«Читацький ігроленд» вирушив сьогодні в екзотичну країну — Індію. Для багатьох жителів Азії Індія залишається батьківщиною Будди. Для європейців це – батьківщина Мауглі і тигра Шерхана.
Юні мандрівники  спочатку зорієнтувались, знайшли на глобусі Індію, а ще назвали столицю, моря, якими країна омивається, та сусідні держави.

Щоб довідатись про індійські символи, діти відгадали загадки про національну тварину – тигра та національного птаха – павича, які знаходяться під охороною держави. А із запропонованих букв читачі склали національний фрукт – манго, та квітку – лотос, яка в буддизмі служить символом чистоти.

Читати далі.

 Сьогодні Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки зустрічала вихованців табору «Сонечко». Працівники бібліотеки підготували низку ігрових програм для цікавого і захопливого дозвілля дітей.

У відділі естетичного виховання діти дізнались цікаві факти про птахів. А ви знаєте, якого птаха вважають найважливішим в Україні? А хто має найдовший дзьоб? Який птах найшвидше літає? Переглянули відео про кумедних пінгвінів і найменшу в світі пташку – колібрі.


Читати далі.Загадковий, непізнаний, повний таємниць ОКЕАН. З давніх часів люди намагалися пізнати, що приховують його води, хто мешкає у його глибинах. Із часом  з’явилось багато історій про таємничих створінь та чудовиськ, що живуть під товщею світового океану. Цікаво стало і нашим «бібліопіратам» дізнатися, яких «монстриків» приховує цей «блакитний велетень». Тому 22 липня наша зустріч у молодшому відділі Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки була присвячені чудовиськам з глибин – стародавнім, вигаданим та справжнім, з якими можна зустрітися віч-на-віч під водою. 

Читати далі.

 Літо. Спека. Море. А «Книжковий всесвіт на екрані» знову дивує своєю незвичайною мандрівкою. 22 липня відвідувачі Лабораторії глядацького смаку Херсонської обласної бібліотеки імені Дніпрової Чайки відкрили для себе «Книгу Джунглів» Редьярда Кіплінга і одразу потрапили у самісінькі хащі зелених джунглів…

Читати далі.

 Джерело зображення: https://1news.com.ua/ukraine/nasa-hoche-vysadyty-lyudynu-na-misyats-do-2028-rok.html

На цьому тижні в США і у всьому світі відзначається видатна подія – 50 років з дня першої висадки людини на Місяць! Місячний модуль здійснив посадку у Море Спокою 20 липня, а 21 липня американський астронавт Ніл Армстронг першим із землян ступив на поверхню супутника нашої планети. 24 липня відсік  з екіпажем «Аполлон-11» повернувся на Землю. Місія «Аполлон-11» тривала тиждень.

У п’ятницю, 26 липня, об 11.00 ми чекаємо на вас, наші читачі, у  інформаційному центрі «Вікно в Америку для майбутніх лідерів». Ми запропонуємо вам дізнатись від американських волонтерів, спілкуючись англійською мовою, як у США відзначають день, коли людина вперше побувала на Місяці.

 Сьогодні, 19 липня, у світі відзначають 50-ту річницю від дня висадки людини на Місяць! Тож ми разом з читачами ІЦ вирішили по-своєму долучитися до святкувань і провели заняття за Програмою літніх читань у форматі віртуальної подорожі на Місяць!!!

Читати далі.

 18 липня «Книжковий всесвіт на екрані» зустрічав любителів пригод разом з добре всім знайомим вухастим героєм. Цього разу на зустріч до наших читачів в Лабораторію глядацького смаку Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки завітав кіт. Але це був не звичайний кіт, а вихованець самого Шарля Перро.

Читати далі.