Пропонуємо вашій увазі нову книгу херсонського художника-карикатуриста, графіка, журналіста-історика, автора проекту «Херсон – забытый «ЮГъ» Віктора Адольфовича Хмеля, який жартівливо, іноді навіть сатирично розкриває таємниці Херсонщини під новим кутом. Сама по собі ця книга – вдалий результат систематизації та поєднання в одне ціле накопиченого письменником за багато років краєзнавчого матеріалу, який до цього часу існував лише у вигляді окремих газетних публікацій. Проілюстровані веселими малюнками автора, сторінки цього чудового видання легко та з гумором розповідають про козацькі скарби та цікаві знахідки на херсонській землі, про міські сади та парки, ринки, ярмарки, шкільне навчання, моду та навіть про те, як херсонці боролися зі спекою 100 років тому.

Своїм досконалим поліграфічним виконанням книга зобов’язана професіоналам із херсонського видавництва «Наддніпряночка».

Один із примірників щойно презентованого видання вже потрапив на книжкову полицю інформаційно-бібліографічного відділу Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

Отож, хто перший із наших читачів візьме до рук новенький примірник із дарчим написом автора?

Хмель, В. А. Херсонские истории, предания и были [Текст] / Виктор Хмель. – Херсон : Надднепряночка, 2014. – 244 с. : ил.

 Comments are closed.