Навчальний рік добігає кінця — приходить до завершення і перший рік роботи у міжвідомчому корпоративному проекті «Основи медіаосвіти: бібліотечна складова».

Перші напрацювання, зроблені дитячими бібліотеками — обласною бібліотекою імені Дніпрової Чайки та Центральною дитячою Херсонської ЦБС — вже не лише протестовані на практиці та рекомендовані до опублікування експертами, а й опубліковані (з ними можна ознайомитись у рубриці «Бібліотечні медіауроки»).
Решту уроків, передбачених програмами, розробляли творчі групи, до яких увійшли працівники шкільних бібліотек. 24 квітня відбулася підсумкова зустріч динамічної групи, центральне місце у програмі якої зайняли захисти-презентації створених уроків, — перш за все перед колегами, представниками групи-опонента, а також перед представниками експертної ради проекту.

Кожна творча група продемонструвала і високий клас у структурній та сюжетній побудові уроків, винахідливість та різноманіття у доборі інтерактивних компонентів, і чудові інноваційні ідеї та майстерно виготовлені медійні презентації (анімовані й озвучені, яскраві й оригінальні).
Звичайно, під час обговорення прозвучали й констуктивні пропозиції та доповнення, розгорталися гарячі дискусії щодо рівня складності навчального матеріалу та його змістовного насичення — спільно вишукували «золоту середину», аби й вимоги програми виконати і, не намагаючись навчати «усьому й одразу» :), послідовно нарощувати знання й уміння школяриків із класу в клас.

 

Читати далі…

 Comments are closed.