Креативу немає меж, фантазії також))), особливо коли фантазують діти. Погляньте тільки на ці веселі кольори та абстрактні мотиви.
Справжні шедеври дитячої художньої творчості намалювали постійні читачі книгозбірні «зачаровані діти» на черговій зустрічі у відділі естетичного виховання Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

Читати далі.20 липня у стінах Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки відбулося чергова зустріч за програмою літніх читань інформаційного центру «Вікно в Америку». 

Сьогоднішня зустріч була присвячена вивченню нових слів англійської мови за категоріями: кольори, предмети, цифри, природа.

Читати далі.Сьогодні, 18 липня, учасники літніх читань та учасники літнього табору «Юнга» занурились у незвичайну творчу атмосферу, яка панувала у відділі естетичного виховання. Діти дізнались про різні незвичайні техніки малювання, а також про унікальних художників, які пишуть картини без допомоги рук.


Читати далі.17 липня Бібліотечна «Фабрика Зірок» об’єднала талановитих дітей, які виявили бажання познайомитись із професією актора.
Учасники «зіркового» шоу переконались, що стати актором зовсім непросто. Потрібно мати виразну зовнішність, музичний слух, почуття темпо-ритму, бути у гарній фізичній формі…

Читати далі.Цього понеділка в відділі медіа-центр Херсонської обласної бібліотеки ім. Дніпрової Чайки ми відзначили екватор нашої літньої мульт-мандрівки по країні мультиплікації.
Ми «відвідали» вже багато українських мультфільмів, завітали у гості до найвідоміших мульт героїв минулих років, яких споглядали на екранах ще наші батьки, а можливо й дідусі та бабусі. Цікаво дізнатись, як змінювалась українська мультиплікація протягом майже цілого століття.
Але тепер настав час зробити невеличку зупинку у «підводному царстві». На прикладі мультфільмів про океанських та морських жителів різних країн ми познайомились з найдивовижнішими представниками цього світу.
Різноманіття незвичайних риб за формою та кольором надихнуло юних читачів відтворити їх у нашому мультфільмі.

Читати далі. Черговий понеділок у молодшому відділі бібліотеки імені Дніпрової Чайки став для учасників програми літніх читань справжнім сюрпризом. Сьогодні на них чекала подорож у казковий світ крізь літературний лабіринт.

Як відомо, з лабіринту вихід непросто знайти. Та наших активних читачів нічим не злякаєш, тому і з цієї заплутанки вони впевнено знайшли правильний шлях.

Читати далі.13 липня до інформаційного центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» Херсонської обласної бібліотеки для дітей завітали учасники літніх читань. Цього разу дітей зібралось небагато, адже в 40-градусну спеку не кожному до снаги вийти на вулицю :).

Але це не завадило провести захід, темою якого стала «ME, BOOKS and LIBRARY», де головним питанням було «Що діти знають про бібліотеку?» (звісно ж, англійською).

І виявилося, що майже все!

Читати далі.