Чукась Дмитро “Професія – кондитер”

Коли людина кохає, їй важко сказати чому. Так і з професією. Якщо ти відчуваєш бажання донести до людей красу і смакоту, то тоді  обираєш у житті незвичайну професію, професію, яка вже сама собою солодка. Це – професія кондитера.

Здавалося б, що складного: підібрав потрібні інгредієнти – й печі собі на здоров’я. Але це тільки так здається. Ніколи не станеш Майстром без знання хімії та математики. Але основне – це твоя любов до творчості, малювання. А ще головне – мати фантазію. Кондитер вигадує нові рецепти, оформлює вироби відповідно до свого смаку. В гарного професіонала кожен торт – це мистецький шедевр, а тому без творчої жилки неможливо стати справжнім Кондитером.

Суттю цієї спеціальності є бажання донести до людей красиву, корисну та гарну продукцію. А тому братися за роботу потрібно лише із хорошим настроєм. І якщо ти любиш цю роботу по-справжньому, то не звертаєш уваги ні на труднощі, ні на втому. Адже ж скульптор ніколи не визнає, що необхідність під час роботи стати навколішки ускладнює процес або відволікає його.

Навчають спеціальності в училищі. Триває навчання всього рік. Але справжній професіоналізм приходить із досвідом. Диплом дипломом, але  спеціалістом можна стати тільки на роботі.

Зате, яке задоволення отримує пересічний споживач, підходячи до вітрини із кондитерською продукцією. Ми часто просто милуємось, а коли ще є нагода і скуштувати!..  Є такі роботи, які можна побачити тільки раз – вони, як і картини художників, справді можуть називатися шедеврами. Чи бачив хто 25-кілограмове солодке диво у формі долара? А коли на ньому ще й їстівна фотографія? Узагалі, зараз дуже модно виготовляти страви з їстівними фото. Це дуже прикольно – можеш скуштувати  на день народження зображення коханого. А папуга у клітці, виліплений із тіста?  Диво, правда ж? І все це – про солодку професію, Майстри якої наповнюють наше життя Щастям.

 

Чукась Дмитро,

учасник команди «Нове покоління», м. Нова Каховка

 

Перейти у кімнату для голосування.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *