поглянула на папір – малюнку там не було. Я зрозуміла, що олівці, які тато мені купив вчора, були чарівними. Мій малюнок ожив!

Раптом пташка каже:

– Хочу їсти!

Я сіла за стіл і намалювала кілька невеличких зерняток. Пташка підкріпилася і попросила пити. Я швидко намалювала мисочку з чистою водою. Після цього Пташка заспівала для мене гарну мелодію.

На жаль, через деякій час моя родина змушена була переїхати. Мені довелося випустити свою пташку на волю. Але я впевнена, що колись обов’язково повернуся до цього міста і зустріну її.

2. Ковзани

Був собі Жираф. Дуже сумний, тому що ніяк не міг знайти собі друга. А ше він мріяв про особливу, яскраву річ.

От пішов Жираф до магазину. На полицях побачив яскраво-рожеві в крапочку ковзани. Купив їх і покрокував на льодову арену. На вулиці сонце було вже на заході. Саме в цей час ковзани ставали чарівними, але Жираф про це не знав.

Тільки-но почав Жираф надягати ковзани, як вони засяяли рожево-яскравим сяйвом і з’явилися слова «ковз-повз-човз». Жираф здогадався, що має чарівну річ і що ці слова – заклинання.

Наамперед Жираф побажав, щоб в нього нарешті був друг. Зразу поряд з ним з’явилася весела Бегемотиха. Жираф одразу зрозумів, що вона – його найліпший друг. Вони хотіли разом покататися, але у Бегемотихи не було ковзанів.

– Ковз-повз-човз! – прошепотів Жираф, і ковзани з’явилися на всіх чотирьох лапах подружки. Вони не помітили, як на вулиці вже стемніло – арена закривалася. Жираф знову виголосив чарівні слова – настав білий день…

Усі три бажання витрачено. Жираф про це не шкодував. Що може бути краще, ніж справжній друг?!