17 жовтня 2019 року в Херсоні відбувся другий тур щорічного обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини», у якому взяли участь діти-переможці І туру — читачі шкільних бібліотек міста. Змагання цієї групи учасників організували управління освіти Херсонської міської ради, методичний кабінет при управлінні освіти та бібліотечні працівники закладів загальної середньої освіти міста, за підтримки Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.Читати даліТема вибору та характеристики кольорів була і залишається актуальною та популярною серед читачів і відвідувачів бібліотеки. Як вибір кольору може розказати про наш настрій, характер та наші захоплення? Чи можна навчитися правильно підбирати кольорову гаму відповідно до ситуації? Чим пахнуть та які звуки мають кольори? На ці та багато інших питань шукали відповіді учні 8-го класу Херсонського НВК 33 разом зі своїми викладачами.

Читати даліВік інформаційних технологій приніс чимало спокус для сучасних дітей. Але є ті, хто полюбляє книгу та бібліотеку. Це підтвердили учасники інста-квесту – учні 6-А класу школи №14 та учні Лазурненської ЗОШ Скадовського району.
Діти повинні були зібрати фрагменти хештегу, тобто ключові слова, виконуючи завдання у різних відділах Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки.

Читати далі

Мітки:
Опубліковано в рубриці Відділи, Новини
info


Сьогодні читачі відділу Інтернет-послуг познайомились з корисними ресурсами і платформами, що навчають програмуванню вже на середньому та високому рівні. Платформа «Google Blockly Games» дозволяє юним програмістам вивчити основні аспекти програмування, і навчає працювати з різними видами інформації, наприклад скриптувати мультфільми, або створювати музику за допомогою програмних процедур.

Читати далі

Опубліковано в рубриці Інтернет-центр, Новини
info


Сьогодні вперше до Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки завітали веселі, кмітливі та допитливі учні 2-А та 2-Б класів Раденської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Діти із великим захопленням поринули у пізнавальну екскурсію відділами бібліотеки, яку для них провела завідуюча відділом Інтернет-послуг — Срібна Ірина Сергіївна. Під час екскурсії діти дізналися про історію бібліотеки, спектр її різноманітних послуг, клуби за інтересами та багато іншого.

Читати далі— Що в тебе в руках?
— Щастя.
— Чому таке маленьке?
— Воно тільки моє…
— Хочеш шматочок?
— Напевно…
— Підставляй долоні, я поділюся…
Т.Щерба

Сьогодні у Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки учні 9 класу школи № 13 мали щастя познайомитися з творчим доробком нашої землячки, учительки, письменниці, журналістки, літературознавця, краєзнавця, літературного критика, яка є членкинею Національних спілок письменників та журналістів України — Таїсією Миколаївною Щербою.

Читати далі

 


16
Окт

English Club

Активні учасники англійського клубу продовжують вивчати іноземну мову в інформаційному центрі «Вікно в Америку для майбутніх лідерів».
Наймолодші мали змогу спробувати себе в ролі шеф-поварів, граючи в настільну гру «Green Eggs and ham: Speedy Dinner». Зі старшою групою ми продовжуємо вивчати іноземну та цієї неділі ми розповідали про свій день.

Читати далі