До списку включено всі твори, які набрали від п’яти членів журі найбільшу кількість балів (усі – більше 100).

Призові місця а також номінації буде оголошено 7 квітня під час святкової церемонії нагородження.

 

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ  —  молодь до 21 року

 

  1. Назарук Діана, «Лос-Анджелес проти зла», м. Чудне Житомирської області.
  2. Ковальчук Олександр, » Біла птаха», м. Київ.
  3. Селезньова Ірина, «Приворот», м. Київ.
  4. Квартник Яна, уривок твору за мотивами Джордана «Колесо часу», м. Суми.
  5. Донцу Олена, «Тисячна душа», с. Решетилівка Полтавської області.
  6. Мурадов Артем, «Ворота в рай», м. Київ.
  7. Жалнін Микола, «Якось у поліссі», м. Краматорськ Донецької області.
  8. Моторна Аліна, «Завжди щасливі світанки», м. Київ.
  9. Родіка Іоняк, «Містєр Крон та Корпорація друзів».
  10. Чернова Анастасія, «Птицы уходят под лед», м. Запоріжжя.
  11. Гуз Юрій, «Полювання на Жар-птицю», м. Київ.
  12. Шаповал Кристина, «Форель», м. Київ.
  13. Мулик Назар, «Поцілунок смерті», м. Козятин Вінницької області.
  14. Ярмольчук Анна, «Глибина Веселки», м. Черкаси.
  15. Ядвінська Аліна, «Продані самоцвіти», «Час одвічний «, м. Чортків Тернопільської області.
  16. Цимбал Марія, «Молчание эфира», м. Херсон.
  17. Міщенко Фрол, «День Святого Миколая», м. Херсон.
  18. Карпенко Таисия, «Дитя огня», м. Херсон.
  19. Савотіна Валерія, «Остання надія людства», м. Світильнянськ.
  20. Носков Ростислав, «Большой поход», м. Одеса.

 

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ  — 12-16 років

 

  1. Нарушина Елена, «Невероятно, но…», м. Запоріжжя.
  2. Анісімова Анастасія, «Нарисую акварелью», м. Кривий Ріг Дніпроперовської області.
  3. Гнатко Орислава-Каміла, «Інопланетній скарб», м. Львів.
  4. Кейлін Софія, «Жадібне королівство», с. Мархалівка Київської області.
  5. Щербанюк Діана, «Желание, брошенное на ветер», м. Каховка Херсонської області.
  6. Закарлюка Єлизавета, «Єднання планети», с. Решетилівка Полтавської області.
  7. Беленчук Софія, «Ахіллів біг», м. Гола Пристань Херсонської області.
  8. Тетельман Катерина, «Подорож на край Всесвіту», м. Харків.
  9. Жур Діана, «Незвичайні пригоди Софійки», м. Щацьк Волинської області
  10. Конокотіна Каріна, «Подорож веселої Краплинки», с. Першотравневе Іванівського району Херсонської області.
  11. Гуменюк Мария, «Рисунки на стене», м. Миколаїв.
  12. Старовойтова Олександра, «Люди з дзеркала», м. Черкаси.
  13. Малевская Валерия , «Место моей мечты», м. Київ.
  14. Мельгунова Ельвіра, «Роби добро і кидай у воду», м. Херсон.
  15. Юзьків Тетяна, «Несколько правил о ловле звезд», м. Енергодар Запорізької області.
  16. Майстренко Софія, «Часокрад», м. Каховка Херсонської області.
  17. Корнєєва Анастасія, «Золотая Рыбка», м. Алмати, Казахстан.
  18. Леганчук Лілія, «Хель. Повернення втраченого», м. Сокаль Львівської області.
  19. Баранчук Артем, «Мрія осіннього листочка», м. Кропивницький.
  20. Перетятько Катерина, «Таємниці катакомб», смт Томаківка Дніпропетровської області.
  21. Софія Мельник, «Свято Першого Листочка», м. Київ.
  22. Шрамко Антон, «Зачарований камень», м. Лубни Полтавської області.
  23. Виходцева Вікторія, «Новорічні пригоди золотої рибки Люсі», м. Херсон.
  24. Нетребич Валентина, «Порятунок Тваринного Світу», м. Херсон.
  25. Неділько Яна, «Луїджі», с. Комишани Херсонської області.

 

Мітки:
Опубліковано в рубриці "ФантФест"
frank


Comments are closed.