Інтернет для батьків

04.01.2007
 
 

Інші лінки

 
http://www.feya.net.ua/ - видавництво представляє свої видання: журнал "Маленька фея та сім гномів", "Велика дитяча газета" і журнал "Пригоди".
Наші видання - на допомогу дітям! (організація вільного часу, развиток дитячої особистості, знання, які дитина отримує не тільки в школі). Видання розраховані для дітей всіх вікових категорій.

Для турботливих батьків

Дитячі пазли - Чарівний світ дитячих іграшок. Відвідайте цю сторіночку інтернет-магазина, і дізнаєтесь: Що сьогодні пропонує ринок, які іграшки є лідерами продажу. Що вибрати для дівчинки, а яким іграм віддають перевагу хлопчики? Які іграшки обрати для дітей різного віку? Які психологічні фактори слід урахувати при виборі ігор та іграшок?

Детские комнаты - Коли в сім`ї з`являється дитина, здається що весь світ крутиться навколо неї. Але у маленької людини повинен бути свій власний світ - своя кімната. І так хочеться зробити її дуже затишною, найкрасивішою! На цій веб-сторінці ви не тільки прочитаєте, але і побачите, як можна цього досягти.

http://www.nashi-deti.ru Наші діти
Статті та репортажі про безрадісні будні дітей в будинка-інтернатах, про вокзальне життя безпритульних з`являються в російських ЗМІ з заздрісною постійністю. Але кількість покинутих дітей не зменшується. Автори цього онлайн-проекту вважають важливим акцентувати увагу суспільства і журналістів на проблеми профілактики соціального сирітства серед неблагополучних сімей і сімей, що мають дітей з особливостями в розвитку.

http://www.rk-dom.ru/ Батьківський клуб "Дом"
Сайт автономної некомерційної організації "Батьківський клуб "ДОМ" (Дитя-отец-мать) розповідає про проект, який реалізований в трьох районах Москви. Крім того, тут можна ознайомитися з корисними методиками по розвитку дітей і експертною системою індивідуального супроводу розвитку дитини "Лонгитюд".

http://www.solnyshko.ee Портал "Солнышко"
Авторський проект Тетяни Євтюкової, який починався як щомісячний журнал для батьків, а на даний час є одним із кращих ресурсів для батьків.

http://1001skazka.com/ 1001 казка
Тій музиці - з дитинства - присвячений цей чудовий сайт. Пісні з мультфільмів, із казок, просто пісні для дітей "из уходящей эпохи". І КАЗКИ - прекрасні казки зі старих вінілових пластинок, які тепер вже не модні, забуті... Дитячі вірші, озвучені професійними акторами чи самими авторами. Послухайте їх ще раз - і обов`язково дайте послухати своїм дітям.

http://ten2x5.narod.ru/ 2x5= домашня сторіночка "ЮЛЫ"
Сайт для вдумливих батьків. Розвиваючі ігри. Поради психолога. Майстерня поробок: малюнки, карточки, дидактичні ігри, книги для читання - і все це можна скачати, роздрукувати на принтері, наклеїти на картон і грати зі своїми малюками. А також корисні спортивні вправи і багато-багато іншого.

http://www.sciteclibrary.com/family Сімейне виховання
Казки, міфи, легенди, енциклопедії і книги з виховання, медичні консультації, розділ "Все, що вам портібно знати від народження до двох років", новини медицини і світу дітей.

http://www.bibicall.ru/ "Бибиколь"
Сайт для батьків малюків. Статті про розвиток новонароджених, імена, перше взуття, етапи розвитку малюка, про перші зубки, перші ігри, консультації по вихованню малюка, поради татові, добірка російських казок.

http://www.chat.ru/~child_stories Розвиваючі історії для дітей
Сторіночка Світлани Ельм. Історії і казки, які використовуються для досягнення цілей, методики створення таких казок, аналіз історій. Прийоми практичної психології.

http://www.logoped.ru/ Логопед.ру
Етапи розвитку мови, вимова звуків, логопедичні вірші, дисграфія і дислексія, підготовка до школи. На що потрібно звернути увагу, що вже зараз "неплохо" підкорегувати. Сайт розрахований і на батьків дошкільників, і на спеціалістів, є статті для дорослих.

http://www.psyline.ru Psyline - таємниці душі людської
Сайт про лікування і попередження тривожно-депресивних розладів у дітей. Автор і ведучий - лікар-психотерапевт Ілля Юрійович Рассказов.

http://pangea.express.ru/pan/main.html Пангея. Сімейний медичний центр.
Опис послуг центру: програми підготовки до пологів, заняття в басейні для вагітних і новонароджених, консультації спеціалістів, медична лабораторія. А також клуб двійнят, дитячі розвиваючі студії, розділ "Свідоме батьківство", фотогалерея, статті, список рекомендованих книг, запитання і відповіді.

http://www.maternity.ru Sweet Mama Maternity
Каталог одягу для майбутніх мам, який продається мережею магазинів Sweet Mama. Адреси магазинів, можливість замовлення поштою.

http://www.nyam.ru/ Ням
Велика енциклопедія дитячого харчування. Рецепти, поради, статті, форум, консультації спеціалістів, новини ринку дитячого харчування.

http://www.gaoordi.spb.ru/ Санкт-Петербузька Асоціація суспільних об`єднань дітей-інвалідів "ГАООРДИ"
"ГАООРДИ" - не урядова не комерційна суспільна організація, створена в 1992 році, яка об`єднує сімдесят суспільних організацій, які допомагають більш ніж п`ятнадцятьом тисячам сімей з дітьми-інвалідами.

http://www.sunduk.ru/emos/ "Центр Эмос"
Сайт центру батьківства "Эмос", який знаходиться в Москві і працює в слідуючих напрямах: підготовка сімейних пар "к мягким естественным родам", школа батьківства - практичне керівництво по догляду за малюком, психологія спілкування в сім`ї і за її межами, батьківська культура, сімейний лікар.

http://www.babyglance.ru/ "Взгляд ребенка"
Сайт Регіонального благодійного суспільного фонду сприянню творчості дітей-інвалідів "Взгляд ребенка".

http://wantbaby.ru/ Бажана дитина
Сайт для тих, хто хоче народити чи всиновити дитину.

http://komarovskiy.com.ua/ Комаровський в інтернеті
Сайт лікаря Комаровського - відомого лікаря-педіатра, автора популярних книг і багатьох статей "для тат і мам", який працює в Інституті мікробіології і іммунології ім.І.І.Мечнікова Академії медичних наук України. Про те, як лікувати і виховувати саме НАШИХ дітей в саме НАШИХ умовах.

http://http://mikel.hole.ru:8080/books/ Домашня сторінка Михайла Лаврентьєва
Тут розміщені повні ілюстровані тексти книг Саймона Бретта "Исповедь маленького негодника" і "Ой, кто идет? Новая исповедь негодника". Приголомшливо відверті і неймовірно смішні щоденники малюка від першої хвилини життя до двох років - це ні в якому разі не посібник для новоспечених батьків. Але тепер вони, можливо, поглянуть на своє маленьке чудо іншими очима.

http://www.spas-extreme.ru Спас.Extreme.Ru
"Привет!
Раз уж мы с тобой встретились здесь, на нашем сайте, значит, ты умеешь работать с компьютером и ориентируешься в Интернете! И это здорово. А вот умеешь ли ты ходить по улице, гулять по лесу, плавать в реке, загорать на пляже, да просто сидеть дома?"

Так зустрічає гостей головна сторіночка сайту, відкритого "надзвичайним" міністерством Росії 6 вересня 2001 р. і адресованого дітям віком від 8 років.

http://health.kulichki.net Медцентр на Куличках
Здоров`я дітей і їх батьків. Новини медицини.

http://kuchamala.boom.ru/ "Куча мала"
Домашня сторіночка Олени Асєєвой, присвячена в основному ранньому розвитку. Використовуються звичайні методики, але пропонуються свої способи розвитку. Математика - різні методики, використання різного роду віршів і лічилочок, проматематичні ігри, в розділі "Самиздат" - набрані в редакторі Word крупними буквами тексти для навчання читанню, в розділі "Поделки" розповідається, як зробити із шкарпеток персонажів лялькового театру.

http://www.mtu-net.ru/olga_borisova "Галерея для начинающих жителей"
Домашня сторіночка Ольги Борисової. Сайт має багато малюнків для батьків, які займаються зі своїми дітьми.

http://www.naturalmath.com/baby/russian Natural Math ТМ
Сайт Дмитра і Марії Дружкових для самих маленьких. Математика та інші науки в доступній, ігровій формі. Загальні принципи гри з дітьми, загальні концепції. Лінгвістика для малюків.

http://www.parents.ru/ "Здоровый родитель"
Cайт про здоров`я маленьких дітей.

http://math.ournet.md/indexr.html Віртуальна школа юного математика
Сайт для дітей і батьків: цікава математика, конкурси, тести, сторіночки історії.

http://www.mother.ru/ Я - мама! (За матеріалами телепередачі)
Сайт для молодих мам. Консультації лікарів, інформація про курси підготовки до родів, лікарні, центри дитячого розвитку, відділення цілодобової допомоги дітям, чергові аптеки. Про телепередачу "Я - мама".

http://galina.virtualave.net/ Я - мама! (Домашня сторіночка Галини Коваленко)
Сайт присвячений питанням вагітності, родів і перших літ життя малюків.

http://www.mtu-net.ru/sivash/news.htm Мій малюк
Сторіночка Ольги Сиваш для батьків малюків: таблиці розвитку дітей від народження до двох років, статті про самостійне одягання, підбірка посилань про спорт і дозвілля.

http://parents.agava.ru/start.htm Батьківський клуб
Пісні в mp3 форматі, в розділі "Фидошка" - інформація із мережі Фидонет, в бібліотеці можна прочитати статті, книги Домана, Зайцева, Роса Кембела, Карена Прайора. Книга Юркевич про обдарованих дітей, уривки з книги Чуковського "От двух до пяти".

http://lel.khv.ru/ Лель
Пісні і вірші для дітей, речі для в`язання.

http://schools.techno.ru/ Школа в Інтернеті
Cайт інтернет-школи: її програма, посилання на ресурси з учбовими програмами і на ресурси, на яких можна придбати підручники. В розділі "Бібліотеки" - посилання на бібліотеки в мережі.

http://www.kulichki.com/moshkow/KIDS/ "Взрослым о детях"
Розділ "Взрослым о детях" загальнодоступної бібліотеки Максима Мошкова.

http://brusnichka.narod.ru/ "Детский сад на Полярном круге!"
Сайт дитячого садка № 10 "Брусничка" г. Салехарда.
Діти Ямала, північні казки, школа виживання для малюків, поради по вихованню дитини, реферати, бібліотеки, природа та історія Салехарда.

http://www.zankov.ru/ Cайт, присвячений розвиваючій системі Занкова Відкритий в середині жовтня 2001 року, присвячений розвиваючій системі Занкова - одною із трьох державних систем початкової освіти. На сайті можна ознайомитися з біографією Л.В. Занкова, інформацією про нові підручники, точкою зору авторів підручників про проблеми сучасного виховання, змістом контрольних робіт для школярів і завданнями для вчителів-заочників.

http://www.dedushka.myokay.net/ Дитяча мережева бібліотека. Путівник по дитячій літературі.

http://www.igra.line.ru/ Пальчиковий ігротренінг
Пальцеві ігри виявляють помітний вплив на загальний психофізичний розвиток, допомагають дитині сформувати образ "тілесного Я", набути навички невербального (несловесного) спілкування.
Сайт адресований тим, для кого гра - серйозне діло: психологам і фольклористам, логопедам і педагогам, дітям і дорослим.

http://www.idea.dp.ua/baby/ "Детская комната" сайту "Idea Software"
Книги, статті, дитячий гороскоп, развиваючі ігри, "схема родства", клуб "Второй ребенок", форум.

http://baby.kulichki.net/ Батьківський дім
Все про сім`ю і дітей.

http://www.baby.ru BABY.RU
Підбірка статтей для батьків, конференція.

http://www.materinstvo.ru Материнство (Motherhood)
Для тих, хто планує вагітність, майбутніх мам и пап, а також молодих батьків.

http://www.100fantasies.com/kids.html дитячий журнал "Фантазеры". Тут ви можете знайти кружок дитячої творчості.

http://www.paco.net/~reshta/skazki/ "Сейчас мы находимся в сказочной пещере, где я храню свои сказки. Можешь почитать их, если хочешь. А если нет - можешь отправиться в путешествие по другим сказочным страничкам, заглянуть в зоопарк или посмотреть на рисунки художников - мультипликаторов..."

http://malish.ru Це універсальний посібник "ПЕРВЫЙ ГОД ЖИЗНИ РЕБЕНКА", в якому ви знайдете відповіді на всі питання, які виникають в цей період.

www.nanya.ru Вагітність, Друга дитина, Розвиток дитини, Дитячий світ, Ігри та іграшки, Дитячий клуб, Освіта

http://www.mama.ru Цей сайт спеціально для вас мами. А також для майбутніх мам.

www.wantbaby.ru планування вагітності, онлайн консультація з лікарем-педіатром, сім`я та ін.

Children.kulichki.net Діти на Куличках - юмор для дітей і всієй сім`ї - тести, кросворди онлайн, Flash-мультики, ігри онлайн, розповіді та вірші для дітей, карикатури, поради батькам

http://www.kenga.ru Світ іграшок. Разподіл іграшок по віку. А ще тут можна знайти мультики для вашого малюка.

http://www.allbabyland.com Дитячий світ очима батьків.

http://www.magichild.ru/Zan/massag.shtml - Масаж для вагітних на любому строку вагітності, Масаж для жінок в післяродовому періоді, Дитячий масаж , Масаж для всіх.

http://www.nikitinsky.com.ua/skazki.html Казки Юрія Нікітінського - дитячого письменника

http://www.cofe.ru/read-ka/ "Почитайка" - дитячий казковий журнал

http://boom.newmail.ru/school1.htm Навчання дитини вдома

http://e-mama.h1.ru/Library/lmr.htm Журнал "Лиза" Мой ребенок

http://sharfootball.kid.ru/92002/index20.php3 Тест для дітей, які йдуть до 1 класу

http://mykids.narod.ru/mam_ipap/o_detyah.htm Виховання дошкільника

http://www.deti.e1.ru/PAPERS/paper53.htm стаття "Мой ребенок не хочет читать"

http://8ya.ru/early_6.html Сайт для багатодітних сімей

http://www.womanclub.ru/?Text&ID=40943 Як навчити дитину читати

http://www.parent.fio.ru/news.php?n=23722&c=2
Обдарована дитина вчиться читати (інтерв`ю психолога), Всеросійські батьківські збори, Школа здоров`я, Наші діти, Обдарованість для всіх.