Бриж Вікторія “Тренер від Бога”

Усі ми з дитинства мріємо стати: космонавтом, естрадною зіркою,  агрономом або бухгалтером. Після закінчення школи перед нами відкривається безліч доріг. Це технікуми, інститути, університети. Та не проста річ — вибрати якусь професію з більш ніж двох тисяч існуючих. Дехто наслідує приклад батьків, інші ж –  не можуть вирішити і після закінчення школи. Мені здається, дуже важливо не зрадити своїй мрії, і тоді будь-яка робота буде  легкою і радісною.

Професія вчителя – найгуманніша у світі. Саме він несе людям не тільки знання, а й виховує почуття самовпевненості, цілеспрямованості та ще багато інших рис характеру, які у подальшому житті допоможуть нам. Учитель, мені здається, бачить людей наскрізь. Люди цієї професії оцінюють відразу, хто чого вартий. Це тому, що вони працюють із ними все своє життя і можуть передбачити їхнє майбутнє. Учителі — дуже принципові люди. Вони повинні жити так, як навчають, відкрито і чесно, адже на них дивляться усі.

Не менш важливою є професія тренер, адже він також у своєму роді – учитель. Його завдання – навчити спортсменів як найкраще досягати мети, «зубами» триматися за своє місце та, найголовніше – ніколи не здаватися. Кажуть, що існує «правило трьох Н» – Немає Нічого Неможливого. Саме це і доводять нам тренери своєю працею.

Ця професія дуже актуальна та престижна. Тільки на перший погляд, вона, здається нудною та нецікавою, але насправді, тренер – є взірцем для людей та батьком для спортсменів. Найголовніше його завдання – зробити з спортсмена-початківця справжнього професіонала своєї справи.

У моїй області, а саме у моєму районі є дуже багато престижних тренерів, які навіть за дуже короткий час вже отримали багато нагород та відзнак. Тренер баскетбольної команди у смт. Нововоронцовка – Широкий Артем Сергійович – учитель «від Бога». Артем Сергійович випускник нашої школи, закінчив Миколаївський педагогічний університет і прийшов працювати тренером у ДЮСШ. Він ще молодий спеціаліст, але вихованці його секції вже показали себе не тільки у районі, а й в області. Самому Артему Сергійовичу подобається те, чим він займається. Він каже, що головне в команді – взаєморозуміння між гравцями на полі та тренером.

Я сама є його ученицею, тому  думаю, що це в нас у команді є. Для усіх Артем Сергійович є найкращим гравцем і спортсменом, він – для кожного з нас – завжди був, є і буде найріднішим. Наші перемоги – це результат його праці, а наша гра – його досягнення. Кожне тренування для нас ніби свято, змагання – ще один шанс довести не тільки собі, а й усім іншим на що ти здатен.

Спорт виховує у людей характер, здатність постояти за себе. Він допомагає нам відкритися в цьому світі,  показати свої можливості. Чим краще в тебе виходить, тим більше ти хочеш займатися улюбленою справою.

Тренер – це дійсно потрібна професія. Вихованці його поважають і люблять, а суперники – бояться. Тренер може довести всім, що його команда найкраща, не виходячи на поле, не бігаючи, не стрибаючи, а лише допомагаючи порадами, віддаючи накази. Для всіх у команді тренер – є другим батьком, рідною та близькою серцю людиною. Адже ніхто так, як тренер, не турбується за наше здоров’я (крім батьків, звісно). Тренер – наче промінчик сонця, який вказує нам дорогу в подальшому тяжкому і виснажливому житті.

Бриж Вікторія, учасниця команди «VIP». Нововоронцовка

Перейти у кімнату для голосування.

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *