Цимбал Тетяна, Лебединська Олександра “Лікар – професія вічна”

Професія лікар вважається однією з найстародавніших. У всі часи суспільство потребувало людей, які володіли необхідними знаннями для того, щоб виявляти і лікувати хвороби. Чи пулярна ця професія зараз? Незважаючи на низьку заробітну плату, молоді люди вступають на медичні факультети і надалі працюють за фахом. Лікар — це навіть не професія, а покликання. Для подібної спеціальності недостатньо однієї освіти, необхідні ще й позитивні внутрішні якості людини.

Чи престижна ця професія? Взагалі, бути лікарем – це, насамперед, покликання допомагати людям і боротися за їхні життя та здоров’я. Тож ця професія дуже важлива. Адже здоров’я і насамперед життя людини – це найважливіше.

Лікар повинен бути готовий до самопожертви. За першим покликом він повинен прийти на допомогу людям вдень і вночі, в дощ і в хуртовину, під час терактів і стихійних лих. Справжні лікарі віддавали свою кров, останній ковток води, затуляли своїм тілом поранених від куль і осколків, самі заражалися смертельними хворобами, рятуючи людей під час епідемій.

Ця професія вимагає мужності, необхідності прийняття єдиного правильного рішення, від якого залежить людське життя.

Лікар не має права на помилку. Якщо помилки продавця або кравця можна виправити, то неправильно поставлений діагноз, тремтяча рука хірурга, навіть проста байдужість до хворого, можуть обірвати чиєсь життя. Але яке це щастя, яка велика місія – першим дізнатися про народження нового життя, або сказати матері: «Операція пройшла успішно, Ваш син буде жити».

Лікар – це не професія, а спосіб життя.

 

 

Цимбал Тетяна, Лебединська  Олександра учасниці

Іванівської  команди «ПРофіСтарт»

 

Перейти у кімнату для голосування.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *