20 березня 2018 року відбудеться фінальний етап та Гала-концерт IV обласного фестивалю «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви». До участі у заходах фестивалю запрошуємо усіх бажаючих!

Детальніше з умовами Фестивалі та участі у ньому можна ознайомитися за посиланнями:

Наказ про проведення фінального етапу та Гала-концерту Фестивалю

Наказ про проведення фестивалю

Положення про фестивальМаленькі «пізнайчики», не дивлячись на непогоду, зібрались в неділю на заняття розвиваючого клубу у секторі періодичних видань Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

На запитання, яка зараз пора року, найменшенькі відповіли: «Зима», бо холодно і пташки не співають. Справді, цього року березень – зимовий.

Читати далі

18 березня за вікном забілів сніжок, а у інформаційному центрі «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» забуяли зелені трилисники та зазвучала ірландська музика. І це не дивно, адже темою чергового засідання English Club став розгляд веселого та яскравого свята — St.Patrick ‘s Day.

Читати далі«Зачаровані» діти знову завітали до Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки. Заняття для них підготували бібліотекарі сектору періодичних видань, а проходило воно у незвичайному форматі – без мам.

Здається, ми – бібліотекарі — боялися цього експерименту більше, ніж діти, але всі наші страхи були марними.

Читати далі18 березня відбулося святкування Дня народження чарівної дівчинки, шукача пригод та справжньої принцеси, читачки молодшого відділу Аліни.

Всі запрошені дітлахи познайомилися із Райдугонами та Маленьким Сонько, який полюбляв дивитися сни і не любив прокидатися. Але свято відбувалося зовсім не у сні, а насправді.

Читати даліУ день відкриття Книжкового тижня у СЗОШ № 12 м.Херсон до першокласників в гості завітала Казка, адже українську народну казку люблять і діти, і дорослі.

Читати далі