home

Рукопис невідомого автора *

Пригоди Гаррі Поттера в Бібліотеці

Гаррі

Добридень, Читачу!

На тебе чекає читання незвичайне, магічне – книги, що розповідає про нові пригоди Гаррі Поттера, який потрапив до Дитячої бібліотеки Магія ж у тому, що ця книга, точніше – її рукопис, потрапила в Херсонську обласну бібліотеку для дітей цілком загадковим чином! Вона була виявлена нашим читачем поруч з першими чотирма книгами про Гаррі Поттера одного дощового вересневого ранку 2003 року. Читач, звісно, передав рукопис бібліотекареві. За рік, що минув з того дня, бібліотекарям і книгознавцям так і не вдалося прояснити всі загадки, пов'язані з рукописом: хто ж автор цього бестселера, як рукопис потрапив на бібліотечну полицю? Свідків цієї події так і не виявили. І, нарешті, хто ж допише книгу – адже рукопис обривається на півслові, точніше – на комі. А що ж було далі?

Наше бажання довідатись, чим завершились пригоди Гаррі Поттера в бібліотеці, було настільки палким, що на Бібліотечній раді ухвалили рішення: запропонувати дописати книгу читачам. І вони гідно впорались із цим завданням.

Любі читачі! Незабаром ви довідаєтесь, чим завершились ці незвичайні пригоди вашого улюбленого літературного героя - конкурс закінчився, книга скоро вийде друком.

Отож, рушаймо!

Передмова

Гаррі, черговий раз шукаючи порятунку від свого одвічного ворога Волдеморта, промовив заклинання, яке миттю перенесло його з місця сутички туди, де Темному Лорду вже точно його не знайти. Але є дві проблеми: по-перше, Гаррі й сам не знає, де він опинився і як звідси вибратись; по-друге, заклинання має один побічний ефект. Будь-який, найнесподіваніший предмет, що знаходиться неподалік від місця, де приземлився мандрівник, використавши це заклинання, може перетворитися в просторовий портал – варто взяти його в руки, як одразу ж опиняєшся в іншому місці, хтозна-де.

Над ґанком будинку, біля якого опинився юний чарівник, він прочитав напис „БІБЛІОТЕКА”.

бібліотека

- Чудово! – вигукнув Поттер. – Тут я знайду відповіді на всі свої запитання, довідаюсь, де я і як мені повернутися додому!

На ділі все виявилось дещо складнішим: був вечір, бібліотека вже не працювала. Гаррі не хотілось ночувати на вулиці, та й зникати на цілу ніч з Гоґвартса, не залишивши навіть записки друзям, - також. Наш герой вирішив спробувати потрапити всередину. Пощастило! Двері виявились не замкненими. Мабуть, ще є хтось. І цей хтось може запросто прийняти Гаррі за злодія, і тоді почнуться неприємності...

Але, можливо, ця людина допоможе розібратися у всьому і знайти шлях у Гоґвартс?

Глава І
Глава ІІ
Глава ІІІ
Глава IV
Глава V
Глава VI
Глава VII і Епілог

 _________________________________________________________

* У проекті використано образ серіалу Дж.К. Ролінґ та малюнок з обкладинки книги:  
Ролінґ, Дж.К. Гаррі Поттер і філософський камінь / Дж. К. Ролінґ; обкладинка: Владислав Єрко та Віктор Бариба. – К.: А-ба-ба-га-ла-ма-га, 2002.
Коментар до рукопису невідомого автора: Марина Усманова та Олена Кислова
"Прихована камера": Наталя Попова

© Херсонська обласна бібліотека
     для дітей, 2002-2008

>>