24 жовтня 2017 року у навчальних закладах міста :

  • Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №55 Херсонської міської ради (Комсомольський район);
  • Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №28 Херсонської міської ради (Суворовський район);
  • Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №50 Херсонської міської ради (Дніпровський район)

пройшов другий тур щорічного обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини», у якому взяли участь діти-переможці І туру — читачі шкільних бібліотек міста.

До участі у турнірі були запрошені учні 4-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів усієї Херсонської області.

За результатами тестування у ІІ турі компетентні журі турніру визначили кращих знавців рідного краю у кожній віковій категорії у всіх трьох районах міста. Переможці, котрі посіли І місця, візьмуть участь у обласному фіналі турніру в листопаді 2017 року.

Ними стали:

у Суворовському районі:
Молодша група 
І – Манило Олександр, учень 5-Б кл. ЗНЗ №45

ІІ – Павленко Поліна, учениця 5-В кл. гімназії №20
ІІІ – Копасов Данило, учень 5-В кл. НВК №56 та  Лучинська Марія, 5МТ, ХТЛМ

Середня група
І – Годованюк Михайло, учень7-Б кл. гімназії №20 
ІІ – Лупєєва Марія, 7-в кл. ЗНЗ №31
ІІІ – Чернишенко Олег, 7-а кл. ЗНЗ №45
Старша група
І – Тельнова Олександра, учениця 9-А кл. НВК №15 
ІІ – Батура Ірина, 8 кл. ЗНЗ №45
ІІІ – Каплуновський Ярослав, 9-б кл. гімназії №20

у Дніпровському районі:

Молодша група
І — Гілевич Анастасія, учениця 4 кл. ЗНЗ № 13
ІІ — Бабарикін Юрій, учень 4-А кл. ЗНЗ №50
ІІІ — Мельник Наталія, учениця 6-В кл. ЗНЗ №12

Середня група
І — Федоров Данило, учень 7-Б кл. ЗНЗ № 50
ІІ — Скельсаров Віктор, учень 6-Г кл. ЗНЗ №52
ІІІ — Чорній Дмитро, учень 6-А кл. ЗНЗ № 36Старша група 
І — Горбунова Аеліта, учениця 8 кл. ЗНЗ № 53
ІІ — Кицун Кирил, учень 9 кл. ЗНЗ №52
ІІІ — Строганова Каріна, учениця 8 кл. ЗНЗ № 32

у Корабельному районі:
Молодша група
І — Коверзнєв Тимур, учень 5-А кл. НВК №51
ІІ — Дереш Михайло, учень 4-Б кл. гімназії №3
ІІІ — Стрельник Олексій, учень 5-А кл. НВК №11
Середня група
І — Смирнов Дмитро, учень 7-А кл. гімназії №3
ІІ — Деменська Поліна, учениця 6-Б кл. ЗНЗ №57
ІІІ — Житняковська Валерія, учениця 6-Б кл. Комишанської школи №26
Старша група
І — Маркова Єлизавета, учениця 8 кл. гімназії №1
ІІ — Данюк Дмитро, учень 9-А кл. гімназії №3
ІІІ — Потапенко Михайло, учень 8 кл. Ліцею ЖЕП
Опубліковано в рубриці "Ігри патріотів Херсонщини", Проекти
frank


Comments are closed.