№31 “Одного разу”

Мене звати Андрій. Я – читач Новознам’янської сільської бібліотеки. Тут я познайомився з газетами «Світ непізнаного», « Неймовірне» та  « Загадки цивілізації».

Особливо я люблю читати  неймовірні історії, що трапляються із людьми різних країн світу. Одні зустрічають незвичайних істот – монстрів, інші – НЛО та гуманоїдів або подорожують у часі.

Нещодавно, читаючи одну з таких історій я  сумно подумав: « А зі мною нічого незвичного не трапляється…». Раптом загавкав наш собака Річі. Я подивився у вікно, але нічого не побачив, бо там був якийсь незвичайний туман. Він огорнув мене всього… і я полетів.

Спочатку  летів над своїм будинком, потім над вулицею, а згодом став бачити тільки нічне небо та зорі.

Ось туман кудись зник. Чи довго я летів –  не знаю . Раптом стало жарко, внизу була  пустеля, по якій ішов караван верблюдів. За ними слідували чоловіки у незвичному одязі і розмовляли незрозумілою мовою.

Далі, немов величезна змія, текла річка, у водах якої плавали колоди. Придивившись я зрозумів: «Так це ж крокодили!». Та на цьому моє здивування не закінчилось, бо далі  побачив справжні піраміди. Зрозуміло:     «Ріка – Ніл. А я – в Єгипті». Піді мною одна з найбільших пірамід. Знаю з книжок, що це піраміда Хеопса. Невже давні єгиптяни могли так будувати? А може це справи інопланетян? А ось і Сфінкс  – сторож пірамід, з лев’ячим тулубом і головою людини. Я читав, що у нього загадкова усмішка. Треба переконатися! Спускаюся нижче, – дійсно так! Я в захваті, як же тут цікаво! Пролетівши трохи далі, бачу Долину царів. Там – гігантські статуї, вирізані в скелі, Луксорський храм, присвячений богу-творцю Атону, храм Рамзеса ІІ,  алея дивних сфінксів з баранячими головами.

«Мамо, як же тут цікаво!» – закричав я, але її біля мене не було, і мені дуже захотілося додому. Тільки як це зробити? Адже я у далекому Єгипті, а мій дім  в Україні. А якщо я залишусь тут і ніколи не побачу своїх батьків, рідних, друзів? Я злякався, замахав руками, немов птах крильми і заплющив очі.

Почувся гавкіт Річі,  відкривши очі, побачив, що я у своїй кімнаті, сиджу на ліжку.

Що це було – сон, чи неймовірна подорож?

Розумію, що це дійсно мені наснилося, але так хочеться вірити, що уві сні я літав до Єгипту і все побачене було насправді.