Главная Новости
The News
Обмін досвідом PDF Печать E-mail
Автор: Анна Николаевна Кухаренко   
10.11.2018 00:00

9 листопада 2018 року бібліотека-лабораторія перспективного досвіду «Автоматизація бібліотечних процесів» НВК №15 приймала шкільних бібліотекарів навчальних закладів м. Херсона та Херсонської області - слухачів курсів підвищення кваліфікації КВНЗ «Херсонської академії неперервної освіти».

Читати далі.

 

 
"БібліоКре@тив-2017" PDF Печать E-mail
Автор: Анна Николаевна Кухаренко   
05.07.2017 11:25

"БібліоКре@тив-2017"

14-15 червня 2017 року в місті Ізмаїл (Одеська область) відбувся черговий, вже VIII Міжрегіональний ярмарок бібліотечних інновацій.

Була запрошена і я, бібліотекар Херсонського Навчально-виховного комплексу №15 Кухаренко Ганна Миколаївна.

Вперше побувала в м. Ізмаїл. Це зелене, квітуче, ошатне місто дуже сподобалось мені.  Жителі з любов'ю  ставляться до свого довкілля.

Зустріла і познайомилась з привітними і талановитими людьми. Ярмаркувала, купувала цікаві ідеї  дитячих бібліотек. Придбала аж 5 цікавинок і свою продавала - Мобільну промоцію "Читаючий вагон".

Читати далі

 

 
Квест "Як пройти до бібліотеки?" - 30 вересня PDF Печать E-mail
Автор: Анна Николаевна Кухаренко   
03.10.2016 11:59

Значимість дитячої бібліотеки в соціалізації особистості залежить від того, що вона може запропонувати підростаючому поколінню в плані пізнання історико-культурних цінностей. Повага до минулого країни, рідного краю, своєї сім'ї - основа виховання патріотизму.

Тому учні Херсонського навчально-виховного комплексу №15 до Всеукраїнського дня бібліотек ініціювали проведення пішохідного квесту «Як пройти до Херсонської обласної дитячої бібліотеки ім. Дніпрової Чайки?». Завдання для дітей підготували вчителі школи Бурова В.В та Іванова Ю.М., і стосувалися вони різних предметів, не лише історії.

Директор Стратійчук Людмила Леонідівна ще раз нагадала дітям про значимість бібліотечної справи, дала корисні поради, як швидко і правильно пройти квест. Діти протягом години виконували різноманітні завдання, пов’язані з історією нашого міста, відвідали історичні пам’ятники в Херсоні, робили фото на згадку.

Біля меморіального комплексу Героям Небесної Сотні та антитерористичної операції вшанували пам'ять Героїв Херсонщини хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.

По дорозі учні 6А класу запитували у херсонців, чи знають вони, як пройти до найближчої бібліотеки і обласної дитячої бібліотеки. Правильні відповіді давали херсонці різного віку.

А вже в бібліотеці ім. Дніпрової Чайки для них була підготовлена зустріч з доктором філософії та викладачем англійської мови, директором Херсонської Англійської академії Тімоті Моралесом. Він познайомив дітей з роботою академії для школярів з підвищення їх рівня володіння англійською мовою. Діти ставили запитання, зустріч пройшла на високій ноті.

Для учнів така незвична форма роботи стала дуже цікавою, жвавою, вони ще раз впевнились, що наше місто має багату історію, а бібліотеки завжди мають чим вразити своїх маленьких читачів.

 
ДЕНЬ ЗНАНЬ - 1ВЕРЕСНЯ PDF Печать E-mail
Автор: Анна Николаевна Кухаренко   
02.09.2016 00:00

На свято 1вересня - Дня знань, до шкільної бібліотеки були запрошені гості – колеги із Центральної міської бібліотеки імені Лесі Українки, юнацький відділ.  Для учнів 7А класу проведено урок державності «Щоб у серці жила Україна». 25 років Незалежності. Україна – це  наша земля і наших славних предків, мудрих людей, умілих майстрів і талановитих митців. Справжній патріот своєї Батьківщини має знати та вивчати історію, мову, літературу свого народу, його культуру, звичаї, побут і традиції. Учні побажали своїй країні – добробуту, процвітання та миру.

 

 

Обновлено 14.09.2016 06:43
 
Перемоги наших учнів-читачів PDF Печать E-mail
Автор: Анна Николаевна Кухаренко   
15.04.2016 08:08

12 квітня 2016 року ми - тобто учні й бібліотека навчальновиховного комплексу №15 - стали переможцями в номінаціях III етапу загальноміського конкурсу «Книжковий драйв» «Вооk-анімація» та Регіонального проекту«School Book Crossinq».

Наші учні 2 рази крокували по червоній доріжці. У нас дві перемоги: Чорний Гліб, учень 10 класу, нагороджений у номінації «Найкраще патріотичне відео» загальноміського конкурсу на підтримку читання школярів «Книжковий драйв» «Вооk-анімація».

Нагороду отримала Костиря Поліна, учениця 9 класу, в номінації «Краще фото проекту» «School Book Crossinq»

 

 

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 Следующая > Последняя >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Фотокалейдоскоп

pedagogy1-2.jpg
   
Баннер
Баннер


Баннер