Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек відбувся загальноміський веб-семінар працівників бібліотек закладів загальної середньої освіти “Шкільна бібліотека в умовах викликів воєнного часу”, організований управлінням освіти Херсонської міської ради, Херсонським міським центром професійного розвитку педагогічних працівників та Херсонською обласною бібліотекою для дітей імені Дніпрової Чайки.

Читати далі.Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек головна бібліотекарка читальної зали провела для п’ятикласників із трьох херсонських шкіл (Школи гуманітарної праці, Таврійського ліцею мистецтв та школи 18) гру-квест “Ключ від бібліотеки”.
Квест виявився чудовою можливістю для школярів як віртуально відвідати стіни Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки, так весело і пізнавально провести час із однокласниками та книжковими друзями – тобто дитячими письменниками та літературними героями.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Новини, Читальна зала
info


Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки запросила учнів 8-их та 9-их класів гімназії №1 міста Херсона на урок-знайомство з письменниками рідного краю «Літературні скарби Херсонщини». Під час онлайн-заходу діти познайомились не тільки з талановитими письменниками, а і з різними жанрами, які їм підкорились; і переконались в тому, що Таврійський край багатий на літературні таланти, а всі скарби можна знайти у книгозбірнях України.

Читати далі.Сьогодні на своє перше заняття за базовим курсом “Школа медіаграмотності для підлітків” завітали учні 10 класу Херсонської спеціалізованої школи №57 з поглибленим вивченням іноземних мов. Куратор курсу, сертифікований медіатренер Ірина Срібна, ознайомила учасників із темою і метою курсу, його завданнями, особливостями взаємодії під час занять та запропонувала дітям інтерактивну авторську вправу “Мій медіадень”.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Новини, Підліткам
vbpi


Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, у учнів 5-Б класу, Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №50 ім. Романа Набєгова Херсонської міської ради, пройшов цікавий бібліотечний урок. Та не звичайний урок, а віртуальна екскурсія бібліотеками світу «Книгоноші з Королівства Книг».
Школярі дізнались про історію створення перших бібліотек у світі, відслідкували еволюцію розвитку книги, від глиняних табличок до електронної читанки, та звичайно ж, відвідали, хоч і віртуально, найвідоміші читальні зали бібліотек.
Приємним сюрпризом для дітей стала зустріч з головним бібліотекарем і письменницею Юлією Чернієнко. Говорили про книги, читання і мріяли про нові бібліотеки майбутнього.

Читати далі.Сьогодні працівники Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки організували тематичну зустріч з сучасною українською письменницею Галиною Вдовиченко з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, який вся наша країна святкуватиме 30 вересня.
Учні 4-А і 4-Б класів Херсонської спеціалізованої школи №57 з поглибленим вивченням іноземних мов та 4-А, 4-Б і 4-В класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №53 Херсонської міської ради стали учасниками онлайн зустрічі “Історії маленьких і великих перемог”.

Читати далі.

Опубліковано в рубриці Новини, Письменники
info


«105 років тому, 28 вересня, у простій, незаможній родині, в селі Василівка на Кіровоградщині, народився хлопчик, який ріс дуже жвавою і допитливою дитиною, якому судилося стати відомим педагогом та письменником – Василь Олександрович Сухомлинський»… Саме такими словами сьогодні «зустріла» своїх маленьких читачів Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки та люб’язно запропонувала відвідати особливу, рідкісну школу, де можна навчитися відрізняти гарні вчинки від недобрих, стати чемними та людяними, творчо сприймати навколишній світ.
Вихованцями Школи добрих вчинків залюбки погодилися стати учні четвертих класів Херсонського Таврійського ліцею мистецтв та Херсонської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів № 44.

Читати далі.