Орієнтовні програми бібліотечних медіауроків, рекомендовані для впровадження у школах м. Херсон (погоджено з управлінням освіти Херсонської міської ради).

1 клас – pdfdoc

2 клас – pdfdoc

3 клас – pdfdoc

***

Програми розроблені на підставі Держаного стандарту початкової освіти та навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням українською мовою (1-4 класи).
Програми розроблені фахівцями інформаційно-бібліографічного відділу ХОБД у співпраці з методистом методкабінету при управлінні освіти Херсонської міської ради, із залученням консультантів – викладача Херсонської академії неперервної освіти та вчителя-методиста, вчителя початкових класів Херсонської гімназії № 20 ім. Б. Лавреньова.
Обговорені, доповнені та уточнені працівниками шкільних бібліотек м.Херсон під час проблемно-цільового навчання працівників бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів м.Херсон на тему Медіаосвіта і завдання шкільних бібліотек” 17 жовтня 2013 року.

У розробці уроків за програмами візьмуть участь фахівці обласної бібліотеки для дітей, центральної бібліотеки для дітей Херсонської ЦБС та шкільні бібліотекарі міста, – з метою забезпечення цілісності, послідовності, збалансованості системи медіауроків, що проводитимуться у координації дитячими бібліотеками та бібліотеками ЗНЗ.

 

frank


Comments are closed.