До Дня Українського козацтва та Дня захисника України на набережній проспекту Ушакова – одному з улюблених місць відпочинку херсонців – бібліотека імені Дніпрової Чайки 14 жовтня організувала унікальний турнір на ігровому майданчику «Лицарі Таврійського краю». Учасниками гри, проведеної тричі поспіль за створеною працівниками бібліотеки розробкою – цього разу не у настільному, а у вуличному форматі! – стали юні гості третього фестивалю “Козацький грай” та читачі бібліотеки.Гра адресована підліткам, саме вони й змагалися у знанні історії Херсонщини козацької доби. Але й наймолодші із задоволенням брали участь: кидали кубики, пересували фішки по ігровому полю, обирали запитання та завдання із скриньок, співали в “козацькому караоке”…

Всі учасники турніру отримали пам’ятні сувеніри – значки, буклети “Кам’янська Січ”, а найактивніші гравці – настільну карту-гру “Лицарі Таврійського краю”.

Поруч з ігровим майданчиком працювала святкова бібліотечна майстерня. Тут бібліотекарі давали майстер-клас із виготовлення “козацьких” сувенірів, а ще – можна було розмістити свої вітання на великій листівці-плакаті.

Фоторепортаж – у Facebook: http://bit.ly/2Mf7lv3Comments are closed.