frank


Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки у 2013 році стала ініціатором проведення відкритого літературного конкурсу для дітей та молоді «ФантФест». Твори у популярних жанрах фентезі і фантастики цікавлять молодь, і вона залюбки долучається до написання власних оповідань та казок. Про це свідчить значна кількість робіт, які надійшли на Четвертий «ФантФест» – це 112 творів від 101 автора з 18 областей, міст та сел України, а також з Республіки Казахстан. Наприклад, у першому та другому конкурсі участь взяли біля 50 юних авторів.

Гран-Прі — Савотіна Валерія,«Остання надія людства», м. Світильня Київська обл.
***
Вікова група до 17 років (73 автори)
І місце

Майстренко Софія, «Часокрад», м. Каховка Херсонської обл.

Виходцева Вікторія
, «Новорічні пригоди золотої рибки Люсі», м. Херсон.

Повх Анна, уривок з роману «Хранителі спогадів», м. Дубно Рівненської області

ІІ місце 

Леганчук Лілія, «Хель. Повернення втраченого». м. Сокаль,  Львівська область

Мельгунова Ельвіра, «Роби добро і кидай у воду», м. Херсон.

Нетребич Валентина, «Порятунок Тваринного Світу», м. Херсон.

Гуменюк Мария, «Рисунки на стене», м. Миколаїв

Жур Діана. ”Незвичайні пригоди Софійки» м. Щацьк Волинська обл..

ІІІ місце
 

Шрамко Антон, «Зачарований камінь», м. Лубни, Полтавська обл.

Баранчук Артем, «Мрія осіннього листочка», м. Кропивницький

Корнеева Анастасія, за цикл коротких рассказов , м. Алмати, Казахстан

Гнатко Орислава-Каміла, «Інопланетній скарб»,  м. Львів

Щербанюк Діана, «Желание, брошенное на ветер», м. Каховка, Херсонська обл.

***

Вікова група до 21 року (28 авторів)
І місце

Мулик Назар, » Поцілунок смерті» м. Козятин, Вінницька область

Селезньова Ірина, «Приворот», м. Київ

Юзькив Татьяна, «Несколько правил о ловле звезд», м. Енергодар, Запорізька обл.

ІІ місце
 

Родіка Іоняк, » Містєр Крон та Корпорація друзів»

Міщенко Фрол, «День Святого Миколая», Херсон.

Чернова Анастасія, «Птицы уходят под лед», Запоріжжя

ІІІ місце

Гуз Юрій, «Полювання на Жар-птицю», м. Київ.

Цимбал Марія,
«Молчание эфира», м. Херсон

Назарук Діана, «Лос-Анджелес проти зла», м. Чуднів Житомирської області

 

 

Номінацї

Квартник Яна, уривок твору за мотивами Джордана «Колесо часу», м. Суми — «Вдалі поетичні переспіви»

Кейлін Софія, «Жадібне королівство», с. Мархалівка, Київська область — «Найказковіший твір»

Софія Мельник, «Свято Першого Листочка» м. Київ — «За досконалу композицію твору»

Моторна Аліна, «Завжди щасливі світанки», м. Київ — «За особливу поетичність прозового твору»

Перетятько Катерина,  «Таємниці катакомб»,  смт. Томаківка, Дніпропетровська область — «За уславлення національного духу у фантастичному творі»

Анісімова Анастасія, «Нарисую акварелью», м. Кривий Ріг — «Кращий за динамікою фантастичний твір»

Тетельман Катерина, «Подорож на край Всесвіту», м. Харків — «Кращій твір у класичному стилі наукової фантастики»

Конокотіна Каріна, «Подорож веселої Краплинки», с. Першотравневе, Іванівський р-н, Херсонська область — «За особливе ставлення до природи та вишуканість образів»

Данілова Юлія, смт. Білозерка — «За національні мотиви у фантастичному творі-баладі»

Ковальчук Олександр, » Біла птаха», м. Київ — «Літературна знахідка»

Донцу Олена, «Тисячна душа», с. Решетилівка Полтавської обл. — «Яскраві образи»

Шаповал Кристина,  «Форель», Київ — «Особлива іронія у задумі та літературному викладі»

Ярмольчук Анна «Глибина Веселки», м. Луцьк — «Найяскравіший фентезійний світ»

Карпенко Таисия «Дитя огня», м. Херсон — «За вдало зображені гарячі почуття»

Носков Ростислав, «Большой поход», м.Одеса — «Епічність твору»

Нарушина Елена, «Невероятно, но…», м. Запоріжжя — «Вдале поєднання класичної літератури, реальних подій на фентезійному тлі»

Беленчук Софія, «Ахіллів біг»,  м. Гола Пристань, Херсонська обл. — «Кращій міфо-реалістичний твір»

Неділько Яна, «Луїджі», с. Комишани, Херсонська обл. — «Прагнення до поліфонії образів»

Закарлюка Єлизавета, «Єднання планети», с. Решетилівка Полтавської обл. — «Найбільш колоритні герої»

Також у номінації «Наймолодшій автор-фантаст» нагороджені дві дев’ятирічні дівчинки Валерія Гончар та  Анастасія Анікєєва  з Білозерського району Херсонської області

Опубліковано в рубриці "ФантФест", Конкурси
frank


На нашому сайті завершується голосування за приз читацьких симпатій у цьогорічному конкурсі творів у жанрі фантастики та фентезі. Знайомтеся з творами молодих авторів та обирайте найкращий, на ваш смак, у обох вікових категоріях учасників!

5 квітня — останній день, коли можна додати свій голос за твір, що припав вам до душі. Читайте і голосуйте! Адже долю цього призу визначаєте саме ви — незалежно від рішення журі. 

Твори учасників конкурсу «ФантФест» 2017 року

Мітки:
Опубліковано в рубриці Новини
vbpi


До списку включено всі твори, які набрали від п’яти членів журі найбільшу кількість балів (усі – більше 100).

Призові місця а також номінації буде оголошено 7 квітня під час святкової церемонії нагородження.

 

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ  —  молодь до 21 року

 

  1. Назарук Діана, «Лос-Анджелес проти зла», м. Чудне Житомирської області.
  2. Ковальчук Олександр, » Біла птаха», м. Київ.
  3. Селезньова Ірина, «Приворот», м. Київ.
  4. Квартник Яна, уривок твору за мотивами Джордана «Колесо часу», м. Суми.
  5. Донцу Олена, «Тисячна душа», с. Решетилівка Полтавської області.
  6. Мурадов Артем, «Ворота в рай», м. Київ.
  7. Жалнін Микола, «Якось у поліссі», м. Краматорськ Донецької області.
  8. Моторна Аліна, «Завжди щасливі світанки», м. Київ.
  9. Родіка Іоняк, «Містєр Крон та Корпорація друзів».
  10. Чернова Анастасія, «Птицы уходят под лед», м. Запоріжжя.
  11. Гуз Юрій, «Полювання на Жар-птицю», м. Київ.
  12. Шаповал Кристина, «Форель», м. Київ.
  13. Мулик Назар, «Поцілунок смерті», м. Козятин Вінницької області.
  14. Ярмольчук Анна, «Глибина Веселки», м. Черкаси.
  15. Ядвінська Аліна, «Продані самоцвіти», «Час одвічний «, м. Чортків Тернопільської області.
  16. Цимбал Марія, «Молчание эфира», м. Херсон.
  17. Міщенко Фрол, «День Святого Миколая», м. Херсон.
  18. Карпенко Таисия, «Дитя огня», м. Херсон.
  19. Савотіна Валерія, «Остання надія людства», м. Світильнянськ.
  20. Носков Ростислав, «Большой поход», м. Одеса.

 

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ  — 12-16 років

 

  1. Нарушина Елена, «Невероятно, но…», м. Запоріжжя.
  2. Анісімова Анастасія, «Нарисую акварелью», м. Кривий Ріг Дніпроперовської області.
  3. Гнатко Орислава-Каміла, «Інопланетній скарб», м. Львів.
  4. Кейлін Софія, «Жадібне королівство», с. Мархалівка Київської області.
  5. Щербанюк Діана, «Желание, брошенное на ветер», м. Каховка Херсонської області.
  6. Закарлюка Єлизавета, «Єднання планети», с. Решетилівка Полтавської області.
  7. Беленчук Софія, «Ахіллів біг», м. Гола Пристань Херсонської області.
  8. Тетельман Катерина, «Подорож на край Всесвіту», м. Харків.
  9. Жур Діана, «Незвичайні пригоди Софійки», м. Щацьк Волинської області
  10. Конокотіна Каріна, «Подорож веселої Краплинки», с. Першотравневе Іванівського району Херсонської області.
  11. Гуменюк Мария, «Рисунки на стене», м. Миколаїв.
  12. Старовойтова Олександра, «Люди з дзеркала», м. Черкаси.
  13. Малевская Валерия , «Место моей мечты», м. Київ.
  14. Мельгунова Ельвіра, «Роби добро і кидай у воду», м. Херсон.
  15. Юзьків Тетяна, «Несколько правил о ловле звезд», м. Енергодар Запорізької області.
  16. Майстренко Софія, «Часокрад», м. Каховка Херсонської області.
  17. Корнєєва Анастасія, «Золотая Рыбка», м. Алмати, Казахстан.
  18. Леганчук Лілія, «Хель. Повернення втраченого», м. Сокаль Львівської області.
  19. Баранчук Артем, «Мрія осіннього листочка», м. Кропивницький.
  20. Перетятько Катерина, «Таємниці катакомб», смт Томаківка Дніпропетровської області.
  21. Софія Мельник, «Свято Першого Листочка», м. Київ.
  22. Шрамко Антон, «Зачарований камень», м. Лубни Полтавської області.
  23. Виходцева Вікторія, «Новорічні пригоди золотої рибки Люсі», м. Херсон.
  24. Нетребич Валентина, «Порятунок Тваринного Світу», м. Херсон.
  25. Неділько Яна, «Луїджі», с. Комишани Херсонської області.

 

Мітки:
Опубліковано в рубриці "ФантФест"
frank


7 квітня о 13:00 у Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки відбулося оголошення та святкове нагородження переможців і призерів Третього відкритого літературного конкурсу творів у жанрі фантастики та фентезі «ФантФест».

У конкурсі взяв участь 51 автор-початківець з багатьох міст України, а саме: з Полтави, Харкова, Тернополя, Вінниці, Кіровограду, з Донецької, Одеської та Київської областей, та навіть з м. Магнітогорська (Росія), і звичайно ж – із Херсону та Херсонської області (особливо активними виявились юні автори з Білозерського району та з м. Каховки).

Приємним сюрпризом для учасників цьогорічного «ФантФесту» став приїзд до Херсону постійного учасника журі конкурсу Мирослави Замойської, добре відомої українському читачеві за літературним псевдонімом – Дара Корній, автора кількох надзвичайно популярних романів, створених саме в жанрі фентезі.

Журі конкурсу було вражене високим рівнем творів, поданих на конкурс, тож визначило, окрім 6 переможців (І. ІІ та ІІІ місце у двох вікових категоріях) та Гран-прі, також 8 призерів у окремих номінаціях, які під час свята отримали дипломи і призи. 

Тож,  нагороди у Номінаціях:

«Філософська спрямованість твору» — Ковальчук Олександр, м. Вінниця;

«Найкраща детективна історія» — Юлія Іюльська, м. Магнітогорськ, Росія; 

«Казкові літературні традиції» — Пахомова Ірина, м. Котовськ Одеська область;

«Екологічна спрямованість твору» — Баранчук Артем, м. Кіровоград;

«Вдале гостросюжетне оповідання» — Полторацька Поліна, м. Херсон, гімназія № 3;

«Яскрава візуальна презентація твору» — Ястрєбова Валерія, м. Херсон;

«Гуманістична спрямованість твору»  — Фролова Яна, М. Херсон;

«Найоригінальніший задум твору» — Марія Юдіна, м. Херсон.

За умовами конкурсу, окрім «суддівства» журі, відбувалося ще й голосування за кращий, на думку читачів, конкурсний твір на сайті Херсонської ОБД ім. Дніпрової Чайки www.library.kherson.ua.

І ми вже можемо оголосити переможців у номінації «Приз читацьких симпатій»: 

268 голосів — Валентина Нетребич, м. Херсон

258 голосів — Щербанюк Діана, м. Каховка
158 голосів — Крохмаль Софія, м. Херсон
157 голосів — Мар’я Кот, м. Комсомольськ Полтавської області

А ось і наші переможці:

ІІІ місце

Надарая Крістина,  Степанівська ЗОШ №17, оповідання  «Країна мрій»

Шелегон Елеонора, м. Херсон, ЗОШ № 50, оповідання «Терміус»

ІІ місце

Косянчук Надія, Тернопільська гімназія ім.І.Франка, уривок з твору «Ніколь»

Кураян Каріна,  Херсон, Академічний ліцей ім. О.В.Мішукова, оповідання «Пригоди Мібо»


І місце

Софія Матвійчук, Вишнівська ЗОШ Києво-Святошинського району Київської, оповідання «Надія»

Козак Марія, Велетенська ЗОШ  Білозерського району, казка «Пес та Дельфін»


ГРАН-ПРІ

Мазоренко Марія, м. Харків, оповідання «Моя бабусю, старша моя нене!»

Призи конкурсу: статуетка ручної роботи «Рудий Панько» («Гран-прі», авторська робота народної майстрині Ірини Сєргєєвої), книги у жанрі фантастики та фентезі та добірки книжок у жанрі фантастики та фентезі, що були надані спонсором конкурсу директором BEBKO-AUTO ТОВ «Автоплаза-Херсон» Надією Пасько.
Сама церемонія нагородження відбулася у таємничій та піднесеній атмосфері чотирьох стихій — Землі, Води, Повітря та Вогню. Усі вони з’являлися на сцені за викликом свого Повелителя та допомагали ведучій нагороджувати справжніх умільців жанру фентезі та фантастики. 

А за усим цим дійством за допомогою магічної сили сучасних інформаційних технологій  мала змогу спостерігати володарка Гран-прі — Марія Мазоренко з Харкова.

Висловлюємо також щиру подяку за музичний супровід свята Миколі Загродському, лауреатові премій «Гран-Прі» Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, володарю звання «Золотий саксофон України».
На завершення свята відбулась автограф-сесія з Дарою Корній та усі зібралися для спільного фото на пам’ять.
Опубліковано в рубриці Новини
frank


Переможцю за підсумками голосування буде вручено приз читацьких симпатій.

Усі тексти надаються в авторському варіанті. Голосування триває до 6 квітня включно.

 

Июльская Юлия «Тайна серебряных часов», 20 років

Касянчук Надія. Уривок (2 розділи), 14 років

Ковальчук Олександр «Кіраўнік 1. Горад», 16 років

Козак  Марія «Пес і Дельфін», 12 років

Кривошеина Дарья «Сказка про слоненка Брюка , или как найти друзей», 14 років

Крохмаль София «Ради мечты монстра», 15 років

Кураян Карина «Пригоди  Мібо», 17 років

Литвиненко Тетяна «Три бажання», 13 років

Мазоренко Марія «Моя бабусю, старша моя нене!», 16 років

Марья  Кот «Последняя надежда на спасение», 17 років

Матвієнко Вікторія «Єва в країні Побренландії», 13 років

Матвійчук Софія «Надія», 16 років

Надарая Крістіна «Країна мрій», 14 років

Нетребич Валентина «Велетень Картап та купець Олекса», 12 років

Ніколєнко Світлана «Двері», 15 років

Полторацька Поліна «Таємниця такого знайомого лісу», 13 років

Федорова Олена  «Непередбачувані будні або зустріч зі старою подругою», 16 років

Фролова Яна «Сила віри», 12 років

Шелегон Елеонора  «Термиус» (Первая глава), 14 років

Щербанюк Діана «Сон», 13 років

Юдина Мария «Сказка про трюфелят и страну Трюфелинию», 10 років

Ястребова Вероника «Забытая осень», 13 років

ФантФест-2016

  • Нетребич Валентина "Велетень Картап та купець Олекса", 12 років (26%, 268 Votes)
  • Щербанюк Діана "Сон", 13 років (25%, 258 Votes)
  • Крохмаль София «Ради мечты монстра», 15 років (15%, 158 Votes)
  • Марья Кот «Последняя надежда на спасение», 17 років (15%, 157 Votes)
  • Юдина Мария "Сказка про трюфелят и страну Трюфелинию", 10 років (7%, 77 Votes)
  • Федорова Олена "Непередбачувані будні або зустріч зі старою подругою", 16 років (4%, 43 Votes)
  • Литвиненко Тетяна "Три бажання", 13 років (2%, 22 Votes)
  • Мазоренко Марія "Моя бабусю, старша моя нене!", 16 років (1%, 15 Votes)
  • Козак Марія "Пес і Дельфін", 12 років (1%, 8 Votes)
  • Ковальчук Олександр "Кіраўнік 1. Горад", 16 років (1%, 7 Votes)
  • Кураян Карина "Пригоди Мібо", 17 років (1%, 6 Votes)
  • Июльская Юлия "Тайна серебряных часов", 20 років (0%, 5 Votes)
  • Матвійчук Софія "Надія", 16 років (0%, 4 Votes)
  • Шелегон Елеонора "Термиус" (Первая глава), 14 років (0%, 3 Votes)
  • Ніколєнко Світлана "Двері", 15 років (0%, 2 Votes)
  • Надарая Крістіна "Країна мрій", 14 років (0%, 2 Votes)
  • Матвієнко Вікторія "Єва в країні Побренландії", 13 років (0%, 2 Votes)
  • Полторацька Поліна "Таємниця такого знайомого лісу", 13 років (0%, 1 Votes)
  • Ястребова Вероника "Забытая осень", 13 років (0%, 1 Votes)
  • Фролова Яна "Сила віри", 12 років (0%, 1 Votes)
  • Касянчук Надія. Уривок (2 розділи), 14 років (0%, 0 Votes)
  • Кривошеина Дарья "Сказка про слоненка Брюка , или как найти друзей", 14 рокыв (0%, 0 Votes)

Total Voters: 1 040

Загрузка ... Загрузка ...
Мітки:
Опубліковано в рубриці Конкурси
frank