Главная
Последние новости

Последние новости от библиотеки школы № 15 г. Херсона"Шкільний бук-кросинг" PDF Печать E-mail
Автор: Анна Николаевна Кухаренко   
04.04.2016 00:00

Учні НВК №15 взяли участь в регіональному проекті "School Book Crossing". В бібліотеці організовано куточок-сундучок, де розміщувалися книги з домашніх бібліотек, для вільного обміну. Були поетичні збірки, краєзнавча література, науково-популярна, художня література.

А в класах початкової школи також  організовані куточки для обміну книгами. Кожен з дітей спробував бути бібліотекарем, і рекламував свою книгу.

 

 

 

 
Конкурс книжкової анімації: запрошуються старшокласники! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
16.10.2015 18:29

Стартував ІІІ етап загальноміського конкурсу «Книжковий драйв» - цього року він проводиться серед читачів шкільних бібліотек Херсона - учнів 9-11 класів і має назву «Book-анімація».

Детальні умови конкурсу, а також методичні матеріали і форма паспорта заявки опубліковані на сайті управління освіти Херсонської міської ради.  Ці матеріали можна скачати також як файл у форматі *.doc.

 

 
До Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек PDF Печать E-mail
Автор: Анна Николаевна Кухаренко   
09.10.2015 00:00

Херсонський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15” Херсонської міської ради

План проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Виховуємо громадянина – патріота України»

 
Бібліотека на Міжнародній конференції PDF Печать E-mail
Автор: Анна Николаевна Кухаренко   
02.10.2015 04:11

24-25 вересня 2015року в Херсоні відбулась VIІІ Міжнародна науково-практична конференція і ХХІІ Всеукраїнські педагогічні читання «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: виховуємо культуру потреб особистості» за участі Василя Григоровича Кременя – президента Національної академії педагогічних наук України, доктора філософських наук, професора, академіка Національної академії наук України; Олександри Яківни Савченко - голови Української асоціації Василя Сухомлинського, академіка НАПН України, доктора педагогічних наук, професора; Ольги Василівни Сухомлинської - академіка НАПН України, доктора педагогічних наук, професора та ін.

Бібліотекар НВК №15 взяла участь у конференції та Педагогічних читаннях, зокрема в роботі секції "Виховання культури читання в сучасній бібліотеці"

Далі

 
Месячник безопасности дорожного движения PDF Печать E-mail
Автор: Анна Николаевна Кухаренко   
21.09.2015 18:15

Для всех читателей  школьной   библиотеки!!!

 

В сентябре НВК №15 проводит

Месячник безопасности дорожного движения.

Проводятся беседы, практические занятия на площадке по правилам дорожного движения, выставки плакатов, викторины, конкурсы.

В библиотеке для 3-х классов прошел урок-игра "Очень важная наука - правила движения". Дети представляли свои проекты, учили рифмовки по правилам поведения на улице и посмотрели фильм.

Обновлено 21.09.2015 18:25
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 Следующая > Последняя >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Фотокалейдоскоп

meleshchenko1-2.jpg
   
Баннер
Баннер


Баннер