Запрошуємо разом відзначити День Державного Прапора України та День незалежності України!Бібліотечна фабрика зірок продовжує плекати юні таланти. Цього разу пощастило тим, хто має запал до пізнання, досліджень та створення і вдосконалення речей, адже тема зустрічі цікава та важлива – «Винахідники»!

Читати далі.Крок за кроком знімальна команда медіа-центру Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки готує невеличкі епізоди майбутнього мультфільму.
Цього понеділка наша команда завершила зйомки однієї з маленьких історій. Згодом декілька епізодів будуть поєднані в одну повноцінну пригоду. Адже кожна з них повинен нести в собі окрему мету. Виховувати відповідальність, вчити долати перешкоди та цінувати своїх близьких. Розвивати уяву та навчати чомусь корисному.

Читати далі.Сьогодні учасники Програми «Канікули з книгою» взяли участь у незвичайній, але дуже відомій всім грі — футбол.
Незвичайним для гравців стало те, що популярна в усьому світі гра була літературною. Як і у звичайному футболі змагалися між собою дві команди. Кожна з команд мала свої ворота, а на «літературному» полі було десять м’ячів. Завданням кожної команди(по черзі) було обрати номер м’яча, за яким був прихований відомий дитячий письменник, а головне – правильно відповісти на літературні запитання. Команда, яка давала вірну відповідь – забивала гол у ворота суперника.

Читати далі.10 серпня у секторі документів іноземними мовами відбулася чергова зустріч учасників програми літніх читань, яка цього літа має назву «We are the Champions».
Як відомо, усі завжди полюбляють дізнаватися щось нове, особливо, коли це є найвидатнішим. Продовжуючи тему світових рекордів, цього разу темою зустрічі стали рекордсмени серед країн.

Читати далі.Cьогодні, 10 серпня, у літній спекотний день до інформаційного центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» завітали діти з літнього табору «Юнга». Темою заходу, який підготували для них працівники центру, стали подорожі та туристичні цікавинки світу.

Читати далі.Казкові замки та палаци, незвичайні будинки та споруди, визначні архітектурні пам’ятки, все це втілення фантазії талановитих особистостей світу мистецтва – архітекторів.
Щоб пізнати особливості професії зодчого, спробувати створити власні «шедевральні», хоча й іграшкові, споруди та дізнатися ім’я одного з найвідоміших архітекторів світу, на чергову зустріч до відділу естетичного виховання Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки завітали її постійні читачі — «діти дощу».

Читати далі.