5 лютого стартував VI обласний фестиваль виконавської майстерності “Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви”, – за спільним наказом управління культури і Департаменту освіти, науки та молоді ОДА, згідно з Положенням про проведення щорічного фестивалю.

До участі запрошуються учасники віком від 12 років, які власною творчістю вшановують славетну українську поетесу, а саме:

  • читці-декламатори, що майстерно виконують твори Ліни Костенко;
  • вокалісти, що виконують пісні за мотивами її віршів або пісні Марусі Чурай, героїні одного з найвідоміших її творів;
  • художники, які своїми ілюстраціями унаочнюють щирі рядки поетеси;
  • аматори театрального мистецтва, які пропонують глядачу сценічне втілення поетичних творів та образів Ліни Костенко;
  • автори власних поезій, написаних за мотивами творів Ліни Василівни та віршів-присвят, адресованих їй.

Фестиваль проводиться у два етапи. I-й, відбірковий, триватиме у районах, ОТГ та містах Херсонської області до 11 березня 2020 р. і визначить, хто ж саме із талановитих і обдарованих шанувальників поезії Ліни Костенко отримає запрошення на ІІ, обласний етап.

До уваги учасників Фестивалю!
У зв’язку із запровадженням у області з 12.03.2020 до 03.04.2020 превентивних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 проведення обласного етапу та Гала-концерту фестивалю “Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви” перенесено. Дату проведення заходів буде встановлено пізніше – за спільним рішенням управління культури, молоді та спорту і управління освіти і науки ОДА.Comments are closed.