Сьогодні в медіа-центрі Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки аншлаг! До нас в гості завітали учні молодших класів 4-ї та 32-ї загальноосвітніх шкіл. І дорослі, і діти обожнюють мультфільми: вони розважають, піднімають настрій і вчать. Після цілого тижня складних навчальних занять маленькі читачі були дуже раді подивитися веселі добрі мультфільми. Відволіклися від своїх шкільних обов’язків і деякий час провели разом з улюбленими героями.

Читати далі.

 

Опубліковано в рубриці Медіа-центр, Новини


18 жовтня відбулось друге заняття з англійської мови ЗОШ № 39 для учнів 8 класу у секторі документів іноземної мови. Тема зустрічі: Job. Ambitions. Future Plans.

Читати далі.

 18 жовтня 2018 року в Херсоні відбувся другий тур щорічного обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини», у якому взяли участь діти-переможці І туру — читачі шкільних бібліотек міста. Змагання цієї групи учасників організували управління освіти Херсонської міської ради, методичний кабінет при управлінні освіти та бібліотечні працівники закладів загальної середньої освіти міста за підтримки Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

 

Читати далі.

 Чергова зустріч у медіаклубі відбулась напередодні Тижня медійно-інформаційної грамотності в навчальних закладах міста Херсон, що відбудеться в рамках Всесвітнього тижня медійно-інформаційної грамотності 2018. Темою для сьогоднішнього засідання клубу ми обрали саме дослідження місця медіа та інформації в сучасному світі.

Читати далі.

 Вже минуло п’ятнадцять років з того часу, як вперше, у Херсонській обласній бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки стартувала та успішно реалізується досі програма «Кібершколярики». Її складовими є оволодіння молодшими школярами основними навичками роботи з персональним комп’ютером, розвиток пізнавальних здібностей учнів, формування алгоритмічного мислення, розвиток у дітей здібностей спостерігати, порівнювати, узагальнювати, виховання навичок розумової праці (планування, пошук, результат), формування вміння роботи в групі над спільними проектами,- звичайно ж, присвяченими сучасній дитячій літературі, адже наша «Кібер-школа» — бібліотечна.

Читати далі.

 На черговій зустрічі з «дітьми дощу» ми знайомилися з професією стиліста. Діти дізналися: щоб оволодіти модним фахом, треба досконало оволодіти «культурою моди», здобути практичні навички, які допоможуть досягти успіхів у створенні неповторних образів. Але ж не обов’язково бути професійним стилістом або дизайнером, щоб із задоволенням і для душі створювати власний образ, добираючи зі смаком одяг, прикраси, зачіску…

Читати далі.

 Діти Херсонщини долучилися до Всеукраїнського конкурсу-виставки дитячих малюнків «Сторінками книг Чингіза Айтматова», який проводиться за підтримки Посольства Киргизької Республіки в Україні.

На обласний етап конкурсу надійшла 21 робота з різних куточків Херсонщини. Пропонуємо переглянути дитячі малюнки до творів найвідомішого письменника киргизької літератури у «Електронному вернісажі».

 

А перемогу в обласному етапі конкурсу здобули:

— у віковій категорії 6-9 років:

1 місце – Омелич Кирило, 7 років, Великоолександрівський район

2 місце – Сурган Кіра, 8 років, Верхньорогачицький район

— у віковій категорії 10-13 років:

1 місце – Татаровський Дмитро, 11 років, м.Херсон

2 місце – Новосад Дар’я, 11 років, Великоолександрівський район

3 місце – Семко Богдана, 11 років, Великоолександрівський район

— у віковій категорії 14-17 років:

1 місце – Омелич Богдан, 17 років, Великоолександрівський район

2 місце – Богун Софія, 17 років, Великоолександрівський район

3 місце – Шутак Ілона, 15 років, Нижньосірогозький район