22 лютого напередодні дня народження видатної української поетеси Лесі Українки до Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки завітали учні 3-го класу Гаврилівської ЗОШ Каланчацького району.

Читати даліЩоб вшанувати пам’ять героїв Небесної Сотні, до Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки завітали студенти Херсонського музичного училища.

«Герої не вмирають» – так називався захід, присвячений загиблим під час Єврореволюції майданівцям.18 лютого в обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки читачі та гості потрапили на справжню монстро-вечірку, організовану на честь 118-річчя Мейвіс Дракули, доньки найвідомішого вампіра всіх часів — безсмертного графа Дракули.

Читати далі

У Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки недільного дня зібралися юні детективи. Розслідуючи резонансний злочин – зникнення важливої інформації про одного з читачів, детективи розв’язали заплутані історії, розгадали відео загадки та вправлялися у складанні фоторобота.

Читати даліУчні 3-х, 4-х класів гімназії № 20 та ЗНЗ № 12 познайомилися з історичними фактами виникнення і значенням тризуба.

Тризуб був символом влади київських князів. Князь Володимир Великий карбував тризуб на монетах, а його посли печаткою із тризубом скріплювали угоди з візантійськими купцями.

Читати даліДо Міжнародного дня рідної мови бібліотекарі сектору періодики Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки підготували цікавий інтерактивний захід – ерудит-гру «Дзвенить струмочком рідна мова», на який завітали учні 4-В класу гімназії №20 та учні 5 класу школи №16.

Читати далі