13 травня 2020 відбулася чергова онлайн-консультація, організована КВНЗ “Херсонська академія неперервної освіти” для вчителів початкової школи Херсонщини на платформі Zoom. Основним спікером на цьому вебінарі виступила Наталя Крижановська, завідувачка відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки, яка презентувала корисні ресурси та відеопроєкти, створені в бібліотеці під час карантину та адресовані вчителям початкових класів, – переважно свої власні напрацювання.

Вісімдесяти п’яти учасникам дистанційного навчання із різних районів нашої області Наталя Миколаївна представила огляд ресурсів про нові книжки, про дитяче читання та засоби його заохочення, особливо актуальних для педагогів, які наразі організовують дистанційне навчання своїх учнів.

Окремим блоком спікерка презентувала відеоролики про творчість сучасних українських дитячих письменників, які входять до оновленої програми літературного читання в початковій школі і з якими нам вдалося організувати у різні роки зустрічі з юними херсонськими читачами – і в самій бібліотеці імені Дніпрової Чайки, і у херсонських школах, а це – Сашко Дерманський, Марина Павленко, Галина Вдовиченко… Назагал ці відео містять огляд книжок кожного автора, посилання на твори, уривки з яких можна прочитати онлайн, інтерв’ю з письменником, відео-звернення до дітей та батьків, освітні веб-проєкти та сайти, на яких представлені розробки уроків літературного читання, що можуть стати корисними у якісній підготовці до уроку і які є у вільному доступі в Інтернеті.

Мова йшла й про те, як дистанційне навчання сприяє підвищенню рівня інтеграції та доступності змісту початкової освіти.
Робота Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки над серією відео під назвою «Нові автори в програмі Нової української школи» триває, і ми сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з учителями.

Читайте також інформацію про вебінар на сайті Херсонської академії непервної освіти – http://academy.ks.ua/?p=16001Comments are closed.