Бібліотека імені Дніпрової Чайки проведе за програмою фестивалю книги і читання низку зустрічей з письменниками, а також святкову програму на основному сценічному майданчику «Книжкового Миколая» у кіноконцертному залі «Ювілейний».

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ ФЕСТИВАЛЮ

Стежте за нашими анонсами й оголошеннями — будемо разом зустрічати Святого Миколая, щедрого на дарунки для усіх чемних та залюблених у книгу дітей!

Усі новини з підготовки до Фестивалю, інформаці. про видавництва та авторів, які планують взяти участь   у книжковому ярмарку, зустрічах з читачами та у фестивальних імпрезах читайте на сторінці Книжкового Миколая у Facebook — https://www.facebook.com/Книжковий-Миколай-2147196325310644/14 грудня о 12 годині у «рожевій залі» Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки відбудуться Новорічні читання з автором неймовірно теплих творів для дітей Сергієм Лоскотом.
До того, як стати казкарем, він успішно проявив себе у сфері дизайну, рекламного менеджменту, у видавничій справі та інженерії. З-під його пера з’явилися такі чудові книги, як «Великі собаки бояться маленьких дівчаток», «Сім казок закрученого хвостика», «Хлопчик і відьма», «Поганий день і веснянки» та «Таємне завдання капітана Кепа».

Опубліковано в рубриці Анонси


Запрошуємо усіх юних поціновувачів сучасного фентезі поринути у загадковий світ котів, особливе місце у якому займають Коти-Вояки. Серія пригодницьких романів під такою назвою, створена британськими письменницями під загальним псевдонімом Ерін Гантер, ще у 2001 році завоювала понад 30 000 000 читачів й фанів у всьому світі. В Україні перші книги цієї серії з’явилися в 2016 році.

Виключні права на видання «Котів-Вояків» у нашій країні належать видавництву «АССА», тож саме воно і презентує херсонським читачам цю супер-популярну серію, а також інші свої новинки.

Зацікавились? — Тоді приходьте до бібліотеки імені Дніпрової Чакйи на читацький quiz «Таємниці світу котів» цієї п’ятниці, 14 грудняо 10.00.
Із представниками видавництва зустрінемось у «рожевій залі» бібліотеки. Майте на увазі: видавці привезуть із собою книги — їх можна буде одразу й придбати.

Опубліковано в рубриці Анонси


10 грудня, в день, коли була прийнята Загальна декларація прав людини, у студентів 1 курсу Херсонського музичного училища була унікальна можливість не тільки продемонструвати свої знання в галузі правознавства, а ще й оцінити їх у «правовій валюті».

Читати далі.

 

Опубліковано в рубриці Новини


У молодшому відділі нашої бібліотеки почала діяти книжкова виставка-фотозона «Біля нашого каміну почитай в холодну днину».
На вулиці холодно, інколи вже й морозець щипає за щічки, а наші читачі можуть «зігрітися» біля літературного «вогника». Адже книги наповнюють душу приємним теплом, а читання в очікуванні Різдва стає особливим і незвичайним.
До того ж – не кожен може похвалитися оригінальною фотосесією у бібліотеці. І якщо у вас ще немає такої «прикольної» світлини, поспішіть до Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки – почитати, помріяти, зустрітись із друзями «біля каміну».

Опубліковано в рубриці Анонси, Молодший відділ


Сьогодні в Херсонській гімназії № 6 була проведена творча акція до Міжнародного дня комп’ютерної миші. Працівники відділу інтернет послуг Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки познайомили учнів 4-В класу з історією створення комп’ютерних маніпуляторів.

Читати далі.

  

Із цього тижня у секторі абонемента буде експонуватись виставка-#ялюблючитати «Майже дорослі».
Сучасне життя підлітків цікаве і веселе, як у дитинстві, але водночас і сповнене «дорослими» проблемами. Пошук себе, взаєморозуміння з батьками, перший досвід у коханні і звісно — спілкування у соціальних мережах.
Як зробити правильний вибір, не схибити, аби підлітковий вік був не таким уже й важким? — Читайте у нових історіях про сучасних підлітків від українських і зарубіжних письменників. Шукайте свій # і дорослішайте разом з гарними книгами!

 

Мітки:
Опубліковано в рубриці Анонси, Сектор абонемента