День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Мабуть, не випадково вказаний день збігався з річницею історичного IV Універсалу Центральної Ради, згідно з яким УНР проголошувалась самостійною, незалежною державою. Отже, він мав стати днем подвійного всенародного свята – Незалежності й Соборності.

Саме цій події і був присвячений масовий захід на тему «І обнялися береги одного, вічного народу» для учнів 3-х та 4-х класів Херсонської спеціалізованої школи №52.

Читати далі.22 січня, в День Соборності України, в читальній залі відбулось три заходи під гаслом «Соборність+ Незалежність» — формула єдності».

Подробиці — у блозі новин.22 січня 2018 року в День Соборності України до Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки в сектор медіа-центр на свято завітали учні 5-х класів ЗОШ№ 38. Дj їхньої уваги була представлена відеопанорама «Єдина духом Україна» — про важливі подіїї нашої держави на шляху до єдності та незалежності.

Читати далі.На черговому занятті з особливими дітьми у відділі естетичного виховання відбулося відкриття клубу «4 лапи». Діти знайомилися з особливостями догляду за кожною тваринкою, дізналися які з них є свійськими, які дикими. Песик Дружок розповів про породи собак, які особливості їх характеру, що вони люблять ласувати.

Читати далі.У секторі періодичних видань Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки відбулось перше заняття у новому році розвиваючого клубу «Пізнайко».
У дитячих журналах можна прочитати про все на світі. Наприклад, про породи собак: мисливських, маленьких декоративних, собак-рятівників тощо. А ще завдяки журналам можна цікаво погратися та навчитися робити різноманітні поробки.

Читати далі.21 грудня відбулося перше в цьому році засідання клубу за інтересами «Читай – компанія мандрує», на якому маленькі читайлики зустрілися з улюбленою «Казкою».
Завдяки «літературним віражам» діти дізналися що таке казка, які бувають казки, з’ясували, що казки вчать любити та цінувати працю, навчають сміливості, допомагають повірити в свої сили і що добро завжди перемагає зло.

Читати далі.21 січня працівники інформаційного центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів», що працює у Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки, розпочали новий цикл зустрічей в English Club з цікавої теми – «Take Care. Feeling good». Учасники кожної з трьох вікових груп мали змогу дізнатись чимало корисного про здоровий спосіб життя та правильне харчування, висловити власну думку з цього приводу та добре поспілкуватися англійською мовою — уперше після різдвяної перерви.

Читати далі.