Цього понеділка в медіа-центрі Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки розпочався завершальний етап роботи над зйомками мультфільму «Підводна бібліотека». Це пілотний дебют юних читачів бібліотеки.

Наш мультфільм розкаже глядачам, на прикладі маленьких рибок, про стосунки дітей різного віку між собою та з дорослими, про деякі складнощі та взаєморозуміння, про різні життєві ситуації.

Читати далі.

 
Запрошуємо разом відзначити День Державного Прапора України та День незалежності України!

Опубліковано в рубриці Анонси


Cьогодні, 17 серпня, відбулася чергова зустріч за програмою літніх читань у секторі документів іноземними мовами на тему: «Україна в моєму серці». Наша зустріч була присвячена майбутньому святу – Дню Незалежності України.

Читати далі.16 серпня в секторі періодичних видань Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки зібралися справжні саморобкіни.
Читачі сектору добре знайомі з журналом «Академія Саморобкіна» і його найближчими друзями «Мамине сонечко», «Смайлик», «Малятко» та іншими, в яких знайдете багато цікавих ідей.

Читати далі.В рамках літніх читань «Розмалюєм літо кольорово» юні читачі відділу естетичного виховання Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки поринули в історичне минуле могутнього племені скіфів. Завдяки археологам, професійне свято яких відзначається у багатьох країнах, люди дізналися, що скіфи були відважними воїнами та неймовірними ювелірами.

Читати далі.Бібліотечна фабрика зірок продовжує плекати юні таланти. Цього разу пощастило тим, хто має запал до пізнання, досліджень та створення і вдосконалення речей, адже тема зустрічі цікава та важлива – «Винахідники»!

Читати далі.Крок за кроком знімальна команда медіа-центру Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки готує невеличкі епізоди майбутнього мультфільму.
Цього понеділка наша команда завершила зйомки однієї з маленьких історій. Згодом декілька епізодів будуть поєднані в одну повноцінну пригоду. Адже кожна з них повинен нести в собі окрему мету. Виховувати відповідальність, вчити долати перешкоди та цінувати своїх близьких. Розвивати уяву та навчати чомусь корисному.

Читати далі.