До Вашої уваги персональна виставка художніх робіт Татаровського Дмитрика.

Юному художнику, вихованцю дитячого садка №21, усього лише 6 років, проте він є активним учасником бібліотечних заходів Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки! Зокрема, Дмитрик взяв участь у "Програмі літніх читань-2013" у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів. Він проявив особливу активність та зумів придбати в рамках літніх читань п'ять нових книжок.

Цього разу Діма взяв участь у Святковому веб-квесті "30.09" та бажає встановити свій рекорд художника-читача, який буде записаний до Великої книги читацьких рекордів, - це ілюстрації та аплікації до його улюблених книг. Маленький художник змалку проявляв талант до малювання і тому відвідував художню студію в Будинку дитячої творчості. То ось тепер маємо - незбагненні та яскраві дитячі малюнки. До речі, один з них - "Ми у космосі" - здобув перемогу у конкурсі дитячої творчості, котрий проводився у торгівельно-регіональному комплексі "Фабрика".

Токож вдячні Дмитрикові за участь у Обласному турі Всеукраїнського конкурсу "Дитячі історії про найголовніше", де він здобув І місце за книжку-саморобку "Мурчик".

«Гидке каченя»

«Ріпка»

«Зайчикова хатка»

 

«Як ведмідь з бурундуком товаришували»

«Абстракція»

«Сірникова хатина»

«Казкова ніч»

«Сова»

«Ми у космосі»

«Теремок»

«Бембі»

«Розповідь про веселий автомобіль»

«Загадка»

«Чудо-дерево»

«Весняний настрій»

«Кохання»

«Блакитне місто»

«Лілії»

«Глибини моря»

«Коза-дереза»

«Автоподорож»

«Зимові казки»

«Море»

«Приховане місто»

«Відлуння минулого»

«Таємничий пароплав»

«Морська прогулянка»

 

Відгуки про виставку надсилайте на адресу: library-ks[at]i.ua

 

 

 

На гору

на початок сторінки