«Український книгоряд»
Всіх запрошував малят
В ЧИТОмандри вирушати
І письменників шукати!

Цього літа відділ обслуговування дошкільників та учнів 1–4 класів Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки запрошував своїх користувачів – книгодрузів податися у ЧИТОмандри Україною. Здійснити цей фантастичний вояж – гру усім охочим і небайдужим до читання «допомагали» сучасні українські дитячі письменники.

Читати даліДоброта – це як дощик у спеку,
Це, як сонце в захмарені дні.
Це як звістка хороша здалеку,
Як чарівні і щирі пісні.

Надія Красоткіна

У світі завжди існують поряд біле й чорне, тепле і холодне, добро і зло. А чи потрібно сьогодні творити людям добро, і навіщо? Доброта – це якість, прояв якої ніколи не буває зайвим, це нагальна потреба кожного – посміхнутися комусь, простягти руку допомоги або просто сказати добре слово підтримки. Творити добро просто, якщо є добрі серце та бажання.

Читати даліУчора теплого осіннього дня маленькі «пізнайки» у секторі періодичних видань Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки відправились у «смачну» подорож. У спеціальну форму для розсади діти підготували грунт, висадили цибульку та полили її водичкою з поливалки. Потім зібрали у великий кошик овочі та продегустували їх.

Читати даліСьогодні у відділі Інтернет-послуг зібралися справжні 3D-скульптори, адже саме цього дня було визначено переможців конкурсу на кращу 3D-модель. Для святкового настрою працівники відділу Інтернет-послуг підготували захоплюючий квест “Пригоди у Тривимірному світі”. Діти, шукаючи підказки, розгадували ребуси, шифри, анаграми, у яких були зашифровані імена та галузі, пов’язані з 3D-друком.

Роботи всіх учасників конкурсу представлені в Інтернет-центрі на виставці дитячих фантазій “3D-лабораторія”.

Читати далі.Для багатьох дітей книга та читання – це найкращий вид відпочинку, під час якого розвивається уява і фантазія, розширюється ерудиція і кругозір, відбувається процес збагачення знаннями. Саме такий корисний і незабутній відпочинок для постійних своїх друзів, а саме для вихованців Херсонської гімназії № 14, влаштував молодший відділ Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

Читати далі

Опубліковано в рубриці Молодший відділ, Новини
info

Опубліковано в рубриці Анонси, Іноземний відділ
info


Учні 4-7 класів Станіславської ЗОШ завітали до Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки на незвичну екскурсію.
У цю подорож діти відправилися бібліотечним експресом. Кожна група мандрувала своїм маршрутом, де на подорожуючих чекали цікаві зустрічі з книгами, літературними героями, медіа-пригодами та захопливими іграми та вікторинами.

Читати далі

Опубліковано в рубриці Відділ естетичного виховання, Новини
info