Ідея проведення конкурсу у рамках Міжнародного фестивалю мистецтв «Гоголь-фентезі» імені Рудого Панька» виникла під час Міжнародного конгресу фантастів «Загублений світ». Він проходив у Херсоні у січні 2013 року, і для проведення прес-конференції та «Круглого столу» організаторами  було обрано зал Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки. Письменники-фантасти з кількох країн (наприклад, Атанас Славов – Болгарія, Сергій Тарасов – Білорусія, Мир Теймір Магамедов – Азербайджан) виступали з доповідями та ділилися думками щодо розвитку жанру фентезі.

З метою популяризації творів відомих фантастів та з ціллю підтримки юних авторів був запропонований такий проект, як «ФантФест».

У 2018 році відбувається вже п’ятий за числом конкурс. У попередніх роках роботи надсилалися з різних куточків України та з міст країн «близького зарубіжжя». Якщо у 2016 було надіслано 70 творів, то у 2017 їх було більш, ніж 100.

Зміст творів оприлюднюється на сайті Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки для проведення голосування за «Приз читацьких симпатій».

На початку квітня проходить святкова церемонія нагородження переможців та призерів з врученням дипломів та цінних подарунків.

Всім учасникам, які не приїхали на фінал, надсилаються дипломи в електронному вигляді (фото).

Положення про конкурс «ФантФест-2018»

Опубліковано в рубриці "ФантФест", Конкурси
frank


Comments are closed.