English (Google Translate)

woa

Love learning English!

Оновлено 27.02.2015 10:03 Автор: reznik anna 27.02.2015 10:02

26 грудня до Херсонського центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» прийшли студенти Херсонського гідрометеорологічного технікуму
Одеського державного екологічного університету. Це вже постійні гості нашого центру, які полюбляють дізнаватися про щось нове та розвивати свою англійську. Цього разу діти прийняли участь у заході «Advert and creativity». Дуже приємно, що студенти самостійно просять викладача організувати зустріч та приходять в свій вільний час. Нажаль, не встигли зробити фото-звіт, але, здається, що цю атмосферу позитива, плідної співпраці та гарного настрою можна лише відчути! Як завжди, чекаємо на наступну зустріч!

 

11 вересня - день пам'яті у США

Оновлено 16.09.2010 08:51 Автор: Administrator 11.09.2010 09:28

Відвідайте глобальний бібліотечний проект:The Septemberproject

«It’s almost time for school»

Оновлено 27.08.2014 11:01 Автор: Алла Артюх 22.08.2014 14:35

Залишаються лічені дні даровані нам літом аби змогли зібратися в стінах Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової чайки «розвідники», адже залишилось ще одне засідання до закінчення цьогорічної програми «Бібліоскаути:бібліотека + дозвілля». Передостання зустріч «It’s almost time for school» зібрала всіх 22 серпня 2014 в секторі документів іноземними мовами, щоб поділитися власним досвідом в успішному навчанні та подоланням перепон, які можуть траплятися під час освоєння різного матеріалу. Так як наші бібліоскаути діти з різних шкіл і приблизного одного віку, то кожен наводив приклади як найкраще та найшвидше подолати різні шкільні ситуації. Та не лише порадами обмежилось засідання, була реалізована ідея запропонована дітьми на перевірку знань з математики і всі бажаючі змогли виконати рівняння для перевірки раніше здобутих знань у школі. І на завершення заходу була запропонована ситуація в малюнках яка зображує найбільший страх дітей – запізнення на перший дзвоник. Жартівливі малюнки, які потрібно було описати на англійській мові були дуже приємним завершенням засідання.

Зустрінемось наступного разу 29 серпня о 14.00 на останньому зібранні біліоскаутів.

Фото зустрічі: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.810860615612163.1073741874.458727274158834&type=1

 

Бібліовізит з ресурсами центру

Автор: reznik anna 18.02.2015 10:01

17 лютого 2015 року працівники інформаційно-ресурсного центру “Вікно в Америку для майбутніх лідерів» відвідали ЗНЗ № 18 з бібліовізитом, тож всі учні школи мали змогу на перерві полистати та подивитись на самі цікаві та новенькі книжки , ігри та DVD диски центру. Діти були у справжньому захваті! А з учнями 2 класу бібліотекар центру провів огляд книжок з елементами гри. Діти перш за все подивилися мультфільм англійською. За допомогою флеш карт повторили лексику «animals», „colours and shapes“, а потім подорожуючи сторінками книжок повторили та закріпили цей матеріал.
Того ж дня учні 8-А, 8-Б та 8-В гімназії №1 прийняли участь у інформаційно-розважальному заході «New technologies-new life». Старшокласники ознайомилися з відео обзором технологій майбутнього, дізнались про вже існуючі розробки та напрямки в цій галузі, які навіть зараз здаються нереальними, та розповіли про своє бачення світу технологій майбутнього, та навіть, намагались презентувати свої ідеї про необхідні винаходи для сьогодення.

See photos on facebook:https://www.facebook.com/media/set/?set=a.912825608748996.1073741935.458727274158834&type=1

Будь другом!

Оновлено 06.10.2013 00:22 Автор: Дебора Горофало, волонтер Корпусу миру США 17.08.2010 09:35

…Мишко сидів на краю ліжка, дивлячись широкими і трохи зляканими очима. Вираз його обличчя швидко змінився на подив, коли моя помічниця дістала із сумки іграшку та дала йому. Михайлик -  сирота, який видужував у Дитячій обласній лікарні у відділі інфекційних захворювань. Він був одним із  20 хворих дітей, які отримали подарунки від учнів херсонських шкіл. Відвідання пацієнтів у лікарні стало заключним кроком проекту, організованому ТПС (тренінгом під час служби) Корпусу Миру.

 

Анна Гоцкалюк – моя помічниця в Херсонській обласній дитячій бібліотеці. Під час роботи ми з нею відвідали семінар-тренінг «Волонтерство як запорука сталевого бізнесу», презентований Корпусом Миру в Україні у серпні 2009 року. ТПС був розрахований на покращення вмінь волонтерів та іх помічників надихати, підтримувати та поширювати волонтерство на високому рівні, застосовуючи службове навчання. Анна з великим інтересом сприйняла нову інформацію і почала роботу над власним проектом, щойно ми повернулися  до бібліотеки.

 

Аня хотіла показати дітям Херсону, що волонтерство і суспільно корисна праця може змінити не лише життя людей, що потребують допомоги, але й наші власні. Як мати, Аня вірить, що діти – наше майбутнє, і вони змінюватимуть світ на краще. Тож, враховуючи інформацію, засвоєну на семінарі, вона створила проект «Будь другом: діти допомагають дітям».

Через те, що син Ані провів деякий час у лікарні, коли був іще маленьким, вона знала, наскільки важко, самотньо і нудно бути дітям ізольованими у лікарняній палаті. Вона хотіла  хоч трохи полегшити для них цей час. Залучаючи дітей з херсонських шкіл та з бібліотеки до роботи над  проектом, Аня спробувала навчити їх служити суспільству, думати про потреби інших людей, встановлювати цілі та організовувати способи досягнення цих цілей.

 

Анна проінформувала дітей із п’яти місцевих шкіл про цей проект. Вона закликала школярів наповнити в класі коробку  іграшками та книжками, які були їм уже не потрібні, або ж принести свої іграшки та книжки до Обласної дитячої бібліотеки. У холі бібліотеки було розміщено об'яви, також було зроблено оголошення на зустрічах «Англійського клубу», що проводяться кожного другого тижня.

 

Далі Анна зв'язалася з інфекційним відділенням Дитячої обласної лікарні, і була направлена до лікаря Світлани Григорівни Новосьолової, завідуючої інфекційним  відділенням. Пані Новосьолова була рада чути про такий проект і щаслива за своїх маленьких пацієнтів.

 

Новини швидко поширились серед дітей, і через декілька місяців п’ять коробок з іграшками і книжками були готові до ремонту й чистки. Команда бібліотекарів працювала над ремонтом, що включав зашивання дірок у м’яких іграшках, миття ляльок, склеювання відламаних і відірваних частин.

 

Коли роботу було виконано, ми з Анною вирушили до дитячої лікарні та виявили, що в інфекційному відділенні перебуває багато дітей віком від двох до десяти років. За допомогою лікаря Новосьолової Анна роздала всі п'ять торб іграшок та книжок і скористалася виділеним часом, щоб поспілкуватися з дітьми.

 

Сумні очі стали щасливими, а налякані погляди набули здивованих виразів. Майже всі діти в палаті отримали по дві іграшки чи книжки, відволікшись від своєї хвороби.

Оскільки фотографії говорять дуже багато, знімки найменших пацієнтів лікарні з їх новими іграшками були вивішені в кожній школі та в бібліотеці. Вчителі розповіли учням про щасливі усмішки та радість, яку принесли їх подарунки хворим дітям у лікарні.

 

Волонтерський проект Анни навчив так багато членів нашого суспільства служити і ділитись тим, що маєш, із тими, хто цього потребує – дітей у школах, які пожертвували іграшки, вчителів, що керували цими пожертвуваннями, бібліотекарів, які ремонтували іграшки, і, що найважливіше, хворих дітей та їх родини, котрі відкрили, що інші люди в суспільстві думають про них та сподіваються на те, що їм скоро стане краще.

 

            Особлива подяка також Херсонському технічному університету та членам «Лабораторії спілкування», що дізналися про проект і також надали для дітей іграшки та книги.

Я слышала, что дети иногда сомневаются в своем отце, но уж никак не в матери.

ИЩЕЙКИ Пронзительный звук далеко разнесся по воде и, казадось, проник в самые глухие "Высший замысел" закоулки леса.

Отсюда нет другого выхода кроме как мимо меня, а сегодня вечером еще никто из них не выходил.

Возможно, в архивах есть его внутренний план.

Многочисленный неприятель окружает нас.

Одной рукой "География. Начальный курс. 5 класс. Рабочая тетрадь к учебнику И.И. Бариновой, А.А. Плешакова. ФГОС" он потирал затылок, другой сжимал большую табачную банку.

 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

«ПершаПопередня12345678910НаступнаОстання»