«Кольорове літо» в розпалі! На черговому занятті, які проходять щосереди протягом літа у відділі естетичного виховання, діти пробували себе у ролі художників-ілюстраторів.

Один із найбільш знаних в Україні і за кордоном художник-ілюстратор дитячих книг – це Кость Лавро. Книги, що вийшли у видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», проілюстровані ним, дуже любить наша дітвора. А ось як робиться ілюстрація до книги, учасники літніх читань дізналися з відеорозповіді самого художника.

Читати далі.Сьогодні до Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки завітали вихованці гуртка раннього розвитку «Умка».

На маленьких книголюбів чекала захоплююча віртуальна мандрівка у світ природи. На своєму шляху вони побували на пташиному співочому концерті, завітали на квітковий бал, допомогли Райдужному Дракону скласти чарівну веселку, а з котом Леопольдом влаштували справжній танцювальний батл.

Під час мандрівки хлопчики і дівчатка не лише розважились, а й усвідомили, що природа наш друг, який потребує нашого захисту і любові. 

Більше фото — тут >>У секторі періодичних видань бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки під час  літніх читань «Імперія журнальних ігор» для читачів сектору та  «зачарованих дітей»  відбулось  знайомство  з  яскравим розважально-пізнавальним журналом  для молодшого шкільного віку «Смайлик».

Читати далі.Сьогодні до «ігрового майданчика» Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки завітали вихованці Театральної студії «На біс». Щоб відпочинок дітей у книгозбірні став особливим і незабутнім, бібліотекарі запропонували різноманітні розваги та цікавинки.

Справжнім сюрпризом для малечі стала презентація виставки-реклами «Тут ростуть діти. Шведська література для дітей».

 

Читати далі.
Читати також у блозі «Вікно в Америку для майбутніх лідерів».21 червня учасники дитячої театральної студії «На біс» відвідали Херсонську обласну бібліотеку для дітей імені Дніпрової Чайки. У відділі естетичного виховання на дітей чекала зустріч з образотворчим і театральним мистецтвом. Ми вчилися визначати емоції, адже в емоціях виявляється позитивне або негативне ставлення людини до навколишнього світу. 

І художники інколи навіть самі на мить стають героями своїх малюнків і переживають роль свого персонажа, щоб передати їхній емоційний настрій.

 

Читати далі.Цього разу на бібліотечній «Фабриці Зірок» діти познайомились з відомими мандрівниками, першопрохідцями, які відкривали Америку, Австралію, вивчали Азію та Антарктиду. Юні мандрівники вирушили в подорож країнами світу, під час якої виконували завдання: складали на швидкість карти, відгадували міста, називали видатних людей, які прославили свою країну.

Читати далі.У відділі естетичного виховання на черговому занятті, що проходить за літньою програмою «Розмалюєм літо кольорово», можна було здійснити одну з дитячих мрій – побешкетувати і створити шедевр. 

13 червня відбулося незвичайне заняття, присвячене мріям і творчості.  Цього разу діти знайомилися з творчістю української художниці-живописця Євгенії Гапчинської. Себе вона називає «постачальником щастя», а її неповторні роботи прикрашають кімнати наших читачів. Діти бачили героїв її малюнків  на обгортках шоколадок, цукерок, а ще Євгенія проілюструвала кілька книг.


Читати далі.