Справжній бібліотечний Вімблдонський турнір  відбувся 21 липня у інформаційному центрі «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки. Вправні ЛіСенята цього разу мали змогу позмагатися за першість у тенісі.

Читати даліЦе те, що може дозволити собі кожна сім’я — робити вироби з пластиліну на папері, картоні, комп’ютерних дисках, на чому завгодно — непридатний матеріал прекрасний у виготовленні як аплікацій, так і дитячих виробів в цілому. У процесі ліплення діти розвивають моторику, отримують навички формоутворення.

Читати даліМагнітний риболовецький набір з акули, восьминога, черепахи, морської зірки, кита та кольорових риб виготовили читачі сектору періодичних видань Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки  для літньої колекції неймовірних умінь «Море творчих ідей для допитливих дітей».

Читати даліЦього вівторка в рамках щотижневого літного кемпу, який, нагадуємо, допомагає читачам краще пізнати скарби рідного краю, юні мандрівці вивчали історичну спадщину Бериславського району.

Найперше ми познайомилися із гербом та прапором Берислава, на блакитному тлі яких пишаються гордовиті свідки минулої слави – фортеця, дзвін і схрещені шаблі, а потім вже дізналися про самі пам’ятки минулого.

Читати даліБагато хто влітку відпочиває на морі і, звичайно ж, привозить цілі колекції незвичайних мушель. Такі скарби потім ще довго нагадують про відпочинок, навіть якщо їх просто зберігати в улюбленій скриньці. Але набагато цікавіше знайти їм оригінальне застосування! Адже якщо раніше мушлі використовувалися як гроші, то зараз це гарний елемент декору.

Читати даліВ секторі медіа-центр в рамках програми «Канікули з книгою» для читачів бібліотеки продовжує свою роботу медіа-Storytelling «Літній відеоальбом супергероя», на наступній сторінці якого розпочалася нова історія.

В наступне десятиліття після появи Фантастичної четвірки в неймовірний світ супергероя почала проникати реальність…

Читати даліСьогоднішня зустріч у молодшому відділі перенесла маленьких читачів до чарівного світу – Світу веселих сміхотунів.

Що ж на них чекало цього разу? Звичайно ж, чергова порція сміхотерапії. А на додачу ігри-веселинки: «Сміховікторина», «Плутанина», «Підступні загадки» тощо.

Читати далі