На нашому сайті триває голосування за приз читацьких симпатій у цьогорічному конкурсі творів у жанрі фантастики та фентезі. Знайомтеся з творами молодих авторів та обирайте найкращий, на ваш смак, у обох вікових категоріях учасників!

Голосування продовжиться до 5 квітня включно.

Твори учасників конкурсу «ФантФест» 2017 року

Мітки:
Опубліковано в рубриці Новини


Сектор періодичних видань Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки запрошує всіх користувачів – маленьких і дорослих — на свій 20-річний ювілей.

Чекаємо на вас 2 квітня об 11.00 у рожевій залі.

Візьміть з собою гарний настрій і позитивне налаштування 🙂У секторі періодичних видань Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки в рамках Всеукраїнського Тижня дитячого читання пройшов шаховий турнір «Vivat, ерудит!».

Читати даліВесняного дня до відділу естетичного виховання Херсонської обласної бібліотеки для дітей завітали учні початкових класів Тягинської ЗОШ. Діти познайомилися з літературними цікавинками відділу, а також отримали магічні поради від відомих фокусників.

Читати даліТиждень «шаленого читання» у розпалі. Постійні користувачі Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки сьогодні прослухали унікальну, незвичайну біографію Ганса Андерсена, яку представила та описала Ірен Роздобудько у серії книжок «Життя видатних дітей».

Читати даліДля когось канікули у школі — це відпочинок, а хтось не гає даремно часу і проводить його весело та корисно. Саме так провели сьогодні свій день учні 3 та 4 класів Тягинcької школи у нашій бібліотеці. Розпочалися для них пригоди з молодшого відділу, де вони потрапили у казкову круговерть.

Читати далі27 березня читачі сектору періодичних видань Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки разом з героями дитячого журналу «Диво-Деревце» Богданчиком і Софійкою мандрували стежинами: пізнавальною, екологічною, математичною та жартівливою.

Читати даліКанікули в розпалі. А читачі відділу естетичного виховання Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки віртуально мандрують творчими стежинками нашого краю.

Читати далі