Опубліковано в рубриці Новини


Хоч і погода в Херсоні зовсім не зимова, а все ж з кожним наступним днем грудня з’являється ялинковий настрій. Вже зовсім скоро ми почнемо прикрашати наші будинки і головну героїню всіх новорічних свят – ялинку.
А поки ще є час, можна навчитися виготовити ялиночку власноручно.

Читати даліСьогодні до Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки завітали учні 2-а та 2-б класів гімназії №1.

У відділі Інтернет-послуг школярі перевірили свої знання у турнірі юних природознавців «Зооленд».

Читати даліЗ-поміж багатьох сучасний свят Новий Рік є найулюбленішим. Можливо тому, що для дітей обіцяє зустріч із чимось таємничим, чарівним, казковим, для дорослих дає надію, що прийдешній рік буде кращий, ніж минулий.

10 грудня учасники Студії творчого самовираження «Мій світ» зібралися у відділі естетичного виховання, щоб подарувати новорічний настрій, зробити прикраси власноруч.

Читати даліДо уваги учасників конкурсу «Як європейці Херсонщину будували»! Організатори подовжують терміни прийняття конкурсних робіт. Відтепер їх можна надсилати до 10 січня.

Тож, чекаємо на ваші творчі роботи!

Мітки:
Опубліковано в рубриці Конкурси


Традиційно у неділю у молодшому відділі зібралися батьки активних читачів. На них чекав огляд нових надходжень «Цікаве. Дивне. Незвичайне», під час якого їм було презентовано серію книжок «Міні-енциклопедія», новинки художньої літератури, а також цікавинки від «Видавництва Старого Лева» — віммельбухи – книги-картинки.

Читати даліСьогодні у молодшому відділі Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки відбулася чергова скап-зустріч в рамках проекту Віртуальний ЛітПортал «Від тих хто пише, тим хто читає». Пройшла вона у форматі читацької олімпіади, де в ролі тренера виступала незвичайна людина – відомий спортсмен, заслужений тренер України з важкої атлетики, письменник, засновник видавництва «Вісім лапок», автор серії книжок «Веселі пригоди Бровка та Мурчика» — Олександр Зімба.

Читати далі