19 січня до Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки вперше завітали маленькі ерудити з дитячого садочка № 71. Хлопчики та дівчатка підкорили працівників книгозбірні своєю обізнаністю, активністю та жагою до знань. Маленькі розумники неабияк проявили себе у питаннях на знання літератури та логіки, географії та англійської мови.

Читати даліМайстер-клас ранкової гімнастики на стільцях провела Галина Шабаршина.

Галина в минулому балерина та переможець конкурсів з естрадно-циркового мистецтва. Зараз вона художній керівник театральної студії балету «Марія».

Галина Шабаршина розробила унікальну гімнастику – вправи для зміцнення кісткового стовбура та гнучкості суглобів.

Читати даліЯк знайти мудрість народну? Просто треба зрозуміти душу народу. Це можливо через пізнання традицій, звичаїв, вірувань.

Сьогодні учні загальноосвітньої школи інтернату для слабочуючих відвідали Херсонську обласну бібліотеку для дітей імені Дніпрової Чайки.

Читати даліСьогодні 17 грудня  Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки зустрічала учнів 2-А класу гімназії №20. Адже свій восьмий день народження їх однокласник Коля Мусійко святкував у надзвичайному місці, яке дарує свято і казку – в бібліотеці.

Читати далі16-17 січня на базі КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради була реалізована дводенна програма Дня інформації для вчителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів Херсонської області. Працівники головної дитячої книгозбірні організували екскурсію для педагогів, під час якої гості детально дізнались про проекти та програми сучасної бібліотеки.

Читати далі

Опубліковано в рубриці Вчителям
21 та 22 січня Польща відзначатиме два теплих, милих, добрих та сімейних свята. Дорослі та малі онуки поспішатимуть до своїх бабусь та дідусів, щоб поздоровити їх з «професійним» днем — Днем бабусі (Dzień Babci) – 21 січня, та Днем дідусів (Dzień Dziadka) — 22 січня. Це святкування бере свій початок ще з 1964 року.

Читати далі